Tarnobrzeg: Magistrat ponownie zamknięty dla interesantów

Tarnobrzeski magistrat informuje, iż w związku ze wzrostem zachorowalności na COVID-19 na terenie Polski oraz w naszym regionie oraz uwzględniając konieczność zapewnienia bezpieczeństwa obywateli, od dnia 3 sierpnia 2020 r. wprowadza się ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą Interesantów w budynku Urzędu Miasta Tarnobrzega przy ul. Mickiewicza7.

Budynek zlokalizowany przy ul. Kościuszki 32 będzie zamknięty dla Interesantów.

Do budynku przy ul. Mickiewicza 7 wchodzić należy głównym wejściem, przy czym liczba wchodzących do środka budynku jest ograniczona. Przy jednym stanowisku obsługi przebywać może tylko jedna osoba (ewentualnie z opiekunem lub tłumaczem). Wyznaczony pracownik Urzędu będzie koordynował wejścia Interesantów. Oczekujący na wejście przed budynkiem będą zobowiązani do zachowania odpowiedniego dystansu, zgodnie z wyznaczonymi na chodniku liniami. Wchodząc do budynku należy zdezynfekować ręce lub skorzystać z udostępnionych rękawiczek jednorazowych. Obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa oraz zachowanie bezpiecznej odległości od rozmówcy – min. 1,5 m.

Informujemy, że każdego dnia roboczego, w godzinach 12.00 – 12.30 wprowadza się przerwę na dezynfekcję pomieszczeń, w których obsługiwani są Interesanci. W tym czasie nie Interesanci nie będą wpuszczani do środka budynku.

Strefa dostępna mieści się na parterze budynku i obejmuje:

– Biuro Obsługi Interesantów, w tym Kancelarię Ogólną,

– Urząd Stanu Cywilnego,

– Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego w zakresie spraw ewidencji ludności oraz dowodów osobistych,

– Kasę,

– Miejskiego Rzecznika Konsumentów.

W dalszym ciągu apelujemy, aby jeżeli to możliwe ograniczyć osobiste wizyty w Urzędzie do najpilniejszych spraw. Zalecamy kontakt za pomocą platformy e–PUAP, poczty elektronicznej lub tradycyjnej, bądź telefoniczny, a także dokonywanie płatności przelewem.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Neltah
1 rok temu

No i prosze ,jak magistrat skorzystał na urojonym wirusie. Już nie będą słuchać narzekań interesantów ani przyjmować petycji. Cisza ,spokój ,relaks . Ale ludzie coraz mniej dają się nabierać na tanie sztuczki, znów przejaw arogancji urzędu, nieładnie

Wasyl
1 rok temu

Przeba przyznać, że prezydent jest mistrzem w nie wiele robieniu. Pierwszy rok prezydentury nie wiele robili bo wiadomo – pieniążki poszły na spłatę ZUSu w oświacie więc 90% zaplanowanych inwestycji poszło w pizd… W lecie skracał godziny pracy urzędnikom bo wiadomo – upały. Teraz przy okazji kronaświrusa zamyka urząd już drugi raz. Za chwilę połowę wyśle do domów do pracy zdalnej. Żyć nie umierać.

Małgorzata
1 rok temu
Reply to  Wasyl

No cóż, taki stary nauczyciel wie, że nigdy na wakacjach nie pracował – a w innym czasie niezbyt dużo.

ot-co
1 rok temu
Reply to  Małgorzata

Brawo, brawo dla tego pana co niby prezydentuje TBG 🙂 następna bardzo dobra decyzja. Urzędnicy jak nauczyciele, 2 miesiące urlopu muszą mieć. Przyjmują tam na jakieś stanowiska? chętnie bym się przyjął do takiej pracy 😀

Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  ot-co

Musisz PO-rozmawiać z zastępcą burmistrza.

Mar
1 rok temu
Reply to  Wasyl
Dformat
1 rok temu
Reply to  Mar

Dupa z tego pisma wynika, przecież rozwój zależy od ludzi, którzy rządzą, a że rządziła i rządzi mizeria to taki mamy w Tarnobrzegu efekt.

Obserwator
1 rok temu
Reply to  Mar

Ręce opadają na taką odpowiedź prezydenta. Najwyższy czas zmienić autora bo znajomość problemów zadna

Kreator
1 rok temu
Reply to  Mar

Czyli wszechstronnie wykształconemu prezydentowi, który ma większość w radzie miasta i ma możliwość obsadzania kluczowych stanowisk w mieście równie silnymi merytorycznie jak on ludźmi, do sukcesu brakuje tylko mojej zgody na to… Myślę, że taki styl odpowiedzi jest zapowiedzią czegoś większego, może nawet encykliki…

Odyseusz
1 rok temu
Reply to  Wasyl

Czas urlopowy – pora najwyższa zacząć. Po co brać urlopy jak można pod przykrywką korona świrusa, bezkarnie nic nie robić i udawać wielkie zagrożenie. Czy ktoś słyszał o podobnych rzeczach w marketach czy też na placach budów ?

Mieszkaniec
1 rok temu

Nie lepiej go całkowicie zamknąć i w tym miejscu zrobić coś bardziej pożytecznego np.mieszkania socjalne? Urzędasy mogą pracować w domu zdalnie cały rok i nie będą narzekać że gorąco jak było w tamtym roku.

Robek
1 rok temu

Wow Chwasty wyrywają z NASADZEN na Sikorskiego wowwwwwww

Odyseusz
1 rok temu

Czas urlopowy – pora najwyższa zacząć. Po co brać urlopy jak można pod przykrywką korona świrusa, bezkarnie nic nie robić i udawać wielkie zagrożenie. Czy ktoś słyszał o podobnych rzeczach w marketach, na placach budów ??

Odyseusz
1 rok temu

Czas urlopowy – pora najwyższa zacząć. Po co brać urlopy jak można pod przykrywką korona świrusa, bezkarnie nic nie robić i udawać wielkie zagrożenie. Czy ktoś słyszał o podobnych rzeczach w marketach czy też na placach budów ?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content