Nowe logo i nowa strona Jeziora Tarnobrzeskiego

Powstało nowe logo Jeziora Tarnobrzeskiego.

– Swoimi kolorami nawiązuje ono do największych atutów tego miejsca. Jego tworzeniu przyświecała myśl, że dzisiejszy Tarnobrzeg powinien kojarzyć się z czystą wodą i złocistym piaskiem, z promieniami słońca, z których możemy korzystać na plaży i błękitnym niebem nad głowami. Kolory te są jednocześnie nawiązaniem do słońca i błękitu nieba, a także – wprost – do barw Tarnobrzega – informuje rzecznik UM Tarnobrzeg.

– Jezioro Tarnobrzeskie otwiera się na nowo także w internecie. Z myślą o turystach przygotowana została nowa strona internetowa – mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

– Znaleźć na niej można między innymi informacje o największych atrakcjach tego akwenu wodnego, kontakt do instytucji zarządzających tym terenem, czy informacje na temat zbliżających się imprez i wydarzeń. Dla tych, którzy nasze jezioro odwiedzać będą po raz pierwszy przygotowano dział „Najczęściej zadawane pytania” – dodaje prezydent.

Strona  https://jezioro-tarnobrzeskie.eu została już opublikowana, jednak w ciągu najbliższych tygodni wciąż będzie rozbudowywana o kolejne działy i uzupełniana aktualnymi treściami. Niebawem pojawią się na niej między innymi szczegółowe informacje na temat wnoszenia opłat za wjazd nad jezioro samochodem lub motocyklem, rozkład jazdy autobusów, którymi będzie można dojechać z miasta w okolice plaży, a także dział „Kamerki” umożliwiający obserwację plaży przez internet.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ubawiony
1 miesiąc temu

Najlepsze jet w zakładce „najczęstsze pytania”. Pytanie – ile wynosi opłata za wjazd nad jezioro? Odpowiedź najlepiej pasująca do prezydenta Bożka. Wjazd samochodem lub motocyklem na teren jeziora kosztuje 10 złotych. Opłatę uiszcza się w automatach rozmieszczonych w sąsiedztwie parkingów. Po jej wniesieniu należy… (tego jeszcze nie wiem).
Ubawiłem się.

https://jezioro-tarnobrzeskie.eu/najczestsze-pytania

Wyborca
1 miesiąc temu
Reply to  ubawiony

Podsumowanie pierwszych lat PDB był mieszkaniec Krosna teraz jest tego jeszcze nie wiem.

z wodociągów
1 miesiąc temu
Reply to  ubawiony

I tak nas mają za idiotow.
W zaklade na pytanie ile kosztuje wjazad napisane ze 10 złotych. Nie dopisane, że to za 30 minut a za dalsze 60 złotych. Taki napis znalażłam na tych biletomatach nad jeziorem.
Po co kłamać ?.kto to ukróci.?

Nie będziesz miał cudzych boźków przede mną
1 miesiąc temu

Nowe logo wydatek nowa strona nowy wydatek ktoś będzie miał nowy wpływ na konto wydatek mieszkańców drogi jest ten Bożek

obywatel
1 miesiąc temu

I po co to logo, po co znowu kasę wydaje się na głupawą reklamę, która w istocie jest zbędna i zbyteczna, przecież wszyscy mieszkańcy wiedzą gdzie jest zalew, mieszkańcy okolicznych miejscowości też wiedzą ale co niektórzy znaleźli sobie nowego BOŻKA jakim jest nieomylny burmistrz.
Jedynie co można powiedzieć na temat tego logo , tak jak i witaczy to paru cwaniaczków dostało kasę a reszta to jest wymyślona po to aby uzasadnić bezużyteczną pracę dla uszczuplenia budżetu miasta .

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Na szczęście Pana o zdanie nikt nie pyta i nie będzie. Polecam poczytać trochę o marketingu, zwłaszcza o tym jak ważne jest logo czy atrakcyjna strona internetowa. Nakłady w tym zakresie to normalna rzecz, jeśli chcemy by nasze Jezioro było marką rozpoznawaną w całym kraju. Poza tym te wydatki w skali budżetu to jakieś grosze. I proszę przestać wreszcie szykanować Pana Prezydenta, nazywając go „burmistrzem”. Rozumiem, że ma Pan ból i żal do Pana Prezydenta, jednak pewne standardy obowiązują. A przede wszystkim należy mieć szacunek do drugiego człowieka.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Oj Witaj obrońco uciśnionych – super że znów jesteś bo bez ciebie to forum traciło sens istnienia.
Na szacunek trzeba sobie zapracować ale lansem, pijarem, propagandą, kłamstwem, oszustwem raczej nikt na to nie zapracuje
Cwaniaczku, oszuści , kłamcy to tylko są bohaterami w filmach.
To w jakich to mediach ogólnopolskich będzie ta reklama aby była rozpoznawalna ta marką w całym kraju???
Zielonego pojęcia nie masz ani o reklamie ani o marketingu – ważne logo i strona internetowa , a towar już nie ???

Kazek
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Dokładnie , to jakiś małolat który daje się nabierać na te slogany o marketingu i reklame, aby tacy jak on naiwniacy płacili ciężki hajs firmom, że niby to ich wypromują. Buuhaahaa

Stary handlowiec
1 miesiąc temu
Reply to  Kazek

I powiem ci jeszcze Julku cezio, że to tak jak z inwestorami , których to miasto naprawdę potrzebuje i poszukuje, ale których trzeba umieć znależc i zaprosić do tbg , bo oni nie mają czasu na ogladanie twoich materiałów reklamowych, banerów witaczy, itd,,, oni poszukują konkretnych ludzi do rozmów i decyzji , których od lat jak widać nie ma w UM, a którzy liczą ciągle złudnie w siłę taniej i nikomu nie potrzebnej reklamy, licząc na to że może się jakoś samoś uda, ale niestety nie uda się.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Kazek

I chyba trzepie z tego niezłą kasę bo trudno uwierzyć by można robić z siebie idiotę za darmo.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Kolejny raz piszesz Juliuszu Cezarze- „jakieś grosze” a z tych groszy robią się całe złotówki, że złotówek setki złotych, z setek tysiące, z tysięcy miliony – budżet miasta składa się tak naprawdę z groszowych kwot czyli z groszy – wynagrodzenie np naczelnika to też w sumie grosze przy takim budżecie miasta???
Kombinuj dalej kombinatorze tylko znowu nie przekombinuj abyś się nie zakombinował???

Plebejusz
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

O, czyli jednak nie zachorowałeś ani nie wyjechałeś. Czas nadrobić zaległości, bo było kilka pytań do Ciebie odkąd ucichłeś.
Natomiast odnośnie logo, to jak nie raz coś nie pykło i nie udało się go zrobić przed nowymi witaczami, żeby się na nich znalazło zamiast niezrozumiałych na pierwszy rzut oka niebiesko-czarnych malunków.

Tbg
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Cezara tok rozumowania jest obłędny. Po co wydawać publiczną kasę na marketing skoro gdy jest pogoda to nad jeziorem nie znajdziesz wolnego miejsca. Podobnie jest z reklamą np. transporterów opancerzonych w zaprzyjaźnionej rządowi prasie gdzie przeciętny Kowalski i tak niczego nie kupi.

z wodociągów
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Cezar Powiedz prawdę > za wjazd nad jezioro do 30 minut 10 zł a następnie to 60 złotych. Prawda czy fałsz ?

Kazek
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Ty, Juliusz cezar, z ciebie taki spec od marketingu, że tylko po forach możesz dać wyraz swojej wiedzy, w tym zakresie

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Kazek

Za trudne pytanie, chyba nie odpowie tak szybko , musi mieć czas na wykombinowania odpowiedzi !
Kombinator się zakombinował i już nic chyba nie wykombinuje ?
Ha ha ha.

xionc
1 miesiąc temu

ILE ZA TAKIE MARNE LOGO ??

Tego jeszcze nie wiem
1 miesiąc temu

Prezydent chwali się niedopracowaną stroną internetową 😀 „Dla tych, którzy nasze jezioro odwiedzać będą po raz pierwszy przygotowano dział „Najczęściej zadawane pytania” – dodaje prezydent.” Klikam w najczęściej zadawane pytania i ZONK – „tego jeszcze nie wiem”

1111111111.png
obywatel
1 miesiąc temu

Rzecz w tym że to burmistrzowi z całym wydziałem propagandy zwanej wydziałem promocji potrafi tylko zmieniacz witacze i logo – nic więcej .
Takie logo to można zmieniać i zmieniać a i tak ch…. z tego wynika oprócz jego zmiany i powstałych kosztów, przesunięcie kasy z portfelu miasta do portfeli swoich cwaniaczków.
To tak jak z tym budynkiem Społem na rynku, zmieniono elewację, wyremontowana a zainteresowanych na wynajem lokalu nie było i nie ma i jak stały puste tak stoją puste czyli żaden ch… z tego nie wynikł.

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu

Zostało poprawione już. Musicie się tak czepiać wszystkiego? Strona jest sukcesywnie rozbudowywana. Jeszcze wielu informacji nie ma zawartych.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Ha ha ha – a będzie ??? Miejsce na pytania są a na odpowiedzi też będzie??? Burmistrz będzie sam odpowiadał czy może kitka albo usta burmistrza ??? Kto będzie decydował jakie pytania będą zamieszczane ??? Kto będzie decydował na jakie pytania będá zamieszczane odpowiedzi.
Obowiązku przecież takiego( na zamieszczenie odpowiedzi) nikt nie ma (burmistrz, kitka, usta) – to w takim razie po ch… ta strona i taka zakładka???

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Przecież to fachowcy , którym co niektórzy tutaj do pięt nie dorastają a tacy to specjaliści – to i głupot nie robią i nie wypisują , Czyż nie tak jest Juliuszku Cezarku???

Kolorowa
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

WAZELINIARZ!!

Alf
1 miesiąc temu

Czym tych turystów chcemy przyciągnąć , jakimi atrakcjami? Nawet porządnej bazy hotelowej nie posiadamy nad Zalewem. Na razie jest to lokalny grajdoł i chyba takim pozostanie na długie lata. Klient z kasą nie będzie miał jej po prostu za bardzo gdzie wydać. Na jeden dzień nikomu się nie opłaca jechać tu z drugiego końca Polski. Pomyślał ktoś wreszcie przy tym projekcie o stworzeniu pola carawaningowego z prawdziwego zdarzenia ? Takiego z prądem , wodociągiem , kanalizacją ? Jedyny chyba zlot zakończył się antyreklamą , bo nic nie było. Same drogi to zdecydowanie za mało. Trzeba stworzyć system zachęt dla potencjalnych inwestorów a na to miasto jest za biedne i koło się zamyka.

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

To ciekawe, bo ja znam wiele osób z całej Polski które przyjechały tu na jeden dzień nawet dla samej tyrolki albo też nurkowania. I z tego co wiem wszystkim się bardzo podobało. To tylko forumowicze ciągle niezadowoleni. Poza Tarnobrzegiem jakoś wszyscy chwalą. A baza się ciągle rozwija, jednak to jest proces, nie wszystko jest widoczne od razu.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

No właśnie POZA TARNOBRZEGU SM ??? – to dla tych poza Tarnobrzega a więc ch…. mieszkańcom do tego ?? Szkoda tylko że to za kasę mieszkańców na i ich terenie ???
To dlaczego tylko nie za tych poza Tarnobrzega (co mają kasę bo zarabiają poza Tarnobrzegiem) ???
Kombinuj dalej kombinatorze może coś z logicznego wykombinujesz ???

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Człowieku zastanów się co w ogóle piszesz. Teren bazy został oddany za psi grosz chyba nawet bez przetargu. Prowadzi to podmiot zewnętrzny , który nawet nie wiem czy płaci tu coś ponad podatek od nieruchomości o ile ewentualnie nie został zwolniony. Ile w takiej bazie przebywa osób kilka na może góra kilkanaście ?. Jeżeli na tym chcesz budować dobrobyt miast to samych sukcesów dalszych życzę

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

To jest apel czy życzenie , bo jedno i drugie to wątpliwe u Juliusza Cezara.

Viking
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Cezar powie dasz z całej Polski do nas zjeżdżają A Ty gdzie masz rodzinę

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Urzędasom i burmistrzowi ktoś wmówił że tylko reklama wystarczy ???Kto takimi głupotami by się przejmował o których wspominasz (zresztą słusznie) to przekracza możliwości ich organów myślowych.
To tak jak z tym parkiem technologiczno- przemysłowym – myśleli że wystarczy wybudować hale i już inwestorzy się znajdą i będą miejsca pracy w przemyśle i nowych technologiach !!!!

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

A skończyło się w większości zdaje mi się na zwykłych magazynach po 6 zł za metr. Jeśli to prawda ,to nie wiem czy to się przynajmniej samofinansuje w bieżącym utrzymaniu.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Pewnie, że tak . Taki sam styl był przy tzw Marinie – miasto wybudowało a tu prywatny podmiot zarządza – cudotwórcy – za kasę mieszkańców i na ich koszt.

Lucyfer
1 miesiąc temu
Reply to  Alf

Czekam na hotel obok schroniska dla zwierząt i doczekać się nie mogę.

Tomek
1 miesiąc temu

Super! 🙂

kwaśny
1 miesiąc temu

Dział promocji z zatrudnionymi tam wybitnymi fachofcami chciał pokazać, że ciężko pracuje na swoje pensje informując o nowej stronie jeziora. Ruszyło ich sumienie po pytaniach radnej z tego artykułu? https://nadwisla24.pl/2021/06/22/radna-pyta-o-podwojne-finansowanie-wiceprezydent-mowi-o-dbalosci-o-promocje-miasta-i-intensywnej-pracy-w-czasie-pandemii/

Super
1 miesiąc temu

Logo lepsze niż poprzednie, tylko co z tego jak Tarnobrzeg umiera, ludzi coraz mniej.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Super

Po co logo umarłemu???

Do Państwowej Inspekcji Pracy
1 miesiąc temu

Dlaczego fachowcy tak wysokiej klasy jak pan B, pan G ciężko pracujący na rzecz promocji miasta od ponad dwóch lat zatrudniani są na umowę zlecenie ? Przecież to ciężkie naruszenie przepisów kodeksu pracy i wyzysk pracownika !!!!!! ŻĄdamy etatów dla tych panów !!!!!!!!!!!!!!!

Lolita
1 miesiąc temu

TIRÓWKI TEŻ ZADAJĄ. ETATÓW.!!

39
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content