Tarnobrzeg: Osobowy mercedes zderzył się z ciężarówką na ul. Warszawskiej (zdjęcia)

73-letni kierowca mercedesa trafił do szpitala, po zderzeniu się z pojazdem ciężarowym. Do wypadku doszło na ul. Warszawskiej – droga wojewódzka nr 723, relacji Tarnobrzeg-Sandomierz. O godz. 10.30 przywrócono drożność ruchu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że prawdopodobnie senior zasłabł za kierownicą pojazdu.

Do wypadku doszło dziś przed godz. 8. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 73-letni mężczyzna, kierujący mercedesem, jadąc w kierunku Tarnobrzega, zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod jadącą ciężarówkę. 73-latek został przewieziony do szpitala. Prawdopodobnie senior zasłabł za kierownicą pojazdu i mimo sygnałów dźwiękowych ciężarówki doszło do zderzenia.

Policjanci ustalili, że kierowca ciężarówki był trzeźwy. O godz. 10.30 przywrócono ruch w obu kierunkach. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali czynności procesowe, sporządzili oględziny obu pojazdów, wykonali dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków zdarzenia, aby dokładnie wyjaśnić przebieg i okoliczności wypadku.

Policja apeluje o ostrożną jazdę.

źródło: Policja Tarnobrzeg

fotoreportaż: Mateusz Chmielowiec – fotografia – link

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zuzia
1 rok temu

a gdzie byli domownicy że wypuścili starszego człowieka samego kiedy ma siedzieć w chałupie

Marcin
1 rok temu

Gdyby osoba poszkodowana potrzebowała jakiejś pomocy, polecam zgłosić się z tym do Europejskiego Centrum Pomocy Poszkodowanym, myślę, że mogą być wsparciem w takim momencie jeśli chodzi o uzyskanie odszkodowania oraz pomóc do leczeniu, życzę powrotu do zdrowia,

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content