Tarnobrzeg: W poniedziałek otwarcie biura poselskiego oraz spotkanie z posłem

pawel-poncyliusz-KO-podkarpacie

Paweł Poncyliusz, poseł na Sejm RP, Wiceprzewodniczący Klubu Koalicji Obywatelskiej zaprasza mieszkańców Tarnobrzega na otwarte spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 17 lutego br. o godz.16.30 w Środowiskowym Domu Kultury TSM, ul. Wyspiańskiego 3 (sala klubowa).

W poniedziałek odbędzie się również otwarcie biura poselskiego, które mieścić się będzie w budynku Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej nr 3 pokój 44 (wejście od laboratorium Cito-Lab)

42
Dodaj komentarz

20 Wątków komentarzy
22 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
27 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
oj!

będą ośmiorniczki?

robert

Dla pisiorów podwójna dawka!

różowy

nie szalej bo braknie dla swoich

Bartosz Głowacki

14,2 tys zł ryczałtu na biuro się dostało to się szaleje xD
Będą tam wymyślać strategie tego jak się przed kolejnymi wyborami rozstawić na placu czerwonym i komu dać krówkę? Czy zwyczajnie będą szarpać hajs i robić nic?

Stiopa

Dobrze, że powstaje każdy poseł jest mile widziany w Tarnobrzegu – fajnie jakby coś pomógł miastu, bo lokalni działacze różnych opcji walczą ze sobą zamiast grać do jednej bramki. Interesy prywatne ważniejsze niż miasto – hańba.

Janusz

Ten poseł i z tej formacji nie ma szans nic pomóc miastu.Musi być poseł z partii rządzącej czyli PiS.

bufon

A Kamilka co zrobił?

maniek

KTO BĘDZIE OPŁACAŁ CZYNSZ ZA LOKAL CZY ABY NIE SPÓŁDZIELNIA SPONSOROWAŁA TEN LOKAL I NAJEMCĘ ZA SPÓŁDZIELCÓW PIENIĄDZE .Z DALEKA BĘDĘ OMIJAŁ TEN TEREN ZAKAŻONY , NIE CIERPIĘ TEGO ZŁODZIEJSKIEGO UGRUPOWANIA.

robert

Jak masz pytania w tej sprawie zawsze możesz podejść i zapytać nie tylko siedzieć w fotelu i mielić ozorem

raz

i otrzymasz taką samą odpowiedż jak od ciebie.

Madzia

Tylko niech się tam nie pojawia Pluta i Bożek
Kominuja obydwaj z pisem a konkretnie z Kalinkami Jak przyjdą to na spotkaniu wszystko powiemy temu posłowi a przy okazji liderom PO że politycznie są słabi i pozwalają pisowni szaleć

rządówa

No nie mów takich rzeczy bo zabiorą ci prezydenta jeszcze i będziesz musiał(a) ty rządzić za niego.

Grzegorz

Jeżeli już tak przedstawiacie posła to może napiszecie jak się nazywa bo chyba nie poseł

Janusz

Po co on to biuro tutaj otwiera jak i tak będzie ciągle zamknięte no ale wiadomo dotacja będzie więc trzeba otwierać biura gdzie się da.

evva

maly szowinista ? a alernatywnie co zrobil twój człowiek ?

Mar

No i co z tego dla miasta, że nastąpi otwarcie biura poselskiego? Po pierwsze poseł należy do władzy ustawodawczej, a nie do wykonawczej która rozdziela dofinansowania itp. Po drugie działalność posła ma wymiar krajowy a nie lokalny, bo ustawy dotyczą w zdecydowanej większości całego państwa, a nie jego poszczególnych jednostek terytorialnych. Po trzecie ten konkretny poseł nie należy do obozu rządzącego, więc ciężko byłoby mu cokolwiek załatwić w ministerstwach kierowanych przez członków rządu tego obozu.

Mar

Po pierwsze poseł należy do władzy ustawodawczej, a nie do wykonawczej która rozdziela dofinansowania itp. Po drugie działalność posła ma wymiar krajowy a nie lokalny, bo ustawy dotyczą w zdecydowanej większości całego państwa, a nie jego poszczególnych jednostek terytorialnych. Po trzecie ten konkretny poseł nie należy do obozu rządzacego, więc ciężko byłoby mu cokolwiek załatwić w ministerstwach kierowanych przez członków rządu tego obozu.

xxl

NW już nie ma się czym zająć.:)

Mar

No za obecnej plejady niewiele się dzieje na mieście. Drogi obwodowej nie budują, dróg w centrum nie modernizują itd. Większość rzeczy odbywa się póki co na płaszczyźnie pomysłów, planów i rozmów 😉

Z Woli B.

Precz z platformą obywatelską!!!

Z Podkarpacia

Precz z pisem i Kaliniakami

zzzniska

pewnie -jak przyjażnisz się z „Bolkiem” to nawet wypada iść precz.

agent

Pokaż jeszcze fucka jak to pięknie pokazała posłanka PiS Lichocka po przegłosowaniu 2 miliardów złotych na TVpis. To pieniądze wszystkich obywateli. Te pieniądze mogły pójść np. na służbę zdrowia gdzie obecnie wielu pacjentów umiera nie doczekując się wizyty u specjalisty, na ktorą muszą czekać często długie lata. Pogarda PiS zasysa od dawna muł bo dno osiągnęli na samym początki

Pacjent

Dodaj jeszcze ze chory na poważna chorobę nie dostaje leku refundowanego. Tylko fundacja czyli obywatele mogą pomóc
Taki to dobrodziej pis
Podkarpacie ma 500plus i tyle go interesuje

salowa

Teraz otwierasz gębę po leki a przez osiem lat miałaś zamkniętą – wyleczyli cię tylko na tamten czas. A do agenta MIŁOSIERDZIE po niebiosa WYRAŻA PO …DUDA TY H..u

gość

Jak są ważniejsze potrzeby. Np. film o gwieżdzie disko pola

kościelny z zachrystii

spieprzaj spadachroniarzu

łysy

Ja bym wolał biuro posła z KONFEDERACJI.

Ulubieniec pisu

PiS kocham do bólu ale największą radość sprawia mi że Tarnobrzeg został odbity Szkoda tylko że Bożek tego nie docenia Tarnobrzeg nie pomylił się aby nie dać władzy pisowni Pomylil się co do osoby Bozka ale to inny temat
Jak Bożek dalej tak będzie grał to może zostać na tratwie z Titanica

B.

Za Poncyliuszem stoi kodziara z pod Sądu.Czy to biuro będzie pełowsko-kodziarskie.

Cdn

Zobaczysz jak niebawem sproszą tu swojego idola „Bolka”,prawdziwą-swoją prezydentkę i będą ich wysłuchiwać z otwartymi japami z całą plejadą radnych,ex-działaczy i radą kobiet na czele z bóstwem.

errata

prawdziwą-swoją prezy-Dentke

mirekm58

…. 🙂 🙂 🙂

arek

Bardzo się cieszę jest to człowiek który mi pomógł bardzo pomógł zaraz będą wpisy w uzyskaniu apanaży,stanowisk,etc,… otóż nie, nie będę pisał szczegółów ,ale miałem dość duży problem -skierował mnie do odpowiednich urzędów i prawników pomógł w sporządzeniu dokumentów,pokierował co mam robić bo praktycznie zostałem sam jak palec,prosiłem (pozdrawiam )panią senator S.J. ze Stalowej woli rozłożyła ręce głupio się uśmiechnęła i tyle.to było już troszkę czasu temu ale do dziś mam tą twarz jak mi mówi postaram się pomóc i pomógł.Dla was to nic tyle co napluć jeden na drugiego dla mnie to było ponowne życie i dziekuję mu za… Czytaj więcej »

arczi

Bardzo się cieszę jest to człowiek który mi pomógł bardzo pomógł zaraz będą wpisy w uzyskaniu apanaży,stanowisk,etc,… otóż nie, nie będę pisał szczegółów ,ale miałem dość duży problem -skierował mnie do odpowiednich urzędów i prawników pomógł w sporządzeniu dokumentów,pokierował co mam robić bo praktycznie zostałem sam jak palec,prosiłem (pozdrawiam )panią senator S.J. ze Stalowej woli rozłożyła ręce głupio się uśmiechnęła i tyle.to było już troszkę czasu temu ale do dziś mam tą twarz jak mi mówi postaram się pomóc i pomógł.Dla was to nic tyle co napluć jeden na drugiego dla mnie to było ponowne życie i dziekuję mu za… Czytaj więcej »

Cierpliwy T

TA KODZIARA TO ŻONA PRZEWODNICZĄCEGO RADY A Bożek nic nie trybi

Obserwator

Przecież to widać Obecny przewodniczący kopiuje poprzedniego przewodniczącego Bozka
Zero zaangażowania bo po co podpaść komukolwiek Współpraca zarówno z Bozkiem jak i z pisem To się opłaciło Bozkowi który szedł ręka w rękę z Kalinka i Pekar i został prezydentem. TO dlaczego taka sama droga ma nie pójść obecny przewodniczacy
Wyraźnie ma swoj cel Osoby odtrącone od Bozka już się grupują.
Bożek zostanie z ludźmi zatrudnionych przez Kalinke i Pekar Odrzucił tych którzy szli z nim. Krótka pamięć ma Bożek.

felczer

Pleciesz swe urojenia bez konkretów,bez dowodów i na te swoje dyrdymały swoimi durnymi(nie potwierdzonymi niczym) filozofiami uzasadniasz. Może i obserwujesz ale ze wzrokiem do okulisty, bo rozumku nie przybędzie.

BOLEK

Brawo Rada Majdan Królewski .Odebrali tytuł honorowego Mieszkańca Wałęsie Lechowi. Wreszcie A u nas w Tarnobrzegu Bożek z Plutą pod rączkę z pisem. Wstyd Panowie.,

truth

To ty komuchu z tą niewyleczalną manią Piso-Kalinkową szukasz okazji by wbić kły nienawiści wrednie kłamiąc, bo w Tbg to Bożek z honorami witał Bolka a pod rączkę to spaceruje z małżonką nawet w Krośnie.

Mar

Na kanale TVL pojawił się materiał o zbieraniu podpisów dla kandydatki PO na urząd Prezydenta RP. Jestem jak najbardziej za wolnością słowa, prasy i mediów, ale czy to jest temat dotyczący samorządu lub jakiegoś wydarzenia w mieście? Bo jeżeli tak, to teraz TVL, w myśl pluralizmu i równego traktowania, powinna przygotować i opublikować podobne materiały o zbieraniu podpisów poparcia dla kandydatów wystawianych lub popieranych przez PiS, Konfederację itd. Swoją drogą osoby zbierające podpisy dziwnie znajome 😉

Mar