Tarnobrzeg: Uczczono pamięć żołnierzy wyklętych

 

– Oddajemy dziś cześć tym, którzy w większości zginęli walcząc o Polskę, których marzenia o wolnej Polsce, nie pokrywały się z działaniami tych, którzy wówczas byli u władzy – mówił podczas uroczystości prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Dyrektor Muzeum Historycznego Miasta Tarnobrzega Tadeusz Zych podkreślił, że niezłomni podjęli walkę, która wydawała się być walką beznadziejną, ale kierowali się wartościami, dla których warto było poświęcić życie. Wykładem o tarnobrzeskich żołnierzach niezłomnych, który w Zamku Tarnowskich wygłosił właśnie Tadeusz Zych, dyrektor Muzeum Historycznego Miasta Tarnobrzega, zakończono tarnobrzeskie uroczystości.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
1 rok temu

Tak byle jakiego materiału na temat tych obchodów dawno nie było, wypadałoby chociaż poinformować mieszkańców kto obchody organizował i kto w nich uczestniczył. Brak zdjęć osób oddających hołd pomordowanym.Kpina żenująco niski poziom dziennikarstwa.

gość
1 rok temu
Reply to  Marek

Najlepsze jest to że autorem tego artykułu jest urząd miasta, taki sam jest na stronie urzędu miasta, zresztą nadwisla podało skąd ma zdjęcia i treść. Tego samego urzędu który zatrudnił byłych dziennikarzy i polonistkę do pisania artykułów oraz dwóch profesjonalnych fotografów jak powiedział prezydent. U nas w urzędzie profesjonalizm na każdym kroku jak widzisz 🙂

ZENOBIUSZ
1 rok temu
Reply to  gość

Najlepszy jest ten profesjonalny fotograf od kalendarza „promującego” Tarnobrzeg

pracownik UM
1 rok temu

Wiele już widziałem, przeżyłem wielu prezydentów, przeżyję również obecnego wraz z jego „profesjonalistami”. Rozmawiam z ludźmi z różnych urzędów, przeglądam ich strony internetowe, materiały, zdjęcia. Takiej amatorszczyzny jak u nas ze świeczką szukać. Tyle w temacie. Przykre że nowy zaciąg często zarabia więcej od długoletnich pracowników

Jan
1 rok temu

Do czego to doszło kiedyś bandyci dziś bohaterowie.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content