Natalia Ciecierska walczy o zwycięstwo w tegorocznej festiwalu „Piosenka w Meloniku”. Zagłosuj na tarnobrzeżankę

Natalia Ciecierska walczy o zwycięstwo w tegorocznej edycji ogólnopolskiego festiwalu „Piosenka w Meloniku”. Każdy może jej pomóc wygrać, wystarczy polubić jej zdjęcie na facebookowym profilu festiwalu.

Natalia Ciecierska jest zeszłoroczną laureatką Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, który organizuje Rzeszowski Dom Kultury. Zajęła wtedy drugie miejsce. W tym roku festiwal nie może się odbyć, ale organizatorzy postanowili zrealizować edycję internetową. I tu wkraczacie Wy – Internauci.

Plebiscyt składa się z kilku etapów, właśnie trwa głosowanie na wokalistów. W tym gronie jest także Natalia. Internauci mogą głosować lajkując zdjęcie na profilu festiwalu na Facebooku. Głosy te następnie zostaną dodane do punktacji jurorów. A w tym gronie zasiadają: Natalia Kukulska, Robert Janowski, Michał Szpak i Zbigniew Jakubek.

Głosowanie potrwa do 29 czerwca, a dzień później poznamy laureatów. Wśród nich może być także przedstawicielka Tarnobrzega. Wszystko zależy od nas!

Natalia Ciecierska od dzieciństwa uczęszcza na zajęcia wokalne do Tarnobrzeskiego Domu Kultury. 19-letnia wokalistka szlifuje swój talent pod okiem Anny Pintal. Mimo tak młodego wieku ma już na swoim koncie sporo sukcesów. Między innymi jest kilkakrotną laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, zdobyła I miejsce oraz Grand Prix na Podkarpackim Festiwalu „Na Skrzydłach Muzyki”, I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu „Na Polską Nutę” oraz III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu „Nad Wierną Rzeką”. A oprócz tego chętnie występuje na tarnobrzeskiej scenie, bo po prostu uwielbia śpiewać!

Jak zagłosować na Natalię Ciecierską?

Należy wejść na profil festiwalu „Piosenka w Meloniku” na Facebooku oraz po prostu polubić jej zdjęcie. Znajdziecie je tutaj: https://tiny.pl/7wnbc

Ile kosztuje budowa basenu w ogrodzie?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content