Tarnobrzeg: W środę 29 lipca zamknięty odcinek ul. Mickiewicza

W związku z modernizacją drogi powiatowej P1110R w Tarnobrzegu kolejnym etapem robót związanym z układaniem warstwy ścieralnej jezdni na całej szerokości ulicy w km 0+000 do km 1+221 w dniu 29 lipca 2020 r. konieczne jest całkowite zamknięcie ulicy Mickiewicza od skrzyżowania z ulicą Wł. Sikorskiego i Wisłostrada do skrzyżowania z ulicą Siarkowa i Orląt Lwowskich.

Układanie warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni na ulicy Mickiewicza na w/w odcinku będzie realizowane w godzinach od 17.00 do 4.00. nad ranem. W dniu 30 lipca 2020 r. zostanie przywrócony dotychczasowy ustalony ruch jednokierunkowy na ulicy Mickiewicza.

Zmiany w organizacji ruchu zakładają brak możliwości skrętu w prawo z ulicy Wisłostrada oraz brak możliwości skrętu w lewo z ulicy Władysława Sikorskiego w wyłączoną z ruchu ulicę Mickiewicza. Oznakowanie związane z czasowym wyłączeniem z ruchu ulicy Mickiewicza od strony skrzyżowania z ulicą Wł. Sikorskiego i Wisłostradą oraz ulicy Mickiewicza (odcinek drogi wojewódzkiej) będzie ustalony wprowadzonym czasowym oznakowaniem na poszczególnych wlotach skrzyżowania zapewniając bezpieczeństwo ruchu oraz informując o sposobie przejazdu przez skrzyżowanie z wyłączeniem z dotychczasowego ruchu jednokierunkowego ulicy Mickiewicza.

Za wszelkie utrudnienia w związku z powyższym przepraszamy i życzymy bezpiecznej jazdy.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wiedziałem, że tak będzie
1 rok temu

Ten remont to jeden wielki (niepotrzebny) koszmar. Takich paparuchuchów jak PBI nigdy nie widziałem. Chodnik układany po 2-3 razy, krawężniki wystają na kilka cm i nie potrafią [wykonawcy] wykorzystać faktu, że mają jeden pas i nieraz już blokowali całą drogę na dłuższy czas.
O jakości robót można też wiele powiedzieć. Albo jeden robi i pięciu się patrzy albo zrywają asfalt tak, że po środku został pas asfaltu, który dosłownie szorował po podwoziu.
Dlaczego niepotrzebny? Mickiewicza była w dobrym stanie (poza dziurami która zrobiła pewna firma, która kładła coś pod drogą), a są drogi, które naprawdę potrzebują remontu, jak chociażby ul. Rusinowskiego – wstyd, żeby istniała droga w tak fatalnym stanie.
Dzięki genialnemu planowaniu miasta, naprawiono 1 ulicę, a znowu zepsuto 4: Krzywą, Robotniczą, Budowlanych i Kochanowskiego. Cały Miechocin został rozjechany przez setki samochodów, busów, Marcelów i inne. Nikt nie przestrzegał objazdu krajową 9.
Kolejny problem który zafundował najwspanialszy prezydent-nauczyciel.

Warta
1 rok temu

Mam pytanie. Czy łaskawcy w ogóle wyznaczyli jakieś objazdy? Przecież po za znakiem że droga nie przejezdna nic nie było. Miejscowi sobie radę dadzą ale reszta błądzi po Miechocinie albo Ocicach

mieszkanka
1 rok temu
Reply to  Warta

Jeszcze żeby te drogi na Miechocinie były szerokie a nie takie że ledwo 2 samochody obok siebie przejadą a kilka dni temu byłam świadkiem jak mijały się 2 auta dosłownie kilka cm od siebie na ulicy robotniczej.

Mar
1 rok temu

W ostatnich latach chyba tylko raz zrobiono przebudowę częściową, mianowicie na ul. Kwiatkowskiego, na której przebudowano wówczas tylko chodniki i zjazdy, dzięki czemu po jednej stronie powstała ścieżka rowerowa. Najczęściej przebudowywana jest cała droga, nawet jak niektóre jej części są w dobrym stanie, a to kosztuje odpowiednio więcej, przez co nie ma oszczędności, które możnaby przeznaczyć na modernizacje innych dróg.

Janusz
1 rok temu

Może i dobrze że zrobili tę ulicę choć są inne w gorszym stanie które od lat nie mogą doczekać remontu ale objazd tymi uliczkami prze Miechocin to koszmar dla kierowców i mieszkańców osiedla.

łysy
1 rok temu
Reply to  Janusz

Następna powinna być Zwierzyniecka i Moniuszki

Pikpokpuk
1 rok temu

Objazd Miechocinem to koszmar, zobaczcie dlaczego potrz NBA jest obwodowa. W Tarnobrzegu w ostatnich latach zapomniano, że potrzebne są drogi, a jak się już coś robi to po najmniejszej linii oporu, wszystko wąskie.

Leszek
1 rok temu

Zobaczcie ludzie ile jest wylanego asfaltu w polach od nadola w kierunku sandomierza fakt dobrze jeździ się rowerami ale cały TBG mógłby być wyasfaltowany .Nie wspomnę o żupawie sobowie ocicach itp.Dziury mają asfalty a TBG doły i to każdy prezydent kupuje sobie głosy gminu.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content