Oficjalne otwarcie sezonu and Jeziorem Tarnobrzeskim w sobotę 26 czerwca

Oficjalne otwarcie sezonu and Jeziorem Tarnobrzeskim nastąpi w sobotę 26 czerwca br. – o czym informuje rzecznik UM Tarnobrzeg, Wojciech Lis.

– Startujemy punktualnie o godzinie 17.00, miejsce: ul. Żeglarska (plaża A), w rejonie nowo wybudowanych obiektów. Po krótkiej części oficjalnej sobotnie plażowanie umilą występy Studia i Ruchu FRAM, aktywnych zapraszamy do wzięcia udziału w biegu nocnym, o zmierzchu także widowisko Noc Świętojańska – wyjaśnia rzecznik.

Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Juliusz Cezar
1 miesiąc temu

No to zaczynamy! Będzie się działo i emocji nie zabraknie! 😀

Obsada
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Tym razem już wszyscy „ojcowie” sukcesu będą?

xionc
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

macie już pełny skład do trzymania kropidła ?? dołączyłbym chętnie

Plazowicz
1 miesiąc temu
Reply to  xionc

Plażowiczom nie dali się wypowiedzieć
Musimy chwalić i tyle Żadnych uwag i krytyki

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Ha, ha ha – Juliuszku Cezarku sezon już dawno otwarty , sami mieszkańcy oficjalnie otwarli nie oglądając się na lanserów . Po co robić z siebie klauna i błazna – udawać przygłupa – robić szopkę .Odbiór był -był, ludzie korzystają – korzystają – po co robić z siebie idiotę
– czy warto ???
Czy można otworzyć to co jest już otwarte ??? Kombinuj kombinatorze aby wykombinować kombinacje logiczną w odpowiedzi – czekam !

walt
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

turnieju olimpijskiego w Atlancie jeszcze nie otwarto a Polka Renata Mauer zdobyła już złoty medal olimpijski.
tak bywa po prostu,że czasami korzysta się z czegoś mimo,że jeszcze nie nastąpiło oficjalne otwarcie.

to jak rondem prałata Józefczyka-korzystaliśmy zeń nim jeszcze było tak nazwane.

po cóż robić niepotrzebną gimnastykę intelektualną dla ubogich jeśli się nie ma ku temu żadnych predyspozycji ?
no chyba,że to ma służyć jątrzeniu i taniemu poklaskowi.wówczas przepraszam i życzę udanego korzystania z akwenu oraz nowej infrastruktury 🙂

niekończąca się historai
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

emocje są komary dale wbijają swoje szczepionki Daro kiepskie te wsze pryskanie

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Już po i nikogo to nie rusza , nic się nie działo a i z emocji to jeden wielki. Co…, Za to była tylko taka zupa RATATUJ ….
.( chyba wiesz z czego jest skład).
Większe emocje budziły rozstawione patrole w sobotę ( milicja, policja, straż) jakby Prezes i Premier miał zawitać do TBG na otwarcie a tu nic z tego , ominęli czy co ??? ale tego burmistrz jeszcze nie wie ??? A czy ty wiesz ???

kwaśny
1 miesiąc temu

Trzeba przyznać, że dość skromne to oficjalne otwarcie sezonu nad jeziorem 🙂 Nie przepracuje się dział promocji. Rozstawienie sceny i zaproszenie lokalnych zespołów to ponad miarę miasta? W taki upał nie chce się pracować?

rozsądny
1 miesiąc temu
Reply to  kwaśny

Trzeba ostrożnie wszystko organizować, pandemia może być w natarciu. Im mniej ludzi tym niestety w tym przypadku lepiej.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  kwaśny

Promocji na cały kraj nigdzie nie zobaczysz ???

Kiełbasa wyborcza
1 miesiąc temu

Ja tylko proszę żeby był Darek jego w-ce ten z kitką, Witek prezes wodociągów, dyrektor Szpitala z podmiejskiego płebla ,skarbnik miasta,jakąś radna w spódnicy i wreszcie na żywo nie zdalnie zobaczymy nasze szczęście a i tego generała ze straży miejskiej weźcie dla ochrony

obywatel
1 miesiąc temu

I potem już mogą rozejść się do domu.
Im wszystkim już dziękujemy .

Lusia
1 miesiąc temu

Zapomniałeś o Pani doktor z urzędu której nikt nie może dorównać tytułem, uroda, i uroczym stosunkiem do urzędników
Strach się bać

Napoleon Bonaparte
1 miesiąc temu

Zainteresowanych do przeczytania uwag dotyczących jeziora (część 1) odsyłam na poniższy adres: https://nadwisla24.pl/2021/06/14/drogi-nad-jeziorem-tarnobrzeg-po-odbiorze-technicznym-zdjecia-oraz-video-hd/ Część 2, oczekiwania: W związku z informacjami dotyczącymi dalszych działań, w przyszłości, nad akwenem wodnym zwanym Jeziorem Tarnobrzeskim pozwalam sobie wypunktować moje oczekiwania z krótkim uzasadnieniami. Zapewne wielu czytających kliknie łapkę skierowaną w górę. 1) Zasadzenia drzew. – wzdłuż Wisłostrady, tam, gdzie ich nie ma, a teren odsłonięty, coby choć po części odizolować hałas samochodowych silników i neutralizować spaliny samochodowe. Im drzew więcej tym lepiej. Hałas z tej strony jeziora jest znaczny. Były wcześniej drzewa, krzewy i betonowy płot/bariera, to nieco ten harmider samochodowych silników izolowało od plaży. Chore drzewa wycięto a nieestetyczny płot usunięto. Co będzie w zamian? Wybudowana droga biegnąca wzdłuż Wisłostrady nazywam Wisłostradą „bis” , bo cały hałas z Wisłostrady słyszany jest na plaży. – przy ul. Żeglarskiej i Plażowej na trawnikach pomiędzy ciągami pieszo-rowerowymi, a plażami. Są w tych miejscach drzewa już posadzone, ale jest ich zbyt mało. – przy parkingach dla samochodów. Dokładniej, dookoła parkingów i koniecznie przed nimi w celu ich przysłonięcia i filtracji spalin samochodowych. Nieco cienia dla samochodów też by się przydało. 2) Sadzenia żywopłotów, w pobliżu parkingów. W celu osłonięcia/ odizolowania miejsc parkingowych. A poza tym musi być… Czytaj więcej »

obywatel
1 miesiąc temu

Ha, ha , ha – taki był projekt a projekt to już winna poprzedników bo tak zaprojektowali i projekt przyjęli a burmistrz chociaż mógł nanieść poprawki to nie naniósł bo nie wiedział że mógł a o tym że mógł, mógł podpowiedzieć wice- kitka ale że główny burmistrz to tylko figurant reprezentacyjny co nic poza to nie może toż i niezasadne oraz niewłaściwe było podpowiadać wice IMĆ Wielkiemu Panu mieszkańcowi z Krosna bo to Tarnobrzeg i tu rządzi ten co bliżej mieszka a gdzie Krosno a gdzie Dymitrów zatem wątpliwości wice nie miał – kto tu rządzi . Kabaret i szopka.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Dopisek !!!
Zresztą wszyscy już w urzędzie wiedzą :
Kto wzywa a kto posłusznie na wezwanie przychodzi,
Kto tylko prosi kogo o przyjście !
Oficjalna hierarchia nijak ma się do rzeczywistej , bo figurant to figurant a jakby nie figurant to i by nie było rządzącego nieoficjalnie zresztą nie po to się wystawia do wyborów figuranta aby rządził i decydował a jedynie aby reprezentował jako tylko figurant, ot cała rzecz w tym aby figurantów wydawało się, że rządzi i decyduje i utwierdza się go że to nie tylko figurant reprezentacyjny chociaż ch… ma do powiedzenia ale o tym się mu nie mówi bo i po co skoro nie załapał przez taki czas iż jest
tylko figurantem wystawionym do wyborów aby rządzili i decydowali inni – to i słusznie bo i tak by nie załapał.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Ale jeszcze tego nie wie ????

Do Napoleon Bonaparte
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Tym wpisem pokazałeś że w tym mieście żyją też ludzie myślący.
Ujawnij się i stwórz komitet do wyboru Twojej osoby na Prezydenta
Siła mediów ogromną
Nie żartuję
Tarnobrzeg na gwałt potrzebuje ludzi myślących twórczych a nie takich nieudaczników i niezgolow
Rozważ to z kolegami i rodziną
Niech ktoś ratuje to miasto

na prezydenta
1 miesiąc temu

Cóż za poparcie! Jak niejaki Mar pisał wiele rzeczy z sensem, merytorycznie, podawał konkretne rozwiązania, to nie miał dużego poparcia. Aż chyba w końcu machnął na to ręką i zniknął z tego forum.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  na prezydenta

Albo zmienił nick a być może jakieś zlecono – któż to wie .

obywatel
1 miesiąc temu

Aby na pewno – a kto myślący się pcha w bagno , zresztą jak widać ZERA zastępują mieszkańcy ZERAMI to wątpliwe aby zera wybrały coś więcej niż ZERO – tu nie ma miejsca aby coś więcej niż ZERO zostało wybrane przez większość ZER .

wybór
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Można zmienić prezydenta i radę miasta w wyborach, ale co z tego, skoro wyborcy co wybory wybierają podobnie? Niestety przy wyborach dominują sympatie, emocje i nadzieje, a nie merytoryka, rozsądek i realizm. Z jeziora miasto nie będzie chyba mogło czerpać zysków, więc o ile zostaną opłaty na utrzymanie, to w najlepszym razie będzie zostawało trochę pieniędzy na dobudowywanie tam czegoś, zaś w najgorszym trzeba będzie dopłacać do tego. Zatem co z tego będzie miał zwykły mieszkaniec? W najlepszym razie rozwijane kąpielisko, w najgorszym starzejące się z każdym rokiem kąpielisko przy jednoczesnym zaniedbaniu innych rzeczy w mieście, bo z pieniędzy na nie trzeba będzie dopłacać do jeziora. Sztos.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  wybór

Pewnie że zysków z tego nie będzie, wpakowano kasę i będą tylko rok w rok wpakowywać kasę a to wszystko jest i będzie kosztem miasta (ulice, chodniki itp) . Park niedouczonych politologów i nauczycieli myślało że miasto kokosy na tym zbije a tu nic z tego , skarb państwa oddał za friko nie tylko zalew ale przede wszystkich KOSZTY i Odpowiedzialność ale miernoty polityczne , lokalne nie załapały o co w tym chodzi( w przypadku likwidacji przędsiębiorstwa majątek przejmuje skarb państwa i także zobowiązania) . Najgorsze jest to, że polityczne miernoty wyprzedają majątek miasta (wodociągi) aby realizować wizję popierd… ZER – wzięli to niech utrzymują barany a jak widać propagandę dopasowują do celu i wizji – Las Vegas.

Napoleon Bonaparte
1 miesiąc temu

Dziękuję za docenienie mojego wpisu. Wymagało to nieco wizyt nad akwenem wodnym, przemyśleń i czasu na sporządzenie tekstu. Tak sobie tylko pomarzyłem, a co z tego będzie zrealizowane czas pokaże.Może nic 🙁 . Marzenia nie kosztują.

Adam
1 miesiąc temu

Wiesz ile ogromnych drzew wycięli wzdłuż Wisłostrady??? Sądząc po merytorycznym Twoim wpisie powinieneś wiedzieć. Teraz chcesz aby sadzili, mogli nie wycinać. Drzewo wycina się w kilka minut a rośnie ono kilkadziesiąt lat

z Tbg
1 miesiąc temu
Reply to  Adam

Te drzewa nie były zdrowe.Były uschnięte. Dlatego je wycieli. Nie trzeba być ekspertem aby to można było stwierdzić.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  z Tbg

To tak jak w Zwierzyńcu, powycinali dęby bo liści nie miały, można przypuszczać że były chore !
W zimie to każde drzewo liściaste wygłąda jakby było uschnięte . Oj, oj.

Jesień
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Zimą nie były wycinane tylko w innej porze i ewidentnie nie nadawały się do dalszej eksploatacji. Pora zasadzić nowe drzewa.

Napoleon Bonaparte
1 miesiąc temu

W dniu dzisiejszym udałem się nad zalew zwany jeziorem. Stwierdzam, że znowu dali plamy w projekcie. Jest w pobliżu wjazdu na teren zalewu, na ul. Plażowej takie mini molo z zadaszeniem. Wykonano z kostki schody, którymi na molo z ciągu pieszo-rowerowego można zejść. Jak ma to poczynić matka, która jest z dzieckiem na wózku? Może tak warto wykonać pochylnię po której tym wózkiem będzie można na molo zjechać?
Gdzie projektanci mają mózgi? Gdzie mają wyobraźnię?

Plazowicz
1 miesiąc temu

Dlaczego na otwarciu nie było Kalinki Niedopatrzenie Prezydencie
PIS tego nie wybacza

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Plazowicz

Spokojnie Kalinka robi swoje a że i tutaj krytyki sporo to i nie ryzykuje bo przekalkulował że można więcej stracić niż zyskać a tam gdzie można przypisać sobie sukces (patrz dofinansowanie drogi obwodowej, kasa od Glińskiego na kolekcję) tam nie omieszka pokazać się u boku burmistrza i porobić sobie zdjęć.
Kalinka to taki rasowy, z rodowodem KON Arabski – dobry na tylko na pokazie
– piękny, rasowy , dobry ogier rozpłodowy z rodowodem ale tylko na pokazie, bo jak mu się dobrze przyjrzy do zęby już starte (mieszkańcy go nie wybrali na burmistrza, posła) oraz ma to niby co potrzeba (????) ale jak z bliska się przyjrzy to bez jaj (bezproduktywny ) to i owoców z tego nasienia nie będzie.
Startował we wszelkich pokazach bo tak mu kazali i nawet miał chęć ale to już przeszłość bo w końcu dojrzeli , iż tylko na pokazy się nadawał jak ogier arabski z rodowodem wykastrowany.

Prawnik
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

I w nagrodę idzie na dyrektora szpitala.

mieszkanka
1 miesiąc temu

Byłam i zabrałam rodzinę z Rzeszowa, najadłam się wstydu a rodzina się śmieje. Po co było ludzi na takie g… zapraszać ???????!!!!!!!

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  mieszkanka

No to jutro coś napiszę niejaki Juliuszek Cezarek i dostanie się Ci hejterko
a dlatego jutro bo jutro urząd otworzą , będzie miał dostęp do klawiatury i internetu.

Kogut
1 miesiąc temu
Reply to  mieszkanka

Jakże to tak? A u nas piejo z zachwytu nad tym niby jeziorem?

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Kogut

Urząd to urząd – a tam wszystko widzą odwrotnie niż reszta.

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  mieszkanka

Jakiego wstydu? Może poda Pani więcej szczegółów? Ciężko polemizować z pustymi frazesami. Natomiast, z tego co wiem, to bardzo dużo osób było zadowolonych i pozytywnie zaskoczonych. Jak chce Pani krytykować, to proszę zachować pewien poziom i merytorykę w swojej opinii.

cysorz
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Poucza ten, który unika odpowiedzi na niewygodne pytania, odwraca kota ogonem itd 😀

Juliusz Cezar
1 miesiąc temu
Reply to  cysorz

A jakie Pan ma pytania? Przy takiej fali hejtu ciężko merytorycznie odpowiadać na każde pytanie.

cysorz
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Np.:
Prawnik
 2 dni temu
 Reply to  Juliusz Cezar
Jeżeli zarządzenie zostało wydane niezgodnie z prawem to jakie pretensje do Kiełba.;

Do Cezara
 3 dni temu
 Reply to  Juliusz Cezar
(…)Poza tym nie rozumiem, jak my tutaj przeszkadzamy niby urzędnikom?

Wszystkich nie chce mi się kopiować.

cysorz
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

Np.:
Prawnik
 2 dni temu
 Reply to Juliusz Cezar
Jeżeli zarządzenie zostało wydane niezgodnie z prawem to jakie pretensje do Kiełba.;

Do Cezara
 3 dni temu
 Reply to Juliusz Cezar
(…)Poza tym nie rozumiem, jak my tutaj przeszkadzamy niby urzędnikom?

Nie chce mi się wszystkich kopiować.

Cisza
1 miesiąc temu
Reply to  cysorz

Ale odpowiedział…

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Cisza

Spoko , zakombinował się w kombinacji kombinator a więc zapewne przeniósł się z wpisami pod inny temat.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Juliusz Cezar

No witaj w pracy w urzędzie ! Widzę iż udostępnili Ci klawiaturę , pisz masz dostęp do internetu – czekamy my hejterzy co znowu dziś w pracy z mozołem i trudem niebywałym wykombinujesz kombinatorze ?? Dzień się zaczął to i czas zabrać się za robotę , śpiesz się bo być może dzień pracy może być dziś krótszy o 1,5 godzinki a tego ” nawet burmistrz nie wie”!

a w niedziele nic
1 miesiąc temu

Byłem w niedzielę po południu. Nic nie było, ani stoiska, ani muzyki, ani występów. Kompletnie nic, a pogoda była idealna. Oni sobie wymyślili otwarcie w dzień wcześniej, gdy były ulewy, burze i nikt nie przyjechał, bo ludzi najwięcej jest właśnie w niedziele a nie w sobote!

Neltah
1 miesiąc temu

bo myślą że ludzie sa z gumy i będą przyjeżdżać jak sobie wymyślą. A ludzie jadą wtedy gdy mają czas, czyli w niedziele. I o 17.-tej w niedziele czekaliśmy na wystąpienie i nic nie było

47
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content