Dozór i zakaz opuszczania kraju dla sprawcy pobicia małżeństwa w Sylwestra

policja_kajdanki

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 19-latkowi, który na jednej z ulic Tarnobrzega zaatakował małżeństwo. Para została dotkliwie pobita, gdy stanęła w obronie nastoletniej dziewczyny. Napastnik biegł za nią chodnikiem, szarpał i bił – o sprawie pisaliśmy tutaj

 Tarnobrzescy policjanci pod nadzorem prokuratora zakończyli czynności w sprawie pobicia małżeństwa, które stanęło w obronie nastolatki. Młoda kobieta została zaatakował przez swojego przyjaciela. Do zdarzenia doszło w sylwestrową noc, na ul. 11 listopada w Tarnobrzegu. Około godziny 4 rano, dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o tym, że na chodniku przylegającym do osiedlowego parkingu, leży ranny mężczyzna, któremu kobieta z zakrwawiona twarzą próbuje udzielać pomocy. Zaalarmowali policjanci  udali się na miejsce.

Na jednym z chodników zauważyli ratowników medycznych i dwie ranne osoby. Funkcjonariusze ustalili, że to mieszkańcy Tarnobrzega – 47-letni mężczyzna i o dwa lata młodsza kobieta. Oboje posiadali liczne obrażenia. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że zostali dotkliwie pobici przez nieznanego im mężczyznę, kiedy stanęli w obronie dziewczyny. Agresywny napastnik, biegł za nią chodnikiem, szarpał i bił pięściami. Zapłakana dziewczyna odeszła w nieznanym kierunku, a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. W toku podjętych czynności ustalili dane sprawcy. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Mielca. Policjanci zapukali do jego mieszkania, lecz mężczyzny tam nie było, ukrywał się przed mundurowymi. Policjanci szybko ustalili jego miejsce pobytu i zatrzymali mężczyznę. 19-latek trafił do policyjnego aresztu.

Prowadząc dalsze czynności, funkcjonariusze ustalili tożsamość pokrzywdzonej. Okazała się nią 17-letnia mieszkanka Tarnobrzega.

W czwartek policjanci przesłuchali 19-letniego mieszkańca Mielca i przedstawili mu cztery zarzuty. Prokurator na postawie zebranego przez funkcjonariuszy materiału dowodowego, zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz zakazu opuszczania kraju.

O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
orzeł
1 rok temu

jeb.. .ć frajera co bije kobiety. niech mu pęknie zad w kryminale

Mar
1 rok temu

A no minęły już czasy pręgierza i bata. Dawniej dostałby na rynku na gołe cielsko trochę batów, to może coś by zostało w głowie i kilka pamiątek na skórze. Dzisiaj grozi mu ciepła cela na koszt państwa.

żeszty
1 rok temu
Reply to  Mar

„A no minęły już czasy pręgierza i bata.”- odkryłeś amerykę i wybawiłeś ludzi,bo na placu czerwonym tworzyły by się kolejki z wystawinymi zadkami czekając na baty i na pręgierze.

Mar
1 rok temu
Reply to  żeszty

Słuchaj nikt ci nie zabrania, jeżeli skażą go na więzienie (nie zawiasy), przekazać darowiznę na utrzymanie tego wojownika w zakładzie karnym. Kosztowałoby cię to jedynie ponad 3 tysiaki w przeliczeniu na miesiąc 😉
https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-ile-podatnicy-wydaja-na-utrzymanie-wiezniow-jak-to-zmienic,nId,4187531

żeszty
1 rok temu
Reply to  Mar

odpisuj na temat bo bat i pręgierz (nie podaj wszystkiego na oślep ,co masz w główce bo i tam malizna 🙂 )

Mar
1 rok temu
Reply to  żeszty

Było w temacie, bo w pierwszym wpisie napisałem m.in. o ciepłej celi na koszt państwa, a w drugim do tego nawiązałem. Ale widzę, że nie ogarniasz i że znowu rozpoczynasz ujadanie, także rób z siebie ignoranta jeśli chcesz 😉

wiżu
1 rok temu
Reply to  Mar

a drugi powinien być odnoszeniem się do mojego !!!Twoja samoocena jest bulwersująco stronnicza i niedorzeczna jak twoje wywody

Mar
1 rok temu
Reply to  wiżu

Z ujadającymi ignorantami nie gadam.

żeszty
1 rok temu
Reply to  Mar

a ja zawsze wskaże twoje banialuki i nazwę ich po imieniu

owen
1 rok temu

Niestety, zamiast sprawca, płaci społeczeństwo. Większy problem jednak widzę w tym, że ponagłosnieniu całej historii, w której to udzielająca pomocy kobieta m.in.musiała wysłuchiwać chamstwa pielęgniarki, wielu osobom odechce się już stawania w czyjejś obronie na ulicy. To własnie jest najwyższa cena. A pan dyrektor szpitala powinien pamiętać, że jego, tzn. szpitala, pierwszą wizytówką jest Izba Przyjęć. Ściany oblepione certyfikatami a pacjenci traktowani jak przedmioty, bo PODMIOTEM oczywiście są prostackie pielęgniarki. Zdarzają się też miłe, empatyczne i profesjonalne ale jakoś nie dążą do tego żeby oczyścić swoją grupę zawodową ze wspomnianego elementu.

ggg
1 rok temu
Reply to  owen

na sorze zawsze ma pierszenstwo uszczany lub usrany pijak ,którego przywiezie policja.czy tak powinno być?

Malpa
1 rok temu

Ultrasi wyjechali do cass to wam mielec grzmoci malolaty

Fankirskiego
1 rok temu

Dozór za usiłowanie zabójstwa ?? A za jointa sanki ?? Gdzie my żyjemy ???

jabol
1 rok temu

debil sie ukrywał przed policja a łebski prokurator dał mu dozór ,moze lepiej jakby odrazu ze swej skromnej pensji kupił mu bilet na saksy i co na to ci którzy pikietuja pod sądami w ich obronie haha ,komedia

Protazy
1 rok temu

Czekam jeszcze na koniec postępowania wobec pielęgniarki z SOR jeśli tylko doszło do tego co było opisywane.

anon
1 rok temu

miał za co to ja bił laski tez nie sa bez winy nie umia sie zachowac bez kultury wyzywaja wyklinaj abują cwaniary

Bajda
1 rok temu
Reply to  anon

owsik,ty juz za bicie moniczki swoje odsiedziales cwelu

kierepka
1 rok temu

Mielec to sobie może pałe obciągać. Dębica im już pokazała 🙁 A ten szczur co mu jeszcze glut wisi w nosie dostanie jeszcze po mordzie.

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content