Nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbyła się I runda Przeprawowych Mistrzostw SORT H6 (fotoreportaż oraz video HD)

56 załóg z całej Polski wzięło udział w 1 rundzie Przeprawowych Mistrzostw SORT H6. Rywalizacja odbyła się w minioną sobotę, na terenach pokopalnianych nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

video: Agnieszka Nycz, Piotr Morawski

foto: Piotr Morawski

 

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
REBELIANT
15 dni temu

PROTESTUJĘ ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Te pokraczne,głosne i smrodzące samochody negatywnie wpłyną na środowisko. Jezioro to miała być strefa ciszy!!! Facet mówi „spokój, cisza, jezioro. Przy was spokoju, ciszy nie ma i świeżego powietrza też nie. Kto teren po waszych wyczynach poprawi?

WENA
14 dni temu

ZNOWU RYJA DROGI???????????????????????

marek
14 dni temu

C urwa ….. po prostu masakra. paru facetów ryje kołami tereny lęgowe, obszar bytowania zwierząt będących pod ścisłą ochroną, po to aby umyć z oleju swoje miski , pokazać maszynki, i wyprężyć swoje drążki ( biegowe ) . Ryk aut na marinie. Ryk aut na Wake Parku , ryk aut na cyplu, K urwa całe jezioro zaryczane. Na co wy w mieście pozwalacie ??????

adam
14 dni temu
Reply to  marek

Jak mozna pozwalać na taką masakrę, na poligon w Nowej Dębie……….

odp
13 dni temu
Reply to  adam

i tak jezioro jest brudne bo bobry kopia i jest czarno na wodzie wiec kurz tez nie zaszkodzi a niech porozwalaja ten aflad i kostke brukowa co tam i tak jest beznadzienie

pieszy znad jeziora
14 dni temu
Reply to  marek

I dodatkowo ryk silników motolotni. Te to dopiero brzęczą, że nie da się ich nie usłyszeć i nie zauważyć. Latają bardzo nisko. Ostatnio widziałem jak się gość motolotnią bardzo nisko zniżył nad plażę , gdzie przebywało nieco ludzi, przy ul. Żeglarskiej dodatkowo motolotnią kołysał, mocno w lewo , potem w prawo i zacząłem mieć podejrzenia, że nie panuje nad nią i się zastanawiałem czy nie trzeba będzie Straży Pożarny wzywać coby go z wody wyciągli w razie wpadki.

pytający
10 dni temu

Kto i czy w ogóle ktoś wydaje zezwolenie na takie imprezy?

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content