Tarnobrzescy policjanci proszą o pilny kontakt ws. mężczyzny który opuścił miejsce izolacji i spacerował ulicami miasta

Trwa śledztwo przeciwko 55-letniemu mężczyźnie, który wiedząc, że jest zakażony koronawirusem Sars-CoV-2, opuścił miejsce izolacji i chodził ulicami miasta oraz przebywał w tymczasowej poczekali – namiocie Urzędu Miasta Tarnobrzega. Policjanci ustalają osoby, które mogły mieć bezpośredni kontakt z bezdomnym mężczyzną.

9 listopada 2020 r., 55-letni mężczyzna, wiedząc, że jest zakażony koronawirusem Sars-CoV-2, złamał bezwzględny obowiązek izolacji i opuścił tarnobrzeską noclegownię, w której miał przebywać. Mężczyzna chodząc ulicami miasta (ul. Zwierzyniecka, Sikorskiego, Sienkiewicza, Piłsudskiego, Targowa, Dekutowskiego, Mickiewicza), a około godziny 10, wszedł do tymczasowej poczekalni, usytuowanej przed budynkiem Urzędu Miasta w Tarnobrzegu, usiadł na ławce będąc w bezpośredniej bliskości z innymi petentami. Z informacji policjantów wynika, że mężczyzna przebywał w namiocie około 30 minut.

Wszystkie osoby, które tego dnia przebywały w tymczasowej poczekalni i były w bezpośredniej bliskości z bezdomnym mężczyzną, proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu dzwoniąc pod nr 47 825 34 46 lub 47 825 34 24.

info: Policja

foto: archiwum

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wirus
10 miesięcy temu

powodzenia

wirusolog
10 miesięcy temu

dramat! miał pozytywny wynik testu! może ktoś inny kataru od niego dostanie!

ANNA
10 miesięcy temu
Reply to  wirusolog

LUB UMRZE TAK JAK 3 KOLEJNE OSOBY OSTATNIEJ DOBY

obywatel
10 miesięcy temu

A co monitoringu jeszcze nie założyli w namiocie (poczekalni) – w mieście jest ich w bród a tu nie ma. Tarnobrzescy policjanci niechaj robią to co najlepiej potrafią – przyjdą do pracy , kawkę wypiją, pośmieją się, pojeżdżą po mieście samochodem – i umorzą – ba nawet jak się ktoś zgłosi to tylko jego stracony czas – lepiej niech im nie przeszkadza w piciu kawy.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content