Problem z rejestracją pojazdów w Tarnobrzegu. Starosta wydaje komunikat

Starosta Tarnobrzeski apeluje do petentów, aby nie ustawiali się w nocy w kolejce do rejestracji pojazdów. Jak twierdzi Jerzy Sudoł problemy z rejestracją są przejściowe.

KOMUNIKAT STAROSTY TARNOBRZESKIEGO

W dniach od 18 marca do 1 kwietnia 2021 roku bieżąca praca Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego została poważnie zakłócona przez ognisko zakaźnej choroby wirusowej COVID – 19. W związku z nieobecnością kilku pracowników Wydziału powstały zaległości m.in. w rejestracji pojazdów, które są aktualnie sukcesywnie odrabiane.

Apeluje do pt. Petentów o nie zajmowanie przed budynkiem Starostwa w godzinach nocnych kolejki do rejestracji pojazdu.

Wszystkim zgłaszającym się po otwarciu budynku zostaną wydane bilety kolejkowe.

W przypadku niemożności zarejestrowania wszystkich pojazdów niezrealizowane bilety zachowają ważność w następnym dniu roboczym.

Po unormowaniu się sytuacji bilety do rejestracji będą wydawane, tak jak przed wystąpieniem zachorowań, w ciągu całego dnia. Będzie także możliwość zarezerwowania miejsca telefonicznie (15 3067010 w.140) i odbiór biletu w Punkcie Informacyjnym na portierni Starostwa.

Za zaistniałą sytuację wszystkich zainteresowanych przepraszam i proszę o zrozumienie, że nie jest ona przejawem złej woli pracowników Starostwa, ale wystąpiła na skutek splotu wyjątkowych, losowych zdarzeń.

Jak smog wpływa na zdrowie człowieka?

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maria
27 dni temu

Pan Sudoł to ma klasę, wyszedł, wyjaśnił przeprosił. Każdy rozumie sytuacje. Niestety sołtys Tarnobrzega, znany publicznie jako mieszkaniec Krosna, nie ma takiej klasy, olewa ludzi, nie rozwiązuje problemów a w zamian podwyżki cen wszystkiego – podatków, wody, śmieci, …., i jeszcze parkometry za prawie 700 tys. na dwa lata chce do Tarnobrzega wypożyczyć.

chwast
27 dni temu
Reply to  Maria

Prawda . W Tarnobrzegu buta , arogancja i niekompetencja.

Obywatel
27 dni temu
Reply to  Maria

Przeprosił bo Sudół to tylko starosta a jak twierdzi niejaki urzędnik z urzędu miasta Tbg – w Tbg jest PAN wielki prezydent – a wielki pan nie przeprasza.

Obywatel
27 dni temu
Reply to  Maria

To dla mieszkańców gmin Nowa Dęba, Baranów, Grębów, Gorzyce ciule z rady miasta z burmistrzem wprowadzają podatek tzw parkometry) przecież na kimś trzeba zarabiać a mieszkańcy miasta na piechotę maja zapiera… ). Dla też są i będą opłaty za wjazd nad bajoro zwane jezioro a cały Tarnobrzeg to albo rowerkiem lub na porażkę bo muszą oszczędzać na podatku wprowadzonym przez burmistrza z Krosna przy udziale radnych . Wróble cwierkaja , że jak uda się wybudować autostradę tarnobrzeska (obwodowa) to mają wybudować bramki wjazdowe do pobierania opłat . Te gminy i starostwo powinno swoją siedzibę wyprowadzić do Nowej Dęby – będzie taniej dla mieszkańców tych gmin – z Gorzyce tylko poprawić drogę do Dęby prze Żupawe i Cygany to i na czasie zaoszczedza ( po ch… Pakować się w korki w Tbg i jej autostradzie) zakupy też tak przy okazji zrobią tam a przy okazji może jeszcze jakaś sieć handlowa tam zawita co będzie z korzyścią dla jej mieszkańców . Tak w sumie to po ch… Wam Tarnobrzeg jak tylko widzi w waszych mieszkańcach krowę dojna i baranów do strzyzenia

Lucyfer
27 dni temu

Przed covidem też były jazdy z urzędnikami. W miejskim nie ma takich problemów.

Dębiok
27 dni temu

Panie Starosto proszę wziąć się za remont drogi powiatowej Stale – Nowa Dęba, do tragedii jeden krok, wstawienie 2 lata temu znaku Szkody powodziowe nie rozwiązuje problemu, droga pofalowana, z dziurami, zapadniętymi poboczami, bez barier energochłonnych, które po prostu sobie padły. Droga z dnia na dzień coraz gorsza.

oli
27 dni temu
Reply to  Dębiok

a kto tam jezdzi ?nawet nie wiem gdzie to jest,brak słów

Dębiok
27 dni temu
Reply to  oli

Tarnobrzeg do Nowej Dęby i na odwrót Nowa Dęba do Tarnobrzega, doucz się w topografii i wtedy zabieraj głos, bo tak to jesteś zwykłym Łolim ze wsi

Obywatel
27 dni temu
Reply to  oli

Paszport musisz wyrobić – to może później cię wpuszcza

Milutka
27 dni temu
Reply to  oli

Pewnie chodzi o dojazd na grzyby.

Juliusz Cezar
27 dni temu

W UM obsługującym mieszkańców Tarnobrzega jakoś problemów nie ma. Szkoda, że Pan Starosta nie wyjaśnił co to za wyjątkowe, losowe zdarzenia. W powiecie grodzkim jak są jakieś problemy to Pan Prezydent Dariusz Bożek ustami swojego Rzecznika prasowego wszystko wyjaśnia mediom. Może Starostwo weźmie przykład i również trochę zmieni podejście w niektórych sprawach.

Milutka
27 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

WODZU – CZAS SPAĆ.!!

sąsiad
26 dni temu
Reply to  Milutka

Bardziej Bożenko czas spać. Braciszek marny.

obywatel
26 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Daj już spokój z tym co bredzisz ” woda nie podrożeje a co ?????? Ten twój pier…… rzecznik to niech się dowie co to jest „amortyzacja” ,co oznacza „zbycie udziałów w spółce” (prywatyzacja). Jeden i drugi ten sam poziom co sam stwierdzasz (PAN wielki burmistrz Bożek ustami rzecznika i jeszcze dodaj do tego PLUTE ).
Rzecznik w starostwie na ch….. potrzebny Staroście , tak samo Jak Wójtowi Grębowa – potrafią sami się wypowiadać (zarówno Starosta jak i Wójt i też na ch…. im potrzeba zatrudniać polonistę w starostwie.

Juliusz Cezar
26 dni temu
Reply to  obywatel

To może Pan wyjaśni nam wszystkim punkt po punkcie? Tylko bez przeklinania w co drugim zdaniu, jeśli poziom Pana kultury osobistej jest w stanie podołać takiemu wymogowi.

Obywatel
26 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

A czego Pan nie rozumie: co to jest amortyzacja ?, Cz co zbycie udziałów – czyli sprzedaż, czy tego że starosta też magister (nauczyciel), czy tego że wójt Grębowa też magister ( nauczyciel) ??? Nie tylko na proste pytania potrafią odpowiadać i cudze usta są zbędne do tego a tym bardziej do redagowania tekstów. A tak dla ciekawości – Wójt Grębowa wcześniej czy później zawsze znajdzie czas aby pogadać, nawet na ulicy, wsadza swoje cztery litery do swojego auta i jeździ, sprawdza, kontroluje i odpowiada na pytanie. Jak widać magister nauczyciel a magister nauczyciel czasami oznaczają zupełnie inne kwalifikacje.

Milutka
26 dni temu
Reply to  obywatel

Pozwolę sobie zwrocic uwagę że na ch…a, to jest, prezerwatywa.

makar
26 dni temu
Reply to  obywatel

Starosta jest polonistą z LO w N.Dęby

obywatel
25 dni temu
Reply to  makar

Ale nie nawet co porównywać polonisty, matematyka z historykiem bo to jest porównanie słonia z mrówką.

Kuzwam
25 dni temu
Reply to  obywatel

ALEŚ BŁYSNĄŁ.

Jan
25 dni temu

Stary baran,co on w życiu załatwił,chyba szlaban na parking w starostwie.

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content