Tym razem remis

przygotowania-siarki-tarnobrzeg-wiona-2020

W trzecim meczu kontrolnym piłkarze Siarki Tarnobrzeg zremisowali z Wisłą Sandomierz 2:2. W dwóch poprzednich sparingach Siarkowcy przegrali z Sokołem Sieniawa 0:2 i Koroną Rzeszów 1:2.

Piłkarze Siarki wyszli na prowadzenie w 21. minucie. Jeszcze przed przerwą mógł wyrównać Witalij Dachnowśkyj, jednak nie wykorzystał rzutu karnego. Kilka minut po przerwie lepszym egzekutorem „jedenastki” okazał się świeżo-pozyskany Michał Mistrzyk. W 57. minucie zawodnik testowany dał wiślakom prowadzenie. Trzy minuty później Jarosław Piątkowski zmarnował rzut karny, również trafiając w słupek. Tuż przed końcem meczu piłkarz Siarki, wykorzystując „jedenastkę” wyrównał stan rywalizacji.

Siarka Tarnobrzeg – Wisła Sandomierz 2:2

1:0 Oliwer Kowalik 21
1:1 Michał Mistrzyk 53 (k)
1:2 zawodnik testowany I 57
2:2 Arkadiusz Gajewski 90 (k)

SIARKA: (skład wyjściowy) Hubert Banach – Oliwer Kowalik, Patryk Kapuściński, Bartosz Sulkowski, Bartłomiej Wiktor, Paweł Wolski, Luigi D’Apollonio, Mateusz Janeczko, Kamil Kargulewicz, Paweł Mróz. W II połowie grali także: Hieronim Zoch, Bartosz Kieliszek, Dawid Orzechowski, Jakub Głaz, Kacper Józefiak, Sebastian Duda, Patryk Wdowiak, Hubert Podolak, Głowa, Eryk Galara, Kamil Halat, Wojciech Bieniarz, Arkadiusz Gajewski.

WISŁA: (I połowa) Damian Pietrasik – Michał Mistrzyk, Patryk Wilk, Tomasz Wojcinowicz, Hubert Wojsa – Krzysztof Zawiślak, Jakub Siedlecki, Marcin Sudy, zawodnik testowany I, Witalij Dachnowśkyj – zawodnik testowany II. (II połowa) Stanisław Wierzgacz – Michał Mistrzyk, Patryk Wilk, Tomasz Wojcinowicz, Dominik Franczak – Jarosław Piątkowski, Jakub Siedlecki (70 Cezary Charszla), Marcin Sudy, zawodnik testowany I, Mateusz Kuśmierczyk – zawodnik testowany III. W 43. minucie Witalij Dachnowśkyj (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek). W 60. minucie Jarosław Piątkowski (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek).