Tarnobrzeg: Magistrat ponownie zamknięty dla interesantów

Tarnobrzeski magistrat informuje, iż w związku ze wzrostem zachorowalności na COVID-19 na terenie Polski oraz w naszym regionie oraz uwzględniając konieczność zapewnienia bezpieczeństwa obywateli, od dnia 3 sierpnia 2020 r. wprowadza się ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą Interesantów w budynku Urzędu Miasta Tarnobrzega przy ul. Mickiewicza7.

Budynek zlokalizowany przy ul. Kościuszki 32 będzie zamknięty dla Interesantów.

Do budynku przy ul. Mickiewicza 7 wchodzić należy głównym wejściem, przy czym liczba wchodzących do środka budynku jest ograniczona. Przy jednym stanowisku obsługi przebywać może tylko jedna osoba (ewentualnie z opiekunem lub tłumaczem). Wyznaczony pracownik Urzędu będzie koordynował wejścia Interesantów. Oczekujący na wejście przed budynkiem będą zobowiązani do zachowania odpowiedniego dystansu, zgodnie z wyznaczonymi na chodniku liniami. Wchodząc do budynku należy zdezynfekować ręce lub skorzystać z udostępnionych rękawiczek jednorazowych. Obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa oraz zachowanie bezpiecznej odległości od rozmówcy – min. 1,5 m.

Informujemy, że każdego dnia roboczego, w godzinach 12.00 – 12.30 wprowadza się przerwę na dezynfekcję pomieszczeń, w których obsługiwani są Interesanci. W tym czasie nie Interesanci nie będą wpuszczani do środka budynku.

Strefa dostępna mieści się na parterze budynku i obejmuje:

– Biuro Obsługi Interesantów, w tym Kancelarię Ogólną,

– Urząd Stanu Cywilnego,

– Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego w zakresie spraw ewidencji ludności oraz dowodów osobistych,

– Kasę,

– Miejskiego Rzecznika Konsumentów.

W dalszym ciągu apelujemy, aby jeżeli to możliwe ograniczyć osobiste wizyty w Urzędzie do najpilniejszych spraw. Zalecamy kontakt za pomocą platformy e–PUAP, poczty elektronicznej lub tradycyjnej, bądź telefoniczny, a także dokonywanie płatności przelewem.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Neltah
13 dni temu

No i prosze ,jak magistrat skorzystał na urojonym wirusie. Już nie będą słuchać narzekań interesantów ani przyjmować petycji. Cisza ,spokój ,relaks . Ale ludzie coraz mniej dają się nabierać na tanie sztuczki, znów przejaw arogancji urzędu, nieładnie

Wasyl
13 dni temu

Przeba przyznać, że prezydent jest mistrzem w nie wiele robieniu. Pierwszy rok prezydentury nie wiele robili bo wiadomo – pieniążki poszły na spłatę ZUSu w oświacie więc 90% zaplanowanych inwestycji poszło w pizd… W lecie skracał godziny pracy urzędnikom bo wiadomo – upały. Teraz przy okazji kronaświrusa zamyka urząd już drugi raz. Za chwilę połowę wyśle do domów do pracy zdalnej. Żyć nie umierać.

Małgorzata
13 dni temu
Reply to  Wasyl

No cóż, taki stary nauczyciel wie, że nigdy na wakacjach nie pracował – a w innym czasie niezbyt dużo.

ot-co
13 dni temu
Reply to  Małgorzata

Brawo, brawo dla tego pana co niby prezydentuje TBG 🙂 następna bardzo dobra decyzja. Urzędnicy jak nauczyciele, 2 miesiące urlopu muszą mieć. Przyjmują tam na jakieś stanowiska? chętnie bym się przyjął do takiej pracy 😀

Mieszkaniec
11 dni temu
Reply to  ot-co

Musisz PO-rozmawiać z zastępcą burmistrza.

Mar
13 dni temu
Reply to  Wasyl
Dformat
13 dni temu
Reply to  Mar

Dupa z tego pisma wynika, przecież rozwój zależy od ludzi, którzy rządzą, a że rządziła i rządzi mizeria to taki mamy w Tarnobrzegu efekt.

Obserwator
13 dni temu
Reply to  Mar

Ręce opadają na taką odpowiedź prezydenta. Najwyższy czas zmienić autora bo znajomość problemów zadna

Kreator
12 dni temu
Reply to  Mar

Czyli wszechstronnie wykształconemu prezydentowi, który ma większość w radzie miasta i ma możliwość obsadzania kluczowych stanowisk w mieście równie silnymi merytorycznie jak on ludźmi, do sukcesu brakuje tylko mojej zgody na to… Myślę, że taki styl odpowiedzi jest zapowiedzią czegoś większego, może nawet encykliki…

Odyseusz
13 dni temu
Reply to  Wasyl

Czas urlopowy – pora najwyższa zacząć. Po co brać urlopy jak można pod przykrywką korona świrusa, bezkarnie nic nie robić i udawać wielkie zagrożenie. Czy ktoś słyszał o podobnych rzeczach w marketach czy też na placach budów ?

Mieszkaniec
13 dni temu

Nie lepiej go całkowicie zamknąć i w tym miejscu zrobić coś bardziej pożytecznego np.mieszkania socjalne? Urzędasy mogą pracować w domu zdalnie cały rok i nie będą narzekać że gorąco jak było w tamtym roku.

Robek
13 dni temu

Wow Chwasty wyrywają z NASADZEN na Sikorskiego wowwwwwww

Odyseusz
13 dni temu

Czas urlopowy – pora najwyższa zacząć. Po co brać urlopy jak można pod przykrywką korona świrusa, bezkarnie nic nie robić i udawać wielkie zagrożenie. Czy ktoś słyszał o podobnych rzeczach w marketach, na placach budów ??

Odyseusz
13 dni temu

Czas urlopowy – pora najwyższa zacząć. Po co brać urlopy jak można pod przykrywką korona świrusa, bezkarnie nic nie robić i udawać wielkie zagrożenie. Czy ktoś słyszał o podobnych rzeczach w marketach czy też na placach budów ?

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x