Problem z rejestracją pojazdów w Tarnobrzegu. Starosta wydaje komunikat

Starosta Tarnobrzeski apeluje do petentów, aby nie ustawiali się w nocy w kolejce do rejestracji pojazdów. Jak twierdzi Jerzy Sudoł problemy z rejestracją są przejściowe.

KOMUNIKAT STAROSTY TARNOBRZESKIEGO

W dniach od 18 marca do 1 kwietnia 2021 roku bieżąca praca Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego została poważnie zakłócona przez ognisko zakaźnej choroby wirusowej COVID – 19. W związku z nieobecnością kilku pracowników Wydziału powstały zaległości m.in. w rejestracji pojazdów, które są aktualnie sukcesywnie odrabiane.

Apeluje do pt. Petentów o nie zajmowanie przed budynkiem Starostwa w godzinach nocnych kolejki do rejestracji pojazdu.

Wszystkim zgłaszającym się po otwarciu budynku zostaną wydane bilety kolejkowe.

W przypadku niemożności zarejestrowania wszystkich pojazdów niezrealizowane bilety zachowają ważność w następnym dniu roboczym.

Po unormowaniu się sytuacji bilety do rejestracji będą wydawane, tak jak przed wystąpieniem zachorowań, w ciągu całego dnia. Będzie także możliwość zarezerwowania miejsca telefonicznie (15 3067010 w.140) i odbiór biletu w Punkcie Informacyjnym na portierni Starostwa.

Za zaistniałą sytuację wszystkich zainteresowanych przepraszam i proszę o zrozumienie, że nie jest ona przejawem złej woli pracowników Starostwa, ale wystąpiła na skutek splotu wyjątkowych, losowych zdarzeń.

Jak smog wpływa na zdrowie człowieka?

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maria
1 rok temu

Pan Sudoł to ma klasę, wyszedł, wyjaśnił przeprosił. Każdy rozumie sytuacje. Niestety sołtys Tarnobrzega, znany publicznie jako mieszkaniec Krosna, nie ma takiej klasy, olewa ludzi, nie rozwiązuje problemów a w zamian podwyżki cen wszystkiego – podatków, wody, śmieci, …., i jeszcze parkometry za prawie 700 tys. na dwa lata chce do Tarnobrzega wypożyczyć.

chwast
1 rok temu
Reply to  Maria

Prawda . W Tarnobrzegu buta , arogancja i niekompetencja.

Obywatel
1 rok temu
Reply to  Maria

Przeprosił bo Sudół to tylko starosta a jak twierdzi niejaki urzędnik z urzędu miasta Tbg – w Tbg jest PAN wielki prezydent – a wielki pan nie przeprasza.

Obywatel
1 rok temu
Reply to  Maria

To dla mieszkańców gmin Nowa Dęba, Baranów, Grębów, Gorzyce ciule z rady miasta z burmistrzem wprowadzają podatek tzw parkometry) przecież na kimś trzeba zarabiać a mieszkańcy miasta na piechotę maja zapiera… ). Dla też są i będą opłaty za wjazd nad bajoro zwane jezioro a cały Tarnobrzeg to albo rowerkiem lub na porażkę bo muszą oszczędzać na podatku wprowadzonym przez burmistrza z Krosna przy udziale radnych . Wróble cwierkaja , że jak uda się wybudować autostradę tarnobrzeska (obwodowa) to mają wybudować bramki wjazdowe do pobierania opłat . Te gminy i starostwo powinno swoją siedzibę wyprowadzić do Nowej Dęby – będzie taniej dla mieszkańców tych gmin – z Gorzyce tylko poprawić drogę do Dęby prze Żupawe i Cygany to i na czasie zaoszczedza ( po ch… Pakować się w korki w Tbg i jej autostradzie) zakupy też tak przy okazji zrobią tam a przy okazji może jeszcze jakaś sieć handlowa tam zawita co będzie z korzyścią dla jej mieszkańców . Tak w sumie to po ch… Wam Tarnobrzeg jak tylko widzi w waszych mieszkańcach krowę dojna i baranów do strzyzenia

Lucyfer
1 rok temu

Przed covidem też były jazdy z urzędnikami. W miejskim nie ma takich problemów.

Dębiok
1 rok temu

Panie Starosto proszę wziąć się za remont drogi powiatowej Stale – Nowa Dęba, do tragedii jeden krok, wstawienie 2 lata temu znaku Szkody powodziowe nie rozwiązuje problemu, droga pofalowana, z dziurami, zapadniętymi poboczami, bez barier energochłonnych, które po prostu sobie padły. Droga z dnia na dzień coraz gorsza.

oli
1 rok temu
Reply to  Dębiok

a kto tam jezdzi ?nawet nie wiem gdzie to jest,brak słów

Dębiok
1 rok temu
Reply to  oli

Tarnobrzeg do Nowej Dęby i na odwrót Nowa Dęba do Tarnobrzega, doucz się w topografii i wtedy zabieraj głos, bo tak to jesteś zwykłym Łolim ze wsi

Obywatel
1 rok temu
Reply to  oli

Paszport musisz wyrobić – to może później cię wpuszcza

Milutka
1 rok temu
Reply to  oli

Pewnie chodzi o dojazd na grzyby.

Juliusz Cezar
1 rok temu

W UM obsługującym mieszkańców Tarnobrzega jakoś problemów nie ma. Szkoda, że Pan Starosta nie wyjaśnił co to za wyjątkowe, losowe zdarzenia. W powiecie grodzkim jak są jakieś problemy to Pan Prezydent Dariusz Bożek ustami swojego Rzecznika prasowego wszystko wyjaśnia mediom. Może Starostwo weźmie przykład i również trochę zmieni podejście w niektórych sprawach.

Milutka
1 rok temu
Reply to  Juliusz Cezar

WODZU – CZAS SPAĆ.!!

sąsiad
1 rok temu
Reply to  Milutka

Bardziej Bożenko czas spać. Braciszek marny.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Juliusz Cezar

Daj już spokój z tym co bredzisz ” woda nie podrożeje a co ?????? Ten twój pier…… rzecznik to niech się dowie co to jest „amortyzacja” ,co oznacza „zbycie udziałów w spółce” (prywatyzacja). Jeden i drugi ten sam poziom co sam stwierdzasz (PAN wielki burmistrz Bożek ustami rzecznika i jeszcze dodaj do tego PLUTE ).
Rzecznik w starostwie na ch….. potrzebny Staroście , tak samo Jak Wójtowi Grębowa – potrafią sami się wypowiadać (zarówno Starosta jak i Wójt i też na ch…. im potrzeba zatrudniać polonistę w starostwie.

Juliusz Cezar
1 rok temu
Reply to  obywatel

To może Pan wyjaśni nam wszystkim punkt po punkcie? Tylko bez przeklinania w co drugim zdaniu, jeśli poziom Pana kultury osobistej jest w stanie podołać takiemu wymogowi.

Obywatel
1 rok temu
Reply to  Juliusz Cezar

A czego Pan nie rozumie: co to jest amortyzacja ?, Cz co zbycie udziałów – czyli sprzedaż, czy tego że starosta też magister (nauczyciel), czy tego że wójt Grębowa też magister ( nauczyciel) ??? Nie tylko na proste pytania potrafią odpowiadać i cudze usta są zbędne do tego a tym bardziej do redagowania tekstów. A tak dla ciekawości – Wójt Grębowa wcześniej czy później zawsze znajdzie czas aby pogadać, nawet na ulicy, wsadza swoje cztery litery do swojego auta i jeździ, sprawdza, kontroluje i odpowiada na pytanie. Jak widać magister nauczyciel a magister nauczyciel czasami oznaczają zupełnie inne kwalifikacje.

Milutka
1 rok temu
Reply to  obywatel

Pozwolę sobie zwrocic uwagę że na ch…a, to jest, prezerwatywa.

makar
1 rok temu
Reply to  obywatel

Starosta jest polonistą z LO w N.Dęby

obywatel
1 rok temu
Reply to  makar

Ale nie nawet co porównywać polonisty, matematyka z historykiem bo to jest porównanie słonia z mrówką.

Kuzwam
1 rok temu
Reply to  obywatel

ALEŚ BŁYSNĄŁ.

Jan
1 rok temu

Stary baran,co on w życiu załatwił,chyba szlaban na parking w starostwie.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content