Rywalizowali w ramach drugiej edycji Integracyjnego Turnieju Tenisa Stołowego Tarnobrzeg 2021

Ponad setka zawodników z różnych części polski wzięła udział w Integracyjnym turnieju Tenisa Stołowego. Do rywalizacji przy stolach sportowców zaprosił klub JKS Jezioro Tarnobrzeg.

Sprawdzić swoje umiejętności przy stole do Tarnobrzega przyjechali zawodnicy z województw podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, małopolskiego, wielkopolskiego i śląskiego. Były to zawody dla wszystkich chętnych, mogli wziąć w nich udział zarówno osoby sprawne jak i niepełnosprawne, nie było również ograniczeń wiekowych.

Uczestnicy starowali w turnieju indywidualnym z podziałem na płeć, w siedmiu kategoriach wiekowych w przypadku osób sprawnych i w pięciu klasach w odniesieniu do osób niepełnosprawnych.

WYNIKI

  • Kat. integracyjna OPEN

1. USTINOV Daniil (wózek) START Katowice
2. KOS Paweł UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola
3. CHAMOT Janusz (wózek) IKS JEZIORO Tarnobrzeg
4. MADEJ Łukasz PUKS Arka Łętownia

  • Kat. dziewcząt do 13 lat

1. KOBOSZ Łucja AZTS Politechnika Rzeszowska
2. KRAMEK Amelia UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola
3. ŻYCZYŃSKA Zuzanna UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola

  •  Kat. kobiet 14 – 40 lat

1. ROŻEK Katarzyna Ujazd
2. GRABAS Julia AZS Politechnika Rzeszowska
3. KACZMAREK Kamila UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola

  •  Kat. chłopców do 13 lat

1. GRABAS Robert AZS Politechnika Rzeszowska
2. WANIELISTA Miłosz SKT SANOK
3. PIRÓG Jakub SKT SANOK

  •  Kat. chłopców 14 – 20 lat

1. ROŻEK Paweł Ujazd
2. DUPLAGA Kamil LZS Orły Temidy Domaradz
3. SOBCZYK Sebastian PROLANDER

  • Kat. mężczyzn 21 – 40 lat

1. MADEJ Łukasz PUKS Arka Łętownia
2. MARSZAŁ Wojciech LKS Szarotka Rogóżno
3. STALA Krzysztof IKS JEZIORO Tarnobrzeg

  •  Kat. mężczyzn 41 – 60 lat

1. KOS Paweł UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola
2. WINKLER Grzegorz Tarnów
3. JEŻ Grzegorz IKS JEZIORO Tarnobrzeg

  • Kat. mężczyzn 60 lat +

1. WAJDA Zbigniew KSTS Krosno
2. CIEJKA Zbigniew PINUS Tarnobrzeg
3. SZYBIAK Krzysztof Borek Stary

  •  Kl. 1-5 mężczyzn na wózkach

1. ŻYŁKA Krzysztof IKS JEZIORO Tarnobrzeg
2. USTINOV Daniil START Katowice
3. CHAMOT Janusz IKS JEZIORO Tarnobrzeg

  • Kl. 1-2 mężczyzn na wózkach

1. SOKALSKI Piotr IKS JEZIORO Tarnobrzeg
2. WALSKI Mateusz IKS JEZIORO Tarnobrzeg
3. MOLESZTAK Marek Opole Lubelskie

  • Kl. 6-11 mężczyzn OPEN

1. WŁODYKA Paweł IKS JEZIORO Tarnobrzeg
2. FIRA Damian Start Gorzów Wielkopolski
3. KARNAS Dariusz Hyżne

  •  Kl. 6-8 mężczyzn

1. DELEKTA Łukasz Kl. 7 IKS JEZIORO Tarnobrzeg

 Kl. 9-10 mężczyzn
1. WŁODYKA Paweł IKS JEZIORO Tarnobrzeg
2. LAMER Maciej Zawiercie

  •  Kl. 11 mężczyzn

1. FIRA Damian Start Gorzów Wielkopolski
2. DEMKOWICZ Paweł IKS JEZIORO Tarnobrzeg

Wszyscy uczestnicy, którzy stanęli na podium otrzymali puchary oraz dyplomy i nagrody rzeczowe zakupione z otrzymanego wsparcia od sponsorów.

info: IKS Jezioro Tarnobrzeg

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content