Rusza nabór na rok szkolny 2021/22 do SMS Siarka Tarnobrzeg. Pierwszy test w piątek 18 czerwca

Jeśli grasz w piłkę, chcesz rozwijać swoje umiejętności i marzysz o piłkarskiej karierze to zostań uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Siarki Tarnobrzeg! Rusza nabór na rok szkolny 2021/22 do Szkoły Podstawowej oraz Liceum Ogólnokształcącego SMS.

Pierwszy test sprawnościowy odbędzie się w piątek 18 czerwca br.

SMS Siarka Tarnobrzeg może stać się dla ciebie początkiem pięknej ligowej przygody. Naszymi absolwentami są tacy piłkarze jak Maksymilian Sitek (młodzieżowy reprezentant Polski, w zakończonym sezonie 18 meczów w ekstraklasowym Podbeskidziu), Mateusz Czyżycki (23 mecze w barwach Warty Poznań) czy Kamil Kargulewicz (pierwszoligowy GKS Tychy) – to u nas rozwijali swoje umiejętności i wykorzystali daną im szansę.
 
Wybierz mądrze i dołącz do SMS SIARKA TARNOBRZEG. W naszej szkole uczy wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz trenerzy z licencjami UEFA A. Zajęcia prowadzone są w kameralnych klasach. Gwarantujemy specjalistyczne treningi: motoryczne, bramkarskie, indywidualne oraz obozy sportowe, specjalistyczny sprzęt, basen i internat, z którego korzystają tylko i wyłącznie nasi uczniowie.
 
Trzecioligowa Siarka Tarnobrzeg od kilku lat jest klubem stawiającym na młodzież. W sezonie 2020/21 należy do grona czterech najmłodszych zespołów spośród wszystkich trzecioligowców w Polsce.
Będąc uczniem SMS SIARKA TARNOBRZEG dostaniesz szansę na sportowy rozwój! Czekamy na Ciebie.
 
Pierwszy termin testu sprawnościowego 18 czerwca o godzinie 16:00.
 
Wszelkie szczegóły dotyczące naboru na plakacie!
 
artykuł reklamowy
Skip to content