14.02 (piątek) Promocja książki Elżbiety Domoradzkiej „Moje drogi do świętych”

domplakat

Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. M. Marczaka zaprasza na promocję książki Elżbiety Domoradzkiej pt. „Moje drogi do świętych”, która odbędzie się 14 lutego 2020 roku o godz. 17.30 w Bibliotece Głównej. Pani Elżbieta Domoradzka urodziła się w Nowym Sączu, od wielu lat mieszka w Tarnobrzegu. Jest nauczycielką matematyki w Zespole Szkół nr 1 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Tarnobrzegu.

Uwielbia podróże i kino. Czci św. o. Pio i św. Jana Pawła II. Książka „Moje drogi do świętych” jest wyrazem jej wieloletnich zainteresowań – „Zawsze lubiłam pisać wspomnienia, sprawozdania z podróży, relacje z różnych uroczystości, kroniki z wycieczek szkolnych, czy po prostu notatki z wydarzeń, które odciskały na moim życiu trwały ślad. Uzbierało się także kilkanaście tekstów dotyczących św. o. Pio i św. Jana Pawła II.

Od bardzo dawna moim wielkim pragnieniem było wydać je w postaci książkowej. Rozmawiając niegdyś z ks. Augustynem Łyko z parafii św. Barbary w Tarnobrzegu, katechetą w szkole, w której uczę, myśl o publikacji tych tekstów dojrzała – to on wtedy namówił mnie do wydania książki mówiąc, że „książka to jest zawsze książka””.

W trakcie spotkania oprawę muzyczną zapewni Leopold Miłkowski.

info: MBP

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content