Zarabiaj na codziennych zakupach. Sprawdzamy, na czym polega zwrot pieniędzy za zamówienia w Internecie

1

Raz wydajemy mniej, a raz wydajemy więcej, ale nie da się zaprzeczyć, że zakupy stanowią nieodzowną część naszej codzienności. Oprócz planowanych wydatków zdarzają się także te niespodziewane. Coraz więcej zakupów przenosimy też do Internetu i również tam szukamy różnych dróg na oszczędzanie funduszy. Coraz częściej pojawia się jednak pytanie, czy da się zarobić podczas różnego rodzaju zakupów? Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, a sposobów na to jest kilka. Wszystko dzięki różnego rodzaju programom partnerskim, które rozwinęły się w Internecie.

Programy partnerskie

System współpracy pomiędzy sklepami, a różnymi stronami internetowymi rozwinął się wraz z rozwojem sieci. Nowa technologia dała nowe możliwości promocji, prowadząc do powstania m.in. programów partnerskich. W najprostszej postaci posiada on trzy stopnie: sklep, jego partnera i klienta. Formy współpracy mogą być różne, ale ich celem jest zdobycie zadowolonych i powracających klientów oraz poszerzenie ich grona. Odpowiednio przygotowane i prowadzone przynoszą korzyści wszystkim, w tym także osobom robiącym zakupy. Jedną z tego typu form, mocno zorientowanych na klienta, jest cashback, który w Polsce z powodzeniem rozwija się od kilkunastu lat.

Czym jest cashback?

Cashback stanowi jedną z licznych odmian programu partnerskiego, pozwalającą na zarabianie na zakupach. Usługa działa w myśl zasady – po co inwestować w nieskuteczną i drogą reklamę, jak można zaoferować zniżkę klientowi, który jest najważniejszym ogniwem w tej symbiozie. Zasada jego działania jest bardzo prosta i dostępna dla wszystkich. Sklep płaci serwisowi prowizję za możliwość reklamowania się za jego pośrednictwem. Sam serwis oferuje z kolei zwrot pieniędzy za zakupy klientom. wypłaca go z części należnej mu prowizji za realizowane działania marketingowe. W ten sposób daje możliwość zarobienia gotówki, promuje siebie i partnerów oraz pozyskuje zadowolonych i powracających klientów. Każda ze stron w tym programie odnosi korzyści, a najwięcej zyskuje klient – bez wysiłku otrzymując dodatkowe pieniądze.

2

Mała porada: Szukasz oryginalnego prezentu dla kogoś bliskiego lub chcesz uszczęśliwić siebie nową biżuterią czy torebką? Wejdź na stronę internetową sklepu Pakamera , zrób zakupy z Tipli i ciesz się dodatkową gotówką w postaci zwrotu pieniędzy za każde zamówienie.

Jak zacząć zarabiać?

Zarabianie z cahsbackiem jest łatwe, ponieważ wystarczy zarejestrować się na dedykowanym serwisie. Jednym z najpopularniejszych w Polsce jest Tipli.pl, na którym klienci zakładają swoje konta całkowicie bezpłatnie, a wypłata uzbieranych zwrotów za zakupy jest możliwa już od kwoty 1 grosza. Po zarejestrowaniu się za pośrednictwem portalu można przejść do jednego z wielu sklepów. Na Tipli jest w czym wybierać, ponieważ można tam znaleźć ponad osiemset sklepów partnerskich oferujących różnego rodzaju produkty i usługi od elektroniki i AGD, książek i zabawek po kosmetyki, wycieczki i noclegi. Po dokonaniu zakupu za pośrednictwem serwisu kilkuprocentowy zwrot zostaje przypisany do konta w ciągu 48 godzin od finalizacji transakcji.

Mała porada: Jeśli szukasz swoich ulubionych kosmetyków – skorzystaj z możliwości zamówienia ich online za pośrednictwem Tipli na eKobieca, bez stania w kolejkach i z możliwością zwrotu za zakupy!

Podsumowując, podczas robienia zakupów jak zawsze w Internecie w ulubionych sklepach można zyskać dodatkowe pieniądze bez wysiłku. Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie internetowej Tipli.pl i za jego pośrednictwem odwiedzić dowolny sklep.

Aktualne promocje pod ręką

Tipli.pl oferuje coś więcej niż tylko cashback – można tam znaleźć aktualne gazetki z najbardziej popularnych sieci sklepów, nie tylko spożywczych, ale również kosmetycznych czy z branży budowlanej. Planowanie zakupów mając pod ręką wszystkie dostępne promocje to szybki i łatwy sposób na planowanie budżetu i kupowanie ulubionych produktów w najniższych możliwych cenach.

Mała porada: Najnowsza Kaufland gazetka od jutra dostępna jest już dzisiaj na Tipli. To dobry sposób na zaplanowanie zakupów spożywczych. Znajdziesz w niej informacje o najlepszych promocjach tygodnia i super ofertach na cały asortyment.

shopping

Możliwości zarabiania jest wiele, ale jeżeli kupuje się online, warto skorzystać z usługi cashback. Forma zwrotu pieniędzy za zamówienia jest bardzo prosta i dodatkowo nic nie kosztuje. Nie warto zatem zwlekać z zarabianiem na codziennych zakupach. Podaruj sobie kilka dodatkowych złotych i ciesz się z kupowania.

artykuł sponsorowany
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content