16 osób z Tarnobrzega zakażonych koronawirusem

16 osób z Tarnobrzega jest zakażonych koronowaniem – to stan na poniedziałek 6 kwietnia, na godz.17. Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 1616 osób,  a 12 612 poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 145 osób.

STAN NA 6 KWIETNIA BR. NA GODZ.17

26
Dodaj komentarz

11 Wątków komentarzy
15 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
18 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gość

Jak dalej będziemy robili ok. 4700 testów dziennie to będzie dramat normalnie. Nie rozumiem , czy chodzi o wybory czy mamy naprawdę tak małe moce przerobowe. Niemcy robią ok. 70000….

marian

TO RÓB WIĘCEJ JAK TAKI MĄDRY JESTEŚ!

Fabian

Najwięcej zarażonych w TBG że wszystkich powiatów !!! Może jednak zaprzestać spacerów, działek, wyjść na promocję do sklepow i pilnować nieletnich

mirekm58

Po Świętach będzie 5 x więcej….

Mar

Spokojnie, wszystko musi dojrzeć. Pod koniec lutego Minister Zdrowia mówił, że „Maseczki nie pomagają”. Teraz mówi: „Uważam, że powinniśmy już powoli iść w kierunku obowiązkowych maseczek na ulicach, w sklepach, w pracy”.

Ludzie, nie czekajcie na władze. Sami zróbcie sobie maseczki (wymiary materiału ok. 34 cm x 51 cm, jak pierwsza wyjdzie za mała / za duża to dopasować do siebie):
https://www.facebook.com/vierka.kovacsova/videos/2875323882582791/
Wracacie do domu, materiał do gorącej wody, recepturki umyć mydłem, materiał potem przeprać ręcznie, wysuszyć, wyprasować i można ubierać znowu. Zrobić sobie po 2-3 sztuki na osobę żeby mieć na zmianę i już.

ludek

g*wno Ci ta maseczka da, a może nawet coronowirusa 😀

Mar

To się okaże – co Bóg da to będzie. Za to po twoim wpisie już teraz wiemy, że g*wno dało ci wychowanie w domu, edukacja w szkołach i nabożeństwa w kościołach.

pacjent

W mieście jest tak dużo bo nasz kochany szpital na samym pocżątku wymieszał zakażonych ze zdrowymi. Przykład Pani leżąca z zapaleniem płuc na wewnętrznym. Teraz leży na zakażnym w Łańcucie. Ile zaraziła po drodze. ? a inni . Coś nie gra . W Stalowej Woli okey w Sandomierzu okey a u nas zawsze pod górkę.

tev

bo takich mądrali jak ty mamy więcej w każdej dziedzinie

cxcx

To się dalej dzieje, ludzie robiący np. na wewnętrznym szwędają się po mieście tudzież wysyłają swoich bliskich po zakupy. Kpina.

mamanija

tudzież wysyłają swoich bliskich po zakupy.- ty byś ich zagłodził -tak? bo oczywiście nie zaoferowałeś pomocy troskliwy obywatelu.

Mysl

Wysyłają domowników, chyba mógłby to robić ktoś z,zewnątrz.

Myśl racjoinalnie

na przykład ty ,bo jak widzisz taką sytuację to masz oboeiązek taki ludzki a nie popisywać się opowieściami na forach

Waldek

Tarnobrzeg w czołówce w ilości zarażonych.
„Zasługa” szpitala.
Strach się leczyć w tarnobrzeskim szpitalu.
Dla ekipy rządzących w kraju szaleńców najważniejsze są wybory.

memor

BĘDZIESZ JESZCZE PRZEPRASZAŁ ZA TE BREDNIE I TO NIE DŁUGO jak tylko sanitarkę zobaczysz pod chałupą

Fabian

16 plus 2 dzisiaj jakaś pielęgniarkę i jej córkę zabrali do Łańcuta:(

wrzos

BO TAKIE SA MOCE PRZEROBOWE PIS-U, WIECEJ JUZ NIE DAJA RADY,WIEC NADRABIAJA PROPAGANDA W TVPIS, JAK TO W POLSCE DOBRZE!!!

Cieszsięztegocomasz

A czy było w Polsce kiedyś (30 lat) lepiej ?Na pewno NIE.

wrzos

PISOWCY Z JEDNEJ STRONY KAZA WSZYSTKIM POLAKOM SIEDZIE W DOMACH,PROPAGUJAC NARODOWA KWARANTANNE, A Z DRUGIEJ JAK OSTATNIO WPUSCILI DO RZESZOWA SAMOLOT ZE 100 OSOBAMI NA POKLADZIE Z NIEMIEC! POWIEDZCIE GDZIE TU JEST SENS!!!TRACA JUZ KONTROLE NAD WSZYSTKIM W KRAJU

kłamiecałeżycie

Kłamstwem i na siłę do koryta –droga nie przebyta *

wrzos

TARNOBRZESKI SZPITAL TO NAJWIEKSZA TEGO TYPU PLACOWKA NA CZLYM POLNOCNYM PODKARPACIU I NIE TYLKO.

Wacek

Następni lekarze i pacjenci wewnętrznego zarazeni !!!!

TBG

Skąd ta informacja ? Oprócz Echa dnia nie ma tych osób w żadnych statystykach?

Sylwek

Wczoraj jakiś lekarz się wypowiadał w tv twierdząc że prawie każdy zachoruje na koronowirusa tylko że 80% którzy mają zdrowie jak konisko, są odporni i nie palą fajek przejdzie go bezobjawowo tylko trochę pokaszlą i pokichają natomiast 20% ze słabą odpornością i jakimiś schorzeniami będzie miało gorączkę i inne cięższe objawy z prawdopodobieństwem znalezienia się w szpitalu.

Mieszkaniec

No bo to jest w sumie taka gorsza grypa.

Grażyna

Dzisiaj zmarło 16 osób a najmłodsza to 35 latka.Jedni mówią że potrwa to do lata a inni że do końca roku i komu tu wierzyć ?