Krzysztof Ropski nadal zawodnikiem Siarki

Na swoim dzisiejszym posiedzeniu Zespół Orzekający Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych Polskiego Związku Piłki Nożnej oddalił wniosek Krzysztofa Ropskiego o...

Na swoim dzisiejszym posiedzeniu Zespół Orzekający Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych Polskiego Związku Piłki Nożnej oddalił wniosek Krzysztofa Ropskiego o rozwiązanie kontraktu z tarnobrzeskim klubem –  czytamy na stronie klubowej Siarki Tarnobrzeg.

To oznacza, że napastnik nadal jest piłkarzem Siarki Tarnobrzeg.

– Czekamy na uzasadnienie, które otrzymamy w ciągu 21 dni – wyjaśnia NW24.pl prezes Siarki Tarnobrzeg Dariusz Dziedzic.

– Podtrzymujemy dalej, że Krzysztof Ropski jest zawodnikiem Siarki. Napastnik został dwukrotnie wezwany na stawienie się na treningach Siarki w ramach realizacji kontraktu – dodaje.

7
Dodaj komentarz

7 Wątków komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
7 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
juliusz

Gonić go teraz śmiało do Jastrzębia a w Lublynie i w Rumunii Spod Tarnobrzega du.pa cicho ;D

Cycu

Niech żyje Siarka i prezes Dziedzic…! Ćwoki z Lublina myślały że sobie mogą co chcą a tymczasem taka niespodzianka. On i tak u nas grać nie będzie bo to cienias jest i leci na kasę i galerie miejskie gdzie bryluje niczym pedzio w pedalskich gaciach.

Tarnobrzeżanin

Motor Lublin będzie się zapewne odwoływał od tej decyzji, zgodnie z Regulaminem działania Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych: Art. 5 Dwuinstancyjne postępowanie przed Izbą (…) 2. W terminie 14 dni od dnia otrzymania decyzji Izby z uzasadnieniem strona niezadowolona z jej rozstrzygnięcia może złożyć odwołanie do 5 –osobowego zespołu orzekającego Izby, w którego skład wchodzić powinna równa liczba przedstawicieli piłkarzy i klubów oraz Przewodniczący lub Wiceprzewodniczący, którzy nie orzekali w I instancji. 3. Z zastrzeżeniem art. 36 orzeczenie 5-osobowego zespołu orzekającego jest ostateczne w toku instancji i wykonalne. Niemniej jednak, szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się, że Siarka wygra tę sprawę.… Czytaj więcej »

Iskra 84

Ropa Siarka 2 czeka, bo w Siarce 1 nie ma dla ciebie miejsca za taki numer

czas

Niech odrazu wysyłaja go na testy do gksy bo nie bedzie z niego porzytku jedynie ze motor nie zdoła awansowac tylko to by sie siarce udało to by koparki poupadały

Dorian

Panie Dziedzic jak Pan mi zaimponowałeś w tej chwily

gość

Jeżeli kontrakt wygasa za 4 miesiące to klub na tym straci a i tak zaległe wynagrodzenie będzie musiał zapłacić. Jeżeli w umowie są niedozwolone klauzule to ta umowa best abuzywna. Każdy sąd ją unieważni.

Ikona

Czytaj również

Zobacz wszystko »

Nieodpłatna pomoc prawna, obywatelska i mediacja

Od dnia 1 stycznia 2020 r. w Tarnobrzegu, Gorzycach, Grębowie, Padwi Narodowej/Wadowicach Górnych, Nisku/Krzeszowie, Stalowej Woli, Bojanowie, Pysznicy, Zaklikowie, Radomyślu nad Sanem, Zaleszanach funkcjonują punkty nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnej pomocy obywatelskiej prowadzone przez Fundację „Masz Prawo”.

7 najlepszych książek o biznesie

Jak stworzyć przynoszący dobry zysk biznes? Jak prawidłowo zarządzać zespołem pracowników? I jak zostać liderem? Na powyższe pytania odpowiedzi szuka...