W Zakrzowie palił się dom. W środku służby znalazły martwego mężczyznę (zdjęcia)

Dzisiaj około godziny 18:30, SKKM PSP w Tarnobrzegu otrzymało zgłoszenie o pożarze domu w Tarnobrzegu na osiedlu Zakrzów przy ulicy Wspólnej. Na miejsce zadysponowane zostały zastępy PSP i OSP, ZRM i patrole policji.

Po dotarciu na miejsce potwierdzono zgłoszenie o pożarze budynku, przystąpiono do działań. Strażacy w aparatach ochronny dróg oddechowych rozwinęli linię główną, następnie linie gaśnicza i przystąpili do gaszenia i przeszukiwania w celu odnalezienia osób poszkodowanych.

Niestety przy przeszukiwaniu znaleziono mężczyznę w wieku około 70 lat, który nie posiadał funkcji życiowych i posiadał liczne oparzenia ciała, przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety nie przyniosła ona pożądanego efektu.

Strażacy przewietrzyli budynek i zakończyli działania gaśnicze, na miejsce skierowany został technik i prokurator, oraz dyżurny operacyjny bryg. Robert Głaz, który dziś pełni dyżur.

Zdjęcia&info – Mateusz Chmielowiec – link do zdjęć

 

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
aas
1 rok temu

Przecież poszkodowanego reanimowano

Berya
1 rok temu

Może by się policja i straż miejska zainteresowała tym co się dzieje nad Wisłą tych pustostanach po hotelu nadwislanskim?!
Tam młodzież w dużych grupach pije pali w krzakach ,nie widać ich tylko ryki i krzyki słychać A policji nie ma

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content