Jest porozumienie. Ropski zagra w Motorze

Krzysiek_Ropski_Siarka_Tarnobrzeg

Krzysztof Ropski w rundzie wiosennej zagra w barwach Motoru Lublin. Wczoraj przedstawiciele obu klubów porozumieli się w kwestii transferu, kończąc tym samym transferową sagę z 23-letnim napastnikiem w roli głównej. 

Oficjalny, wspólny komunikat prezesów obu klubów:

„W dniu 20.02.2020 roku w siedzibie Klubu Sportowego Siarka Tarnobrzeg doszło do spotkania członków Zarządu SIARKA Tarnobrzeg S.A. oraz członków Zarządu MOTOR Lublin S.A. W trakcie spotkania przedstawiciele Klubów doszli do porozumienia w kwestii warunków za transfer definitywny zawodnika Krzysztofa Ropskiego do klubu z Lublina. 23-letni napastnik w rundzie wiosennej będzie więc reprezentował barwy lubelskiego Klubu”.

info: Siarka Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gość
1 rok temu

Czyli co kto zapłaci zaległe wynagrodzenie?

TGBowiec
1 rok temu

Siara do spadku.Po malutko w tej pseudo drużynie w grajdole Tarnobrzeg pozostaną sami juniorzy .I to tylko do momentu ukończenia szkoły 🙂

Mmmm
1 rok temu
Reply to  TGBowiec

Dobrze, że pławo srawo ba awans 😀

Tomek
1 rok temu

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej poinformował, że piłkarska Reprezentacja Polski do lat 16 zagra w Stalowej Woli i Tarnobrzegu. Wszystko w ramach międzynarodowego turnieju europejskiej federacji piłkarskiej.

UEFA Development to międzynarodowy turniej, który promuje młode talenty. W Stalowej Woli i Tarnobrzegu zagrają reprezentacje do lat 16: Polska, Iran, Wenezuela oraz Islandia. Turniej rozpocznie się 31 marca na nowym stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli. Wtedy to Polacy zmierzą się z Wenezuelczykami, a Irańczycy z Islandczykami. Dwa dni później zespoły zagrają na stadionie w Tarnobrzegu. Reprezentacja Polski U16 zmierzy się z Iranem, a Wenezuela z Islandią. Z kolei 5 kwietnia w Stalowej Woli będą miały miejsce spotkania Polska – Islandia i Iran – Wenezuela.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content