Na początek z Wisłoką Dębica. ŚZPN ogłosił terminarz III ligi w grupie 4 (wariant dla 20 drużyn)

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz rozgrywek w III lidze, w grupie 4. W pierwszej kolejce Siarka zmierzy się na własnym stadionie z Wisłoką z Dębicy.

ŚZPN ogłosił wariant terminarzu dla 20 zespołów, bez uwzględnienia ewentualnych spadkowiczów z II ligi. O utrzymanie wciąż walczą Garbarnia Kraków,  Stal Rzeszów i Stal Stalowa Wola.

Stawkę drużyn uzupełni zwycięzca barażu pomiędzy Cracovią II a Unią Tarnów. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Rewanż rozegrany zostanie w niedzielę 12 lipca w Krakowie.

W rundzie jesiennej do rozegrania jest19 kolejek, pierwsza w weekend 1/2 sierpnia, ostatnia zaś w dniach 14/15 listopada. W terminarzu uwzględniono trzy „środowe” kolejki, 12 sierpnia, 26 sierpnia i 11 listopada.

Kolejka 1 – 1-2 sierpnia

Lewart Lubartów – Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg – Wisłoka Dębica
Wisła Sandomierz – Chełmianka Chełm
KS Wiązownica – Hetman Zamość
Stal Kraśnik – Korona II Kielce
ŁKS Łagów – Jutrzenka Giebułtów
Wisła Puławy – Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski – Podlasie Biała Podlaska
baraż 1 – Avia Świdnik

Kolejka 2 – 8-9 sierpnia

Podhale Nowy Targ – Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska – baraż 1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa
Jutrzenka Giebułtów – Wisła Puławy
Korona II Kielce – ŁKS Łagów
Hetman Zamość – Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm – KS Wiązownica
Wisłoka Dębica – Wisła Sandomierz
Lewart Lubartów – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 3 – 12 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg – Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz – Lewart Lubartów
KS Wiązownica – Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm
ŁKS Łagów – Hetman Zamość
Wisła Puławy – Korona II Kielce
Sokół Sieniawa – Jutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska
baraż 1 – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 4 – 15-16 sierpnia

Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska – baraż 1
Jutrzenka Giebułtów – Orlęta Radzyń Podlaski
Korona II Kielce – Sokół Sieniawa
Hetman Zamość – Wisła Puławy
Chełmianka Chełm – ŁKS Łagów
Wisłoka Dębica – Stal Kraśnik
Lewart Lubartów – KS Wiązownica
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Sandomierz

Kolejka 5 – 22-23 sierpnia

Wisła Sandomierz – Podhale Nowy Targ
KS Wiązownica – Siarka Tarnobrzeg
Stal Kraśnik – Lewart Lubartów
ŁKS Łagów – Wisłoka Dębica
Wisła Puławy – Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa – Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski – Korona II Kielce
baraż 1 – Jutrzenka Giebułtów
Avia Świdnik – Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 6 – 26 sierpnia

Podhale Nowy Targ – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Podlasie Biała Podlaska
Jutrzenka Giebułtów – Avia Świdnik
Korona II Kielce – baraż 1
Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica – Wisła Puławy
Lewart Lubartów – ŁKS Łagów
Siarka Tarnobrzeg – Stal Kraśnik
Wisła Sandomierz – KS Wiązownica

Kolejka 7 – 29-30 sierpnia

KS Wiązownica – Podhale Nowy Targ
Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz
ŁKS Łagów – Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy – Lewart Lubartów
Sokół Sieniawa – Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm
baraż 1 – Hetman Zamość
Avia Świdnik – Korona II Kielce
Podlasie Biała Podlaska – Jutrzenka Giebułtów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 8 – 5-6 września

Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska
Jutrzenka Giebułtów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce – Podlasie Biała Podlaska
Hetman Zamość – Avia Świdnik
Chełmianka Chełm – baraż 1
Wisłoka Dębica – Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów – Sokół Sieniawa
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy
Wisła Sandomierz – ŁKS Łagów
KS Wiązownica – Stal Kraśnik

Kolejka 9 – 12-13 września

Stal Kraśnik – Podhale Nowy Targ
ŁKS Łagów – KS Wiązownica
Wisła Puławy – Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa – Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski – Lewart Lubartów
baraż 1 – Wisłoka Dębica
Avia Świdnik – Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska – Hetman Zamość
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Korona II Kielce
Wólczanka Wólka Pełkińska – Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 10 – 19-20 września

Podhale Nowy Targ – Jutrzenka Giebułtów
Korona II Kielce – Wólczanka Wólka Pełkińska
Hetman Zamość – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm – Podlasie Biała Podlaska
Wisłoka Dębica – Avia Świdnik
Lewart Lubartów – baraż 1
Siarka Tarnobrzeg – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz – Sokół Sieniawa
KS Wiązownica – Wisła Puławy
Stal Kraśnik – ŁKS Łagów

Kolejka 11 – 26-27 września

ŁKS Łagów – Podhale Nowy Targ
Wisła Puławy – Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa – KS Wiązownica
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Sandomierz
baraż 1 – Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik – Lewart Lubartów
Podlasie Biała Podlaska – Wisłoka Dębica
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska – Hetman Zamość
Jutrzenka Giebułtów – Korona II Kielce

Kolejka 12 – 3-4 października

Podhale Nowy Targ – Korona II Kielce
Hetman Zamość – Jutrzenka Giebułtów
Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Lewart Lubartów – Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg – Avia Świdnik
Wisła Sandomierz – baraż 1
KS Wiązownica – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik – Sokół Sieniawa
ŁKS Łagów – Wisła Puławy

Kolejka 13 – 10-11 października

Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa – ŁKS Łagów
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik
baraż 1 – KS Wiązownica
Avia Świdnik – Wisła Sandomierz
Podlasie Biała Podlaska – Siarka Tarnobrzeg
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Lewart Lubartów
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłoka Dębica
Jutrzenka Giebułtów – Chełmianka Chełm
Korona II Kielce – Hetman Zamość

Kolejka 14 – 17-18 października

Podhale Nowy Targ – Hetman Zamość
Chełmianka Chełm – Korona II Kielce
Wisłoka Dębica – Jutrzenka Giebułtów
Lewart Lubartów – Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz – Podlasie Biała Podlaska
KS Wiązownica – Avia Świdnik
Stal Kraśnik – baraż 1
ŁKS Łagów – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy – Sokół Sieniawa

Kolejka 15 – 24-25 października

Sokół Sieniawa – Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Puławy
baraż 1 – ŁKS Łagów
Avia Świdnik – Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska – KS Wiązownica
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska – Siarka Tarnobrzeg
Jutrzenka Giebułtów – Lewart Lubartów
Korona II Kielce – Wisłoka Dębica
Hetman Zamość – Chełmianka Chełm

Kolejka 16 – 31 października

Podhale Nowy Targ – Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica – Hetman Zamość
Lewart Lubartów – Korona II Kielce
Siarka Tarnobrzeg – Jutrzenka Giebułtów
Wisła Sandomierz – Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Wiązownica – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik – Podlasie Biała Podlaska
ŁKS Łagów – Avia Świdnik
Wisła Puławy – baraż 1
Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 17 – 7-8 listopada

Orlęta Radzyń Podlaski – Podhale Nowy Targ
baraż 1 – Sokół Sieniawa
Avia Świdnik – Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska – ŁKS Łagów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik
Wólczanka Wólka Pełkińska – KS Wiązownica
Jutrzenka Giebułtów – Wisła Sandomierz
Korona II Kielce – Siarka Tarnobrzeg
Hetman Zamość – Lewart Lubartów
Chełmianka Chełm – Wisłoka Dębica

Kolejka 18 – 11 listopada

Podhale Nowy Targ – Wisłoka Dębica
Lewart Lubartów – Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg – Hetman Zamość
Wisła Sandomierz – Korona II Kielce
KS Wiązownica – Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik – Wólczanka Wólka Pełkińska
ŁKS Łagów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy – Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa – Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski – baraż 1

Kolejka 19 – 14-15 listopada

baraż 1 – Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Puławy
Wólczanka Wólka Pełkińska – ŁKS Łagów
Jutrzenka Giebułtów – Stal Kraśnik
Korona II Kielce – KS Wiązownica
Hetman Zamość – Wisła Sandomierz
Chełmianka Chełm – Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica – Lewart Lubartów

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x