Tarnobrzeg: Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa ws. zakupu trzypaków

Prokuratura Rejonowa w Nisku odmówiła wszczęcia śledztwa związanego z zakupem przez gminę Tarnobrzeg tzw.”trzypaków”. Działania sprawdzające prokuratura podjęła po anonimowym zawiadomieniu, skierowanym do Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu (szerzej na ten temat pisaliśmy tutaj)

– Postępowanie sprawdzające prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Nisku w sprawie niedopełnienia obowiązków przez obecnego Prezydenta Miasta Tarnobrzega poprzez nieprawidłowe dysponowanie środkami publicznymi w związku z zakupem przez Gminę Tarnobrzeg środków ochrony osobistej w postaci maseczek, rękawiczek jednorazowych oraz środków dezynfekujących zostało wydanym w dniu 30 czerwca 2020 roku postanowieniem odmowie wszczęcia śledztwa – poinformował portal NadWisłą24.pl rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu Andrzej Dubiel.

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PRAWNIK
2 lat temu

Ustawa o Covid dopuszcza każdy wałek w imieniu walki z wirusem patrz zakupy rządowe u instruktora narciarstwa czy handlarza bronią 🙂

demokracja
2 lat temu
Reply to  PRAWNIK

ustawa o mediach popuszcza każdego głupa(choćby nazywał się prawnik ) by pisał brednie

Tarnobrzeżanin
2 lat temu

A czy Prokuratura badała fakt, że trzypaki w ogóle nie dotarły do wielu mieszkańców? Wszystko dzięki takiej wspaniałej organizacji zapewnionej przez Pana Prezydenta. Czyli pieniądze publiczne mieszkańców są wydawane, ale zestawy nie są w rzeczywistości przekazane niektórym osobom, bo ktoś niby rozdawał ale nie wiadomo kiedy, albo zostawiał na klamce drzwi, a ktoś inny mógł ukraść, albo w ogóle nie zostawiał, jeśli danego mieszkańca nie było? Czy to jest w porządku zdaniem Prokuratury?

piter
2 lat temu

miasto daje kase zusowi aby wypłacały renty i 13 dla tych co zaostrzedzili opor kasy na tej epidemi ale inne firmy upadły i wzrosło bezrobocie ale urzedy pracy nie chca sie przyznac jakie na prawde jest bezrobocie w pl?

iga-głupich ściga
2 lat temu
Reply to  piter

poczytaj nie pisz głupot bo kompromitujesz się

piter
2 lat temu

mi to nie przeszkadza bo wiem ze prawda boli ale przynajmiej ma swoj hnror i powiem ze sie wstydze co tu sie dzieje….?

OJ,OJ
2 lat temu
Reply to  piter

W Nowej Debie jest wspaniały oddział,tam ci pomogą,TYLKO MUSISZ DZIAŁAC SZYBKO!

Skunks
2 lat temu

Podobno w Miechocinie pobił się po pijaku proboszcz z wikarym, czemu o tym nie napiszecie?

konkret
2 lat temu
Reply to  Skunks

podobno tobie wpuścili diabła przez okno

Bzyk
2 lat temu
Reply to  konkret

To prawda ale takie mamy media że nie wolno tego tematu ruszyć.

Neltah
2 lat temu

trzypaki już oddałem znajomym, bo mi to coś leżało w przedpokoju od 3 miesięcy, bo maseczkę to sobie sam kupiłem, a płyn moga potrzebowac osoby z nerwicą natręctw czystych rąk, ale większość raczej nie potrzebuje, zresztą to też dodatkowa chemia

Obywatel
2 lat temu

WOW bez komentarza

obywatel
2 lat temu

Żadna ustawa nie pozwala dorabiania kluczy do skrzynek pocztowych tak jak to miało miejsce
(na życzenie Bożka) w SM Siarkowiec. Turek podorabiał klucze do skrzynek wraz z pracownikami spółdzielni a teraz ci oszuści twierdzą ” że to na życzenie mieszkańców”.
Jakim prawem Turek z tą ba… tam zatrudnionych ma wiedzę jakie klucze są w prywatnych skrzynkach pocztowych, jakim prawem dorabia klucze do prywatnych skrzynek pocztowych.
Później niektórzy się dziwili, że nie otrzymali nigdy listów (ze spółdzielni) – czy pracownicy spółdzielni wyjmują korespondencję ze skrzynek pocztowych , od kiedy to trwa ???

Janusz
2 lat temu

Uważajcie gdzie parkujecie auta, rowery i motory bo będą usuwać. Ciekawe co jeszcze wymyślą Bożek i Pluto żeby dać po kieszeni mieszkańcom.

obywatel
2 lat temu

Włamywanie się do skrzynek pocztowych to jest to przestępstwo

  • dlaczego prokuratura się tym nie zajmuje ?

Pracownicy spółdzielni podorabiali klucze , korespondencja ginie

  • skąd ta zorganizowana grupa miała wiedzę jakie klucze dorobić do konkretnej skrzynki – skąd.

Czyżby ochraniali przestępców ????

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
15
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content