Bagażniki Hakr, które ułatwią Ci wiosenną wycieczkę – sprawdź!

Planując najbliższą podróż często zdajemy sobie sprawę, że cały nasz bagaż może nie zmieścić się w naszym bagażniku. Wyprawa z całą rodziną na kilka dni bywa wyzwaniem, zwłaszcza z małymi dziećmi, które w ekspresowym tempie brudzą i zużywają ubrania. W takim przypadku z pomocą przychodzą nam bagażniki Hakr – boxy dachowe, które w znaczny sposób zwiększają pojemność możliwego do zabrania bagażu.

Aerodynamiczna konstrukcja

Gdy zdecydujemy się na zakup bagażnika dachowego, powinniśmy w pierwszej kolejności brać pod uwagę jego konstrukcję oraz materiał, z jakiego został wykonany. Bagażniki Hakr posiadają aerodynamiczny kształt, dzięki któremu nie stawiają znacznego oporu powietrza, przez co średnie spalanie naszego samochodu nie wzrasta w odczuwalny sposób.

Dodatkowo, modele proponowane przez tego producenta wykonywane są materiału ABS. Bagażniki Hakr dzięki temu są lekkie, a zarazem wytrzymałe, odporne na działanie wysokich temperatur, promieniowania UV i ciężkich warunków atmosferycznych. Ich wnętrze jest w pełni bezpieczne i absolutnie nie dostaje się do niego żadna woda czy inne rzeczy, które mogłyby uszkodzić nasz bagaż.

Bardzo ważną cechą tychże bagażników jest także to, że są one poddawane licznym testom i posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Wiemy więc, że podawana przez producenta wytrzymałość i możliwa maksymalna prędkość są zgodne ze stanem faktycznym.

Łatwiejsza wyprawa z całą rodziną

Wybierając się na wakacje z dziećmi często mamy problem z rozlokowaniem całego bagażu. Zwłaszcza kilkudniowe wyprawy sprawiają nam problem. Powroty do domu bywają jeszcze trudniejsze – zakupione na miejscu pamiątki, akcesoria do pływania czy dodatkowa odzież nie będą dla nas przeszkodą, jeżeli nasza przestrzeń bagażowa nie będzie znacznie ograniczona.

Należy również pamiętać, że podczas jazdy nie powinniśmy zasłaniać swojej widoczności z tylnej szyby, a także nie należy przewozić za tylną kanapą żadnych niebezpiecznych przedmiotów. Lepiej posiadać to wszystko na dachu, niż w razie wypadku narażać naszych najbliższych na znacznie gorszą kontuzję.

Ulubiony sprzęt sportowy lepiej zabezpieczony

Bagażniki Hakr z pewnością przypadną do gustu także miłośnikom wszelkiego rodzaju sportów związanych z dużym sprzętem. Możemy w nich wygodnie i bezpiecznie przewozić deski do windsurfingu, kitesurfingu, narty czy snowboard. Dzięki temu nasze wyposażenie sportowe nie zajmuje dodatkowego miejsca w naszym bagażniku, ostrymi krawędziami nie naraża naszego pozostałego bagażu na uszkodzenie, czy nie przemacza innych przewożonych rzeczy. Nieporęczny, duży sprzęt możemy wygodnie włożyć do umieszczonego na dachu bagażnika i nie martwić się o jego bezpieczeństwo w drodze.

źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl.

Bagażniki Hakr – jakość potwierdzona doświadczeniem

Jak już wspomnieliśmy, by bagażnik samochodowy dobrze zabezpieczał przewożone w nim rzeczy, powinien być wysokiej jakości. Modele tego producenta wyróżniają się właśnie tym – ich konstrukcje są przemyślane, wykonane z najlepszych materiałów i poddawane licznym testom. Firma Hakr istnieje na rynku od 1992 roku i od początku stawia na najwyższą jakość swoich wyrobów, by ich użytkownicy byli zawsze zadowoleni – w końcu zadowolony klient to najlepszy klient.

Bagażniki Hakr to propozycje doskonałe dla każdego, kto potrzebuje zwiększonej przestrzeni bagażowej. W nich zabierzemy więcej potrzebnych rzeczy na rodzinne wakacje, a także zapakujemy nieporęczny sprzęt sportowy. Warto postawić na produkt wysokiej jakości, jakim jest model z oferty Hakr, by mieć pewność, że nasz bagaż faktycznie będzie bezpieczny, a my spokojni.

Zainteresowany wyprzedażą rowerów? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25
Warszawa, ul. Ostrobramska 38b
Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl.

materiał zewnętrzny
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content