Warto czytać książki

Przez wiele stuleci książka była bramą do szeroko pojmowanej wiedzy. Obecnie tę rolę częściowo przejmuje Internet, ale wiedza w nim zawarta bardzo często pochodzi właśnie z książek. Lektura intrygującego tytułu w domowym zaciszu albo podczas podróży do pracy może nas przenieść w zupełnie inne światy. Podróż ta jest niedroga, ale na pewno zaowocuje nowymi wiadomościami, których w inny sposób byśmy nie pozyskali. Czytanie jest więc wartością, którą warto pielęgnować bez względu na wiek, czy też status społeczny.

1. Zupełnie nowe książki w niższych cenach

2. Sprzedaj stare, zarób, kup kolejne

Zupełnie nowe książki w niższych cenach

Oczywiście niektóre książki nie należą do najtańszych, stąd też czasem można mieć problem, by nabyć kilka tytułów od razu. Dobrym rozwiązaniem jest taki sklep z nowymi książkami, który sprzedaje je w nieco niższych cenach. Takie propozycje na pewno znajdziemy na platformie SkupSzop.pl. Jest to typowy sklep internetowy książkami, który oprócz tego, że sprzedaje książki używane, czyli działa jak antykwariat, proponuje także w stałej ofercie zupełnie nowe pozycje. W ten sposób możemy nabyć różne tytuły często z kilkudziesięcioprocentowym rabatem. Dzięki takim możliwościom możemy sporo zaoszczędzić, nie tracąc nic z przyjemności lektury. Księgarnia internetowa ma tę zaletę, że zamówienie w niej możemy złożyć o każdej porze dnia lub nocy, nie tracąc cennego czasu na bieganie po sklepach.

Sprzedaj stare, zarób, kup kolejne

Oprócz tego, że SkupSzop działa jak sklep z nowymi książkami, możemy w nim także sprzedawać te pozycje, które już przeczytaliśmy. Działa on bowiem także jak antykwariat. Wystarczy, że wpiszemy nr ISBN, który znajduje się w każdej książce, w specjalną wyszukiwarkę na ich stronie i po chwili będziemy wiedzieć, za ile są skłonni ją od nas nabyć. Sprzedając książki, których już nie chcemy, zarobimy pieniądze, które będziemy mogli wydać, np. na inne tytuły. Dobrze jest jeśli będziemy mieli przynajmniej kilka lub kilkanaście pozycji do sprzedania. Jeśli wartość naszej potencjalnej oferty przekroczy czterdzieści złotych, paczkę z książkami odbierze od nas kurier, a my nie poniesiemy z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Po kilku dniach od momentu, gdy książki dotrą na miejsce swojego przeznaczenia i zostaną przyjęte do magazynu, otrzymamy przelew na określoną wcześniej kwotę. W ten sposób będziemy mogli nadal kontynuować naszą czytelniczą przygodę, a ktoś inny będzie mógł nabyć te pozycje, które myśmy już dawno przeczytali.

artykuł sponsorowany
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content