Kwarantanna potrwa dłużej. Rząd utrzymuje obostrzenia

Do 18 kwietnia rząd przedłużył obowiązujące obostrzenia. Nadal zamknięte będą m.in. placówki oświatowe i kulturalne, obiekty sportowe (działalność sportowa jest ograniczona do sportu zawodowego), hotele, salony kosmetyczne i fryzjerskie. W sklepach i w kościołach utrzymane zostają limity osób.

Jak smog wpływa na zdrowie człowieka?

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bozo
2 miesięcy temu

No tak, a kościoły dalej otwarte…

Ddd
2 miesięcy temu
Reply to  Bozo

I tak nie chodzisz do kościoła to co Cie to interesuje.

oli
2 miesięcy temu
Reply to  Bozo

jak zdechniesz to gdzie będzie twoj pogrzeb?w Kosciele czy w hotelu?a może w supermarkecie?

Bozo
2 miesięcy temu
Reply to  oli

Zdechnąć może zwierzę a nie człowiek. Ubogi umysłowo, żyjący w zabobonie podpisujący się „Oli”. Tego Cię kościół nauczył? Żeby mówić czy twój bliźni zdechnie? Brawo trzymaj tak dalej tępa maso

łysy
2 miesięcy temu
Reply to  Bozo

Typowy katol i pewnie w dodatku pisior

Alf
2 miesięcy temu

Boję się nawet pomyśleć co zrobi rząd gdy stanie przed wyborem czy zamknąć sklepy czy kościoły. Smuci mnie postawa episkopatu w tej sprawie.

Episkopat
2 miesięcy temu
Reply to  Alf

Albowiem powiadam wam. Biedronki nie potrzebne wam są – więc zamknąć je by nie eskalować wirusa. Pokarmów spożywać nie potrzebujecie. Modlitwa i datki na tacę dają wam przetrwanie. Jeść nie potrzebujecie. Modlitwa i datki dadzą wam sytość. Uczestnictwo we mszy świętej internetowo zdalnie bez tacy? -wymysł szatana. Jak również pedofilia- wymysł Szatana. Szatan ma na celu obalić nasz bardzo dobrze prosperujący biznes. Przecież tyle firm się zamyka teraz przez pandemię. Nie obawiajcie się nasze owieczki. Przybywajcie do świątyń!

smile
2 miesięcy temu

Zaczynają umierać Ci co się zaszczepili….

Waldemar
2 miesięcy temu
Reply to  smile

Te preparaty nazwane przed media szczepionkami są dopiero w 3 fazie badań klinicznych i dopiero po ukończeniu ich i spełnieniu wszystkich wymogów mogą dostać status szczepionki i być wprowadzone do użytku a na razie są eksperymentem i nie mają statusu szczepionki.Przeczytajcie sobie ulotki które dostaniecie przed szczepieniem, szczepisz się na własne życzenie i ryzyko a firmy produkujące te preparaty nie biorą na siebie żadnej odpowiedzialności w razie skutków i powikłań natychmiastowych lub po kilku latach oraz śmierci.

nel
2 miesięcy temu

Obostrzeń w sklepach poniżej 100 metrów nikt nie przestrzega. W większych raczej też ponadto są dozowniki na płyn dezynfekujący ale bez płynu. Na stoiskach z pieczywem trafiają się osoby, które gołymi łapami macają chleb i bułki.

odp
2 miesięcy temu
Reply to  nel

ale jak tutaj ludzie maja zyc zabieraja im zarobek jest coraz gorzej
nie chce sie w tej polsce zyc ludzi ubywa i coraz wiecej zgonów

oli
2 miesięcy temu
Reply to  odp

to wyjedz,jak nie pasuje,np. do niemiec

odp
2 miesięcy temu
Reply to  oli

a ty byłes bo ja tak?

Kacper
2 miesięcy temu
Reply to  oli

Tam jeszcze gorzej niż u nas spróbuj wejść bez maski i zasłoniętego nosa do sklepu czy na stację benzynową to cię nie obsłużą. Poza tym wszystkie restauracje,hotele i knajpy pozamykane a te na autohofach obsługują tylko kierowców zawodowych.Niemcy też są wkurzeni ale co mają zrobić.

Kacper
2 miesięcy temu
Reply to  Kacper

Siłownie,baseny i kluby fitness w Niemczech też pozamykane.

Bozo
2 miesięcy temu
Reply to  odp

Oli. Na temat kościoła wypowiedziałeś/Aś się wyżej. Teraz temat macania bułek cie poruszył. Wniosek jest jeden jesteś starym mocherem siedziacym w pierwszym rzędzie kościoła gdzie wirusa w jakiś cudowny sposób nie ma + plus do tego macasz bułki w sklepie. Tacy starzy ludzie jak ty powinni siedzieć w kapciach czytając echo dnia i oglądając naziemną tv. Kto dał ci dostęp do internetu. Pomyliłeś/Aś piaskownice

zycie
2 miesięcy temu
Reply to  nel

proste to nie kupuj w marketach idz daj przywaciazowi zarobic ale tego nie zrobisz bo w markecie taniej i promocje sa
ale nikt nie pomysli o prostych handlarzach najniszy punkt giełdy pracy potem jest rolnik po co ma produkowac jak nie ma zbytu

Odyseusz
2 miesięcy temu
18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content