Był to dobry rok dla miasta – prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek podsumował 2020 rok (video HD)

Był to dobry rok dla miasta – powiedział prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek, dokonując podsumowania 2020 r.  Wystąpienia włodarza miasta można było posłuchać „na żywo” w minionym tygodniu, w mediach społecznościowych.

Pierwszą część trwającego 50 minut wystąpienia, Dariusz Bożek poświęcił pandemii koronawirusa i działaniom podjętym przez miasto w celu zabezpieczenia mieszkańców, przed jej skutkami. Następnie włodarz Tarnobrzega przeszedł do omawiania realizacji strategii dla miasta.

– Nasze miasto składa się z trzech części, jest to miasto razem z osiedlami, jest to Jezioro Tarnobrzeskie i Strefa Ekonomiczna. I to jest priorytet mojej strategii, jeżeli chodzi o miasto, równomierny rozwój tych trzech obszarów – tłumaczył prezydent. – A z drugiej strony pójście w kierunku miasta ekologicznego – dodał.

W odniesieniu do pierwszego obszaru czyli miasta z osiedlami, prezydent mówił o inwestycjach wykonywanych w mieście, wymieniając najistotniejsze czyli remonty dróg, m.in. skrzyżowania ul. Sikorskiego-Wyszyńskiego i Zwierzynieckiej, trzech odcinków ulicy Mickiewicza, wyliczając również inwestycje na poszczególnych osiedlach.

Odnośnie Jeziora Tarnobrzeskiego D. Bożek mówił o trwających tam pracach związanych z budową dróg, ścieżek, obiektów małej architektury  i oświetlenia – Jezioro może żyć cały rok – przekonywał prezydent.

Odnosząc się do Strefy Ekonomicznej włodarz miasta mówił o wykonanych tam i zaplanowanych remontach dróg. – Liczę na to, że te miejsca, które wyglądają jak Stalingrad w 1943 r, będą wyglądać jak  Kobierzyce w tamtym roku – dodał włodarz.

W dalszej części prezydent mówił również m.in. o dobrej kondycji spółek miejskich, kupnie Kolekcji Dzikowskiej, rozstrzygnięciu przetargu na II etap budowy i wyposażenia ścianki wspinaczkowej, cz obniżce cen za wywóz śmieci.

Szczegóły w materiale video.

Subskrybuj
Powiadom o
71 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tryp
1 rok temu

Wez ty sie człowieku puknij w ta pusta makówkę.Co za zgred.Ja pierdo….Dobry rok dla miasta…buuuuuu

Robert
1 rok temu
Reply to  tryp

Dokladnie tak, woda i wywóz śmieci najdroższe w Polsce, taaak to był dobry rok, a w nowym kolejne podwyżki, i to też będzie zapewne dobry rok. Weź chłopie się ocknij i przestań bredzić.

Romek
1 rok temu

„Dobry rok dla miasta” …. hehehehe ale się ubawiłem

bolo
1 rok temu

jak sie za smieci brało po 29 zł od od osoby to był dobry,a w sandomierzu jak teraz podnieśli na 21 zł to to kobieta w radiu leliwa mówiła ,że płacą drozej jak w warszawie,to my chyba płacimy drożej niż w madrycie?

eleonora
1 rok temu

Panie, co pan pijesz ? Po trzeźwemu tak sie nie da bredzić.

Flashback
1 rok temu

Był na tyle świetny finansowo, że znalazły się fundusze na zastępcę dyrektora w MOSiR.

Wyborca
1 rok temu
Reply to  Flashback

I na obfite nagrody mimo strat z powodu pandemii

Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Flashback

Ciekawe, ciekawe a jeszcze niedawno likwidowali to stanowisko bo koszty się obniżą, bo nie ma co robić v-ce itp. itd. A tak naprawdę nie potrafią nawet zadbać o przychody, zrezygnowali jako MOSiR z prowadzenia lekcji pływania, tylko wpuścili prywatne firmy na basen, którym trzeba płacić za naukę dużo więcej niż jak to prowadził MOSiR, nie mówiąc już nic o jakości tych zająć. Przykro na to wszystko patrzeć.

M.M.
1 rok temu

A 2021 będzie jeszcze lepszy nie mówiąc o tym ze 2023 będzie najlepszy dla mieszkańców

obywatel
1 rok temu
Reply to  M.M.

Chyba że zrezygnuje – to może będą lepsze ????? ale nie ma co liczyć na to bo z takiego koryta nie zrezygnuje. Nawet jak go wyp…… to i tak powie „że swoje zrobił dobrze”.

odp
1 rok temu
Reply to  M.M.

no tak bo w tym roku mu się kandencja kónczy ale mamy poczatek dopiero 21 a co się w tym miescie dzieje duże sklepy się zamykają bo nie jesteśmu miastem wojewódzkim a rzeszów ma same wisienki na torcie.

TBG
1 rok temu
Reply to  odp

Jeśli chodzi o MM to nie ma czego żałować.Drogi sklep, a i oferta też na kolana nie powalała ,no chyba że służył tylko jako punkt odbiorczy zamówień z internetu. Natomiast BP, no to głupich nie ma i liczyć potrafi chyba każdy, nie ma sensu tankować drożej jak parę metrów dalej lub bliżej są zupełnie inne ceny. Więc nie jest to kwestia wielkości miasta.

prawda
1 rok temu

no niestety to wszystko stek bzdur więc lepiej aby się nie pojawił bo to jest okłamywanie czytelników i łatwo jest sobie wrogów narobić a pbd jest już spalony na całej linie więc co powie to wbija sobie gwóźdz do trumny
nie ma honoru aby się zawinął z tego miasta

orzeł
1 rok temu

był to dobry rok… dla moich kolegów i urzędników

wasyl
1 rok temu

Jeśli był dobry rok dla miasta to myślę ,że śmieci stanieją .Nadwyżka nie pójdzie na podwyżki w UM tylko dostaną mieszkańcy prezent na Wielkanoc.

obywatel
1 rok temu
Reply to  wasyl

Ha Ha Ha – już w budżecie jest kasa na podwyżki i premie (dla urzędasów). Oni mają w du…. mieszkańców. Ha Ha Ha

Jan
1 rok temu

niech zyje kasta urzednicza czy to w chorym rzadzie,czy to w samorzadach.sami szamani,uczniowie kaszpirowskiego,po prostu ludzie oderwani od rzeczywistosci. czy to prezydent tbg ,czy premier pinokio niczym sie nie roznia !!! ten bredzi i ten bredzi !

Ewa
1 rok temu

Nooo … obniżka cen za wywóz śmieci jest sepktakularna! Sukces!

Kacper
1 rok temu

A co miał powiedzieć że to był zły rok dla miasta? To by było przyznanie się do porażek.

swojak
1 rok temu

Panie drogi nasz prezydencie! Chwali się Pan remontami ulic Sikorskiego i Mickiewicza za które trzeba było zapłacić miliony z naszych podatków. Pana urzędnicy chwalą się, że obniżyli kraweżniki dla niepełnosprawnych, a czy może pan wskazać w którym to miejscu? Może psans urżędnicy robili zdalny odbiur remontowanych ulic, bo jakoś nie widać rzekomo układanej kostki, poza tą która już była. A krawężniki są i owszem obniżone, ale tak że nie można na nie wjechać ręcznym wózkiem albo ludzie się ślizgają na wysokich podjazdach. Coś pan w takim razie zrobił i kto za to premię jeszcze dostał?

Serena
1 rok temu

A JA. MYSLALAM ZE BEZSZCZELNOSC -ma jakas granice.Mam nadzieje ze TYLKO DWA LATA , bylo spoleczenstwo Tarnobrzega , OKLAMYWANE.!!

obywatel
1 rok temu

Jeszcze nigdy nie było takiego zakłamanego burmistrza w tym mieście – dobry rok to tylko dla burmistrza i urzędasów a mieszkańcy dostają tylko po du…… – woda podrożała – podrożała
a ten kłamczuszek bredzi jak zawsze – odjechał już dawno od rzeczywistości , ba nawet sprzedał udziały w Wodociągach (nie mówiąc o zatrudnieniu tam jeszcze jednego kolesia na którego płacą mieszkańcy w rachunkach za wodę) aby tylko zaspokoić swoje ego i kilku nadętych historyków.
Wstydu burmistrz nie ma – za to pycha, arogancja i bezczelność nieograniczona.
Po tym burmistrzu pozostaną tylko długi !!!!!!!!!!!!!!!

Wyborca
1 rok temu
Reply to  obywatel

W wodociagach nadtapilo wzorcowe pokazanie ze spółki i rady nadzorcze są dla swoich. Niektórzy to calymi garściami Dwa etaty jeden w urzędzie drugi w radzie nadzorczej

Serena
1 rok temu

MOZE TO NIE O TARNOBRZEG CHODZI ,TYLKO O KROSNO.!?

tryp
1 rok temu
Reply to  Serena

A ja jednak myślę ze mówił o Stalowej Woli.Jemu marzy się taki postęp i rozwój jak w Stalowej Woli.Niestety.Ma za mały móżdżek.

Serena
1 rok temu
Reply to  tryp

Moze nie tylko mozdzek ma za maly.?.A na powaznie, to zosaly Jemu I tym nieudacznikom ,tylko marzenia.

Neltah
1 rok temu
Reply to  Serena

do Krosna to nawet do pięt nie dorasta. Krosno jest w czołówce wielu rankingów jeśli chodzi o rozwój, przedsiębiorczość ,finanse, łatwo sprawdzić w internecie

Kibol
1 rok temu
Reply to  Neltah

KROSNO,- to zadupie podkarpackiego, gdzie psy d..a szczekaja.

wojciech
1 rok temu
Reply to  Serena

tarnobrzegu nie porownuj sie do krosna bo to nie ta liga

Kibol
1 rok temu
Reply to  wojciech

To ze ,,C” klasa to kazdy wie.

Dobry rok :)
1 rok temu

Gdyby to był dobry rok to nie miasto nie musiałoby brać 5 mln złotych „kredytu” na pokrycie strat spowodowanych pandemią. Pensje urzędników, podwyżki i nagrody były więc chyba pod tym względem był to dobry rok dla swoich

Kacper
1 rok temu
Reply to  Dobry rok :)

Dlatego burmistrz mówi że to był dobry rok.

swojak
1 rok temu

Krawężniki to jedno, ale pamiętać trzeba jescze o niewidomych dla których jest jedna rada, żeby nauczyli się fruwać. Im szybciej ta prawda dotrze do niepełnosprawnych tym kolejny rok będzie dla miasta jeszcze lepszy. Bo wtedy nie będzie już trzeba remontować dla nich ulic i chodników.

henrykpławski
1 rok temu

Jestem zniesmaczony, lepiej żeby wcale nie zabierał głosu i ludzi nie wkurzał (oprócz urzędników oczywiście)

henryk tarnobrzeski
1 rok temu
Reply to  henrykpławski

tarnobrzeg ginie w oczach

Wkurzony
1 rok temu

Miasto jest w slabej kondyvjo. Straty z powodu pandemii na 5 mlna na nagrody kasa jest
Dobre samopoczucie to cecha tej prezydentury. Najbardziej udalo sie w sprawach kadrowych. Wodociągi zasilone kolesiem za duża kasę. Teraz ten koles robi oszczędności i zwalnia pracowników. Podwyżka pensji prezesa i rady nadxorevxej czeka na wyniki oszczędności z reorganizacji wodociągów.
Tak Jeszcze nie bylo Wstydu nie mają i tyle

Mar
1 rok temu

Miejsce dla młodych… emerytów.

Janwdupowkręt
1 rok temu

KIEDY REFERENDUM?

Referendum
1 rok temu
Reply to  Janwdupowkręt

Trzeba byłoby zebrać ok. 4 tys. podpisów mieszkańców, żeby referendum się w ogóle odbyło. A niby kto się podpisze? Z 500 podpisów może by zebrali, ale nawet do 1000 by nie dobili. To by musiała być dobrze zorganizowana inicjatywa, a jakoś nie widać żeby mieszkańcy byli wystarczająco zdeterminowani. Zobaczymy, czy Pan Zych na wiosnę będzie coś organizował, podobno mieli tę kwestię rozważać.

Janusz
1 rok temu
Reply to  Referendum

Jak kiedyś młodzieżówka lewicy z Mastalerzem na czele chciała odwołać Dziubińskiego to zebrali ledwie kilkaset głosów i g…z tego wyszło . Podejrzewam że tu byłoby to samo więc pozostaje czekać na kolejne wybory.

Mar
1 rok temu
Reply to  Janwdupowkręt

Referendum… Narzekanie w komentarzach na zwężone drogi – była skarga do rady miejskiej od osób niezadowolonych? Narzekanie w komentarzach na stan ulicy Łokietka – była petycja do rady od mieszkańców? Przykładów jest więcej. Jeśli nie ma kilku-kilkunastu osób, które wystąpiłyby formalnie w danej sprawie, to skąd się wezmą tysiące podpisów, a potem większość w referendum? Tarnobrzeg musi się najpierw obudzić.

Mariuszek
7 miesięcy temu
Reply to  Mar

Trudno będzie bo tbg to miasto emerytów A w tv mowia ze teraz o nich się najwięcej dba Sa jak paczki w myślę

Rekordowy nowy rok 2021
1 rok temu

Panie Prezydencie jest bardzo źle, miasto wymiera, a inwestycje były takie se, bez żadnej przyszłości miasta. Jezioro to przyszłość wegetacji miasta, trzeba zacząć inwestować w miasto i w ludzi, którzy tu pozostali, bo żyje im się coraz gorzej.

odp
1 rok temu

ale ci zostali co im blizej przybicia 5 po drugiej stronie kulis a nie rozumiem co przeszkadza sport innym to też jest normalna praca a może inni by sprowadzili inwestorów bo upadającego miasta a nie bronili tego co sami wybrali wiec widać kto niszczy to miasto z pdb na czele

walt
1 rok temu

rok jak rok ani lepszy szczególnie ani gorszy.
na pewno trudny z powodu covid.

krytykowałem termin wykonywania tych nieszczęsnych robót nad jeziorem ale i pandemia i kiepskie lato sprawiły,że nikt tego za złe za bardzo nie miał.

ale panie prezydencie jest jeszcze kilka miejsc by zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć dla dobra ogółu a nie na kopaczy z 5 ligi by łechtać dumę i splendor grupy towarzyskiej zwanej spółką akcyjną 🙂
więcej odwagi !

i powodzenia !

WiatrOdWschodu
1 rok temu
Reply to  walt

Na kopaczy jeszcze da się czasami popatrzeć natomiast na te opasłe mordy z urzędów już nie a to ci głównie przeżerają nasze podatki, czy to pod postacią nieuzasadnionych nagród czy z zupy należnych im podwyżek(słowa tego siwego o cudownym udanym roku chyba nikogo specjalnie nie przekonują oprócz tej mafii) . Ehh gdyby im tak zabrać i dać lokalnym 4 ligowcom(nie 5) to na dniach gralibyśmy z Widzewem

walt
1 rok temu
Reply to  WiatrOdWschodu

a pewnie jakaś tam garstka ludzi pewnie by się na kopanie w buraczanych ligach skusiła.
sądząc po frekwencjach na stadionie to jest to niecały 1% mieszkańców w porywach do 2% 🙂

WiatrOdWschodu
1 rok temu
Reply to  walt

1-2% zadowolonych mieszkańców to już jest coś 🙂 a tak to wszyscy wkur***** oprócz tego ułamka swojaków na stołkach

walt
1 rok temu
Reply to  WiatrOdWschodu

nie wydaje mnie się.bo ani ze mnie urzędas ani wyborca prezydenta a umiarkowanie zadowolony i szczęśliwy jestem choć owszem ten stan kompletnie nie zależy akurat od tego kto rządzi krajem czy miastem.

widząc komentarze kibiców i znając kilku z nich to średnio są zadowoleni ale może znamy innych 🙂

WiatrOdWschodu
1 rok temu
Reply to  walt

Średnio, umiarkowanie czyli tak na prawdę nijak i dlatego stan miasta jest taki sam, bo społeczeństwo godzi się na bylejakość – i tak od dzuestu lat do (mam nadzieję nie) zaje*ania? A na horyzoncie zbawiciela/i tego pięknego miasta jak nie było tak nie widać. Znamy raczej tych samych z racji niewielkiej przy aN populacji i być może różne rzeczy mówią w różnym stanie :p

walt
1 rok temu
Reply to  WiatrOdWschodu

fakt ,że z tego co pamiętam to kłaniają się w pas akcjonariuszom niektórzy i nierzadko nawet zabiegają o jakieś względy 🙂
acz nie wszyscy zapewne.
mniejsza o to,to są odbiorcy tej dziedziny więc niech oni się wypowiadają.

umiarkowanie to znaczy,że nie popadam w totalną euforię tylko staram się dostrzegać rzeczy jakimi są.
na marazm i wybory współplemieńców od 20 lat wpływu nie miałem i nie mam,pewnie mieć nie będę.
trzeba to zaakceptować bo tak działa demokracja.cóż nam innego zostało ?

gdyby uwierało to tak bardzo to by człowiek sam chciał to zmienić i brał udziały w wyborczych konkursach piękności.
i nawet od szeregu lat próbuję apelować do Rówieśników i mniej więcej pokolenia 40 i 30 latków by wzięli sprawy we własne ręce.
nie robią tego z różnych powodów i staram się podchodzić do tego ze zrozumieniem.ot wychodzi na to,że aż tak zdesperowani nie są by pałać żądzą zmian wręcz.
zobaczymy zresztą co się stanie bo kampania samorządowa dopiero przed nami więc może to ten czas ? ja wątpię ale też nie jestem człowiekiem wielkiej wiary.

Brak słów jak szpecicie nasze miasto.
1 rok temu

Bylby dobry gdyby nie zwężyli ulic i nasadzili badyli bez lisci …

Mar
1 rok temu

Podałem konkretne rozwiązanie jak robić jezdnie, żeby uniknąć zwężeń. Możesz coś z tym zrobić, albo czekać aż zmodernizują kolejne ulice, żeby przekonać się, czy na nich też będą zwężenia, czy nie.

tryp
1 rok temu
Reply to  Mar

Oczywiscie ze beda zwezac bo takie sa wymogi cywilizowanych europejskich krajow Unii .Moze wybierz sie do Miast Francuskich,Belgijskich,Niderlandzkich czy Austryjackich czy tez kazde inne panstwo Unii Europjskiej .Tam ulice w miastach sa waskie i jeszcze sa montowane szykany i garby aby s[owolnic ruch.Tu wiocha dorwala sie do starych Audi i potrzebuje szerokości.Beda wąskie bo takie sa wymogi.I taka jest potrzeba.Ale Bozek powinien byc na taczkach wywieziony za swoje rządy.

Mar
1 rok temu
Reply to  tryp

W krajach europejskich, jak i w innych miastach w Polsce, stosuje się pasy ruchu dla rowerów na jezdni, w Tarnobrzegu niespotykane. W ten sposób rowerzyści zyskują swoje miejsce na drodze, a kierowcy w razie konieczności mogą najechać na taki pas, oczywiście o ile jest wolny, np. podczas przejazdu karetki. Poza tym skoro jezdnie są zwężane, to niech w miejscu zwolnionej przestrzeni powstają w pierwszej kolejności wygodne ścieżki rowerowe i chodniki, jak w krajach europejskich, a nie parkingi czy zieleń. Natomiast w ostatniej kwestii: Pan Prezydent sam się nie wybrał na urząd, a na kolejnych sesjach rady miejskiej skargi czy petycje od mieszkańców są rozpatrywane sporadycznie.

Mar
1 rok temu
Reply to  Mar

Cztery minusy 🙂 No to udowadniam zdjęciem: rondo w Gdańsku.comment image

Kacper
1 rok temu
Reply to  Mar

Fajne to rondo dla rowerów. A tak przy okazji to proponuje zlikwidować mini-rondo na Sandomierskiej i zrobić normalne skrzyżowanie bo ta wyspa na środku nic nie daje a tylko utrudnia jazdę samochodem.

Mar
1 rok temu
Reply to  Kacper

Fajne, ale tutaj takie coś nie powstanie. Zwężać pasy ruchu jak w krajach europejskich spoko, ale robić pasy rowerowe, drogi rowerowe (nie pieszo-rowerowe) itd., jak w krajach europejskich, a nawet w innych polskich miastach (co udowodniłem), to niebardzo.

Jeśli chodzi o rondo na Sandomierskiej, to nie ma tragedii – krawężnik ułożony na płask nie jest wielką przeszkodą, słupa w środku nie ma. Dla mnie nieporozumieniem jest rondo na Jachowicza – po likwidacji wysepki na skręcie na tereny nad Wisłą wystarczyło zrobić wyniesione skrzyżowanie, żeby kierowcy na drodze z pierwszeństwem się zbytnio nie rozpędzali. W razie czego zawsze możnaby zmienić potem na skrzyżowanie równorzędne.comment image

Bolek
1 rok temu

Bardzo dobrze ze zwężaja bo więcej miejsca na chodniki ,ścieżki rowerowe,miejsca parkingowe.Zweżenie powoduje że kierowcy wolniej i ostrożniej jeżdżą
.Nie słyszałem o żadnym wypadku po zwężeniu ul Mickiewicza i Wyszyńskiego czyli tak trzymać.

Mar
1 rok temu
Reply to  Bolek

Dziwne, że skoro już zastosowano zwężenia na Mickiewicza, to nie zrobiono drogi rowerowej aż do ul. Wyspiańskiego, a tylko do Wisłostrady. Według programu wyborczego miał być „rozwój infrastruktury dróg rowerowych”. Ciekawe jest też wyraźne zwężenie jezdni w ramach remontu odcinka przy szpitalu. Na Sikorskiego na odcinku przy ul. Matejki też był remont jezdni i jakoś jej nie zwężono. A na obu tych odcinkach są drogi wojewódzkie.

Neltah
1 rok temu
Reply to  Bolek

@Bolek ,to jest lewackie ,myślenie, zwężamy dla idei, żeby mniej aut jeździło, mniej było co2, żeby ci parszywi kierowcy których nienawidzimy sobie nie szarżowali na drogach, bo MY ,Lewica tu rządzimy i my ustalamy co wolno a co nie, a oni mają nam służyć te nędzne masy niższej kasty. Tak rządzi żydo-komuna.
Ja na Bożka ani nikogo z lewego skrzydła nie głosowałem i gardzę tą bandą. Wzorem dróg jest USA, szerokie, bo tam jest WOLNOŚĆ którą naród sobie wywalczył. Europa jest w ciemnej d.pie

Bolek
1 rok temu
Reply to  Neltah

Emocjami się kierujesz a to zły doradca.Co do wolności w USA to blokowanie kont społecznościowych jak mniemam jest dobitnym przykładem wychwalanej przez Ciebie wolności Niemniej zgodzę się ze Europa do pięt USA nie dorasta i póki co zmierza w kierunku ciemnej doliny.Co do naszego prezydenta to nie jestem rozczarowany bo podobnie jak Ty na Niego nie głosowałem ale daleki jestem od krytykowania za wszystko co robi.Tak na marginesie żaden prezydent ani żadna władza mnie nie rozczarowyje bo na nich nie liczę tylko na własne umiejętności i zdolności i innym też tak radze.Co do braci starszych w wierze to proponuje się od nich uczyć a nie obciążać ich za wszelkie zło tego świata.

Kibol
1 rok temu

Najlepiej gdyby ,,maryske,” posiali.!?

Odyseusz
1 rok temu

Pan Bożek nic nie wspomniał o pustych halach w Zakrzowie. Od lat stoją niezagospodarowane, a przecież miały ściągać inwestorów i generować miejsca pracy. Nawet w UM została specjalnie stworzona komórka do spraw i rozwoju inwestycji w mieście i co cicho nic nie widać nic nie słychać.Pracuje w tej jednostce około 5 osób które za nic, za marną pracę przez tyle lat wyciągnęli z kasy miasta (naszej kieszeni) na pensje i nagrody ponad 1 milion złotych. Morał taki że marnym pracowników się utrzymuje nie patrząc na dobro i rozwój miasta! Nie od dziś wiadomo kto dostaje w UM pracę synek , córeczka , ktoś po znajomości co dał odpowiedniej osobie w łapę i tak się kręci czyli swoi przy korycie !!!

obywatel
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

A o czy ma wspominać – to żaden park przemysłowo- technologiczny – to zwykłe budynki handlowe (jakiś serwis narzędzi, jakaś hurtownia, jakaś myjnia) – wydano publiczna kasę po to tylko aby kilku cwaniaczków (swoich z zarządu) zarabiało krocie.
Sprzedać to dziadostwo (bezużyteczne) a swoi jak nie maja gdzie pracować to na kasę do biedronki, lidla , tam nawet przyjmą po studiach ekonomicznych i prawie.

Mikołaj
7 miesięcy temu
Reply to  obywatel

Dokładnie słaby ten „park technologii” bez technologii której my nie mamy cieniutkontonwyglada choć pomysł był dobry ale nie chwycił

Kako
1 rok temu

Ale nam się fantasta trafił Dariusz z Krosna. Chłopie pakuj się i na emeyturę wnuki bawić, bo o zarządzaniu miastem nie masz zielonego pojęcia.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Kako

No !!!!!! Nawet Mastalerza przebił w swoim cwaniactwie, arogancji i bucie.
Po Mastalerzu chociaż zostanie budynek z mieszkaniami socjalnymi a po Bożku tylko DŁUGI i smród.

Neltah
1 rok temu

2020 to był jeden najgorszych lat w historii miasta, jezioro rozkopane w całości, zepsuta opinia, dezorganizacja ,wyrzucenie turystów i inwestorów. Ekologia leży, zabetonowane i wykostkowane tak samo jak miasto, przyrody mniej. Remont Sikorskiego-Wyszyńskiego, mozna było ograniczyć do wymiany asfaltu, bo chodniki poza kolorem się nie zmieniły, a światła tak samo, poza nowymi przyciskami dla pieszych, ale za to sporo kosztowały. Mickiewicza koło szpitala przerobione na parking, brak swobodnego ruchu pieszych ,a rowerzyści muszą jechać innymi drogami, tu też zmiana koloru chodnika na nowy. Nowych dróg-brak. Jezioro nie żyło ani latem ani teraz i nie będzie żyło, bo idzie bardzo trudny rok. Niektóre lampy ledowe już się popsuły i migają. Na kolejne remonty dróg nie starczy kasy, bo się wydaje na nowy kolor chodników a niektóre stare mają prawie 60 lat niewymienione. Spółki miejskie już dawno wyprzedane, ani wodociągów, ani komunikacji miejskiej, ani śmieci-sprzątania miasta-to robią obce firmy, musza zarobić. Kupno czyjejś kolekcji w nieswoim zamku ,wcześniej jego remont za nasze pieniądze, a kolekcja i tak jest w zamku i pozostanie. Ale historycy mają własne interesy, ich ekonomia nie interesuje

Dariusz mieszkaniec Krosna
1 rok temu

Odp…lta się i dajta mi święty spokój!

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
71
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content