29.finał WOŚP w Tarnobrzegu i okolicy. Zebrano ponad 90 tys.zł

Ponad 90 tys. zł zebrał tarnobrzeski sztab w podczas 29 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Około 140 wolontariuszy kwestowało na terenie Tarnobrzega, Nowej Dęby, Grębowa, Woli Baranowskiej, Gorzyc, Skopania, Woli Baranowskiej, Jadachów, Chmielowa, Trześni, Wrzaw i Cygan.

90 311, 38 zł – to kwota, którą uzbieraliśmy w czasie 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu! Ten finał był inny, ale równie niesamowity i to właśnie dzięki Wam!

JESTEŚCIE NAJLEPSI ❤ Z całego serducha chcemy Wam podziękować za ogromną dawkę energii i tego, że byliście dzisiaj razem z nami 😊
Ogromne brawa także dla całego Sztabu WOŚP Tarnobrzeg, po prostu za to, że jesteście i działacie pomimo wszelkich przeciwności ❤
Cały finał pokazał, że razem możemy zdziałać naprawdę wiele!
Pamiętajcie, że to nie jest koniec! Nadal trwają licytacje na allegro Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!! 🥰 ” – informują sztabowcy w mediach społecznościowych.

Link do licytacji: tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Makos
2 miesięcy temu

Owsiak to wielki człowiek. Ale tak samo wielki jak Morawiecki, Szydło, Kopacz, Tusk, Kaczyński, Marcinkiewicz, Belka, Miller, Buzek i reszta premierów. Oni też zbierali i wydawali nieswoje pieniadze na dzieci i seniorów, ale też lekarzy i pielęgniarki. Nawet więcej, robią to ciągle i od bardzo dawna.

Panczo
2 miesięcy temu
Reply to  Makos

Te, ale Owsiakowi dają tylko te osoby, które chcą. Politykierom dajemy wszyscy. Taka, subtelna, różnica.
Nie chcesz dawać? nie dawaj.

Makos
2 miesięcy temu
Reply to  Panczo

Nie chcesz kraść to nie kradnij, ale jak ja okradam twojego sąsiada to się nie wtrącaj. To jest twoja logika.

Sara
2 miesięcy temu

BRAWO BRAWO BRAWO dla wszystkich którzy dali pieniądze na WOSP

Wr.
2 miesięcy temu
Reply to  Sara

Owsiak to cwany pasożyt.

Odyseusz
2 miesięcy temu

Owsiak ramię w ramię ze strajkiem kobiet nawołującymi do całkowitej legalizacji aborcji czyli mordowania w majestacie prawa nienarodzonych dzieci !! Czy wy barany dalej nie widzicie że coś tu śmierdzi, a ktoś pod przykrywką dobroczynności urządził sobie spokojne dostatnie życie !? Ave królu żebraków i cześć twojej hipokryzji !

kapral
2 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

weź się rozpędź i jebnij w mur , najlepiej kościoła

Odyseusz
2 miesięcy temu
Reply to  kapral

Omg fanatyczni wyznawcy owsiaka,a tak się śmieją z moherów Rydzyka – niczym się nie różnicie. Do was nie trafiają żadne argumenty, ślepi jak te barany we mgle! I jeszcze na dodatek tego życzysz drugiej osobie, no cóż hipokryzja i zakłamanie to domena waszej formacji zwrócić uwagę a zaciupali by widelcem !

kapral
2 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

„waszej formacji” ?? czyli jakiej ??

Odyseusz
2 miesięcy temu
Reply to  kapral

Fanatycznych wyznawców cwaniaka owsiaka ! siema siema barany do kolejnego za rok strzyżenia ! Wszak rodzina owsiaków musi z czegoś się utrzymywać pobierając pensje z wośp – Tzw program rodzina na swoim:)

kapral
2 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

aleś głupi

Odyseusz
2 miesięcy temu
Reply to  kapral

tobie fanatyku już nic nie pomoże – a tak się śmiejecie z moherów rydzyka – a tak naprawdę niczym się nie różnicie !

anonim
2 miesięcy temu

owsiak to złodziej zyje za kase od ludzi daja na niego wspieraja go on i jego rodzinka napychaja kąta i z a granica tez ma przekrety robi , ale nazbierał milionów co z tym będzie robił niech sie podzieli on nic nie kupuje nie daje na szpitale

kapral
2 miesięcy temu
Reply to  anonim

NAUCZ SIĘ PISAĆ PO POLSKU NAJPIERW A POTEM SIĘ PRODUKUJ

walt
2 miesięcy temu
Reply to  kapral

wymagasz i oczekujesz zbyt wiele od tego typu person 🙂

walt
2 miesięcy temu
Reply to  anonim

słychać wycie ? znakomicie 😀

walt
2 miesięcy temu

festiwal żali i zazdrości tu mamy proszę państwa.
proszę założyć sobie fundację i znaleźć tylu darczyńców czy jak wolicie frajerów i żyjcie z tego !
kto wam broni ? 🙂

im głośniej słyszę to wycie na Owsiaka tym szczerzej uśmiecha się moja gęba i tym chętniej wrzucam Owsiakowi.
o dziś też z konta wyślę mu stówczynę niech ma chłopisko i mam nadzieję,że z tych moich wpłat weźmie dla siebie,dla rodziny,dla Złotego Melona.. AMEN

uważajcie bo ta zazdrość może doprowadzić do zadławienia.
na szczęście każdy z nas,póki co jeszcze,może sobie wybrać czy daje na Owsiaka czy na inne tego typu szlachetne paczki (wspierałem przez lata ale odkąd ksiądz bydle się zachował jak się zachował nie wspieram inicjatywy acz też jej i biorącym w tym udział ludzi nie opluwam i nie sekuję !)

bo na rydzyka i kurskiego w podatkach to wszyscy płacimy a radość i natchnienie tam znajdują przecież tylko makosy,odyseusze i kilku innych obłąkanych fustratów.

Odyseusz
2 miesięcy temu
Reply to  walt

głupich przecież nie sieją wystarczy spojrzeć na ciebie. Mnie nie potrzeba pośredników do tego, by móc pomóc drugiemu człowiekowi. A czy dajesz czy nie mnie to rybka, każdy robi ze swoimi pieniędzmi co chce. Na pewno owsiak cwaniaczek i hochsztapler nie dostanie ode mnie żadnej złotówki, wolę dać już na Caritas, Szlachetna Paczka i wiele wiele innych fundacji

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x