Tarnobrzeg: MKS cię nie zaskoczy. Wiesz kiedy przyjedzie!

Jeden klik i już wiesz, za ile minut na dany przystanek komunikacji miejskiej podjedzie twój autobus. W Tarnobrzegu działa system dynamicznej informacji pasażerskiej.

Nie marznij na przystanku. By podejrzeć rzeczywisty czas oczekiwania na autobus komunikacji miejskiej w Tarnobrzegu wystarczy wejść na stronę internetową www.tarnobrzeg.kiedyprzyjedzie.pl, lub ściągnąć aplikację na telefon. Jeden klik i już wiesz, kiedy przyjedzie. Z poziomu strony kiedyprzyjedzie.pl nie tylko uzyskamy dostęp do informacji na temat lokalizacji przystanków komunikacji miejskiej, ale dzięki serwisowi sprawdzimy, czy interesujący nas autobus nie jest opóźniony lub, przeciwnie, czy kierowca nie odjechał wcześniej niż wskazuje na to rozkład jazdy. Informacje aktualizowane są co 15 sekund. System zapewnia pasażerom dostęp do informacji o rzeczywistych godzinach przyjazdu ich środków transportu.

System dostępny jest również w aplikacjach mobilnych oraz przez SMS. Szczegóły na stronie kiedyprzyjedzie.pl

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zmiana
9 miesięcy temu

Akurat korzystałem z takiej aplikacji na telefonie i lubiła nie działać a to wszystko jest na androida a gdzie pozostałe systemy telefonów a jest ich przynajmiej 4 ale czy aktualizacja poinformuje ze autobus się popsuł czy był wypadek tego nie wiadomo i o jakich tu autobusach mowa tylko miejskich czy daleko biernych?

heniek
9 miesięcy temu
Reply to  zmiana

Już byś tylko narzekał. Naprawdę idź na spacer, upiecz placka jakiegoś

Janusz
9 miesięcy temu

Przecież z tarnobrzeskiej komunikacji miejskiej korzystają tylko emeryci którzy nie posiadają smartfonów więc pomysł jest do bani.

art
9 miesięcy temu
Reply to  Janusz

Moi Rodzice są na Emeryturach i maja smartfony oraz korzystają z aplikacji dostępnych na smartfony z systemem android. Miłego dnia i Spokojnych Świąt Panu Życzę

Mar
9 miesięcy temu

Jak napisał Janusz rozwiązanie nie dla osób w starszym wieku. Ale z drugiej strony prostsze i tańsze od systemu z wyświetlaczami na przystankach. Także biorąc pod uwagę zadłużenie miasta w tym konkretnym przypadku udało się wypracować racjonalny kompromis.

art
9 miesięcy temu
Reply to  Mar

Proszę o sprecyzowanie wypowiedzi. Emeryci korzystają też ze smartfonów. Kogo Pan miał na myśli? Wesołych Świąt

Mar
9 miesięcy temu
Reply to  art

Przepraszam osoby w starszym wieku używające smartfonów. Zmieniam na osoby, które nie korzystają ze smartfonów, niezależnie od wieku 😉 Również wesołych

asfalt
9 miesięcy temu

Wiecie co. Ten Tarnobrzeg to jednak upada. Jeżdżę często do Rzeszowa przez Chmielów. Do tablicy Tarnobrzeg droga krzywa i łatana a za znakiem już do Chmielowa elegancka.

Mar
9 miesięcy temu
Reply to  asfalt

Dofinansowania nie ma, także lipa. Ale są pomysły i są prowadzone rozmowy także spokojnie, proszę zachować jeszcze troszkę cierpliwości, szacuję tak z 5 lat 😉

Maciej
9 miesięcy temu

Z taką ilością autobusów w tbg to ja zawsze wolę iść na piechotę bo szybciej będę niż jak bym czekał na autobus.

marko
9 miesięcy temu

Słabe to bardzo.

Aga
9 miesięcy temu

Oni to codziennie mnie zaskakują opóźnieniem albo wcześniejszym odjazdem

Kur Miejski
9 miesięcy temu

MKS w Tarnobrzegu nie istnieje.

Norbi
9 miesięcy temu

15 8141818 to głuchy telefon, wczoraj 3 razy dzwoniłem około południa i głucha cisza.Brak słów

Owaowa
9 miesięcy temu

Ja z dodzwonieniem nigdy nie miałem problema.A w apce zarabiste sa komunikaty ogloszeniowe

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x