Już nie musisz obawiać się o swoje auto, gdy jesteś za granicą

Wyjeżdżasz na urlop lub szef wysłał Cię na międzynarodowe targi branżowe? W takim razie musisz jakoś dojechać na lotnisko i zostawić gdzieś swoje auto. Trzeba przyznać, że nie jest to zbyt optymistyczna wizja, gdy wyobrazimy sobie ilość niebezpieczeństw czekających na nasz pojazd. 

 

Co zatem należy zrobić? Czy koniecznie musimy dojechać na lotnisko komunikacją publiczną? Czy zmuszeni jesteśmy do skorzystania z oferty drogich parkingów monitorowych w centrum? Nic bardziej mylnego. Ilość dostępnych opcji jest na tyle duża, że każdy bez problemu znajdzie satysfakcją rozwiązanie dla siebie. Wystarczy sprawdzić ofertę Parkos, która udostępnia wiele ciekawych opcji, które położone są przy najpopularniejszych lotniskach na całym świecie. 

Szukanie wolnych miejsc parkingowych w ostatniej chwili

Dowiadujesz się w ciągu godziny, że za dwa dni masz służbowy wylot za granicę? Bilety są już kupione, a pokój wynajęty? Prawdopodobnie pozostaje kwestia parkingu. Szukanie w ostatniej chwili wolnego miejsca parkingowego na oślep to najgorsza możliwa decyzja. Kontaktowanie się telefonicznie z obsługą obiektów w celu weryfikacji wolnych miejsc, także nie należy do najbardziej wydajnych. Co zatem zrobić? Przy użyciu Parkos jesteś w stanie w ciągu kilku minut poznać dostępność renomowanych dostawców i zarezerwować miejsce postojowe. 

 

Jak to zrobić? Wybierając przykładowo Warszawa Okęcie i najbliższe daty. Dzięki temu zobaczysz od razu, które parkingi w okolicy portu lotniczego posiadają wolne miejsca. Oczywiście może okazać się, że na kilka godzin przed wylotem brakuje miejsc postojowych. Nie oznacza to oczywiście, że wszystkie parkingi są oblężone. Parkos współpracuje jedynie z wysokogatunkowymi obiektami, które cieszą się uznaniem klientów, zapewniają profesjonalizm i niezawodność oraz posiadają zadbany teren z odpowiednimi zabezpieczeniami. 

Zadbaj o miejsce wcześniej

Znasz już datę wylotu, powrotu i masz zarezerwowany pokój hotelowy? W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, by zadbać także o miejsce parkingowe – w końcu jest ono równie istotne. Rezerwacja online to już jedynie formalność i jeśli data przyjazdu oraz data wyjazdu są Ci znane, nic nie stoi na przeszkodzie, by dopiąć na ostatni guzik całą wyprawę. 

Jeśli nie chcesz szukać parkingu w ostatniej chwili, możesz dokonać rezerwacji z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Z Parkos nie musisz obawiać się nawet ewentualnych zmian, ponieważ gdyby wyjazd został odwołany, możesz anulować swoją rezerwację lub po prostu ją przesunąć (jeśli istnieje taka możliwość i w obiekcie są wolne miejsce na dany termin). Jaki jest warunek takiej operacji i czy to coś kosztuje? Usługa jest bezpłatna. Należy jednak skontaktować się z pracownikami obiektu nie później niż 24 godziny przed planowanym przyjazdem. 

Materiał zewnętrzny

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content