Najmłodsi rywalizowali w pierwszej edycji Triathlon Kids nad Jeziorem Tarnobrzeskim (fotoreportaż oraz video HD)

Blisko 50 uczestników zgromadziła pierwsza edycja zawodów Triathlon Kids, która odbyła się w ubiegły piątek, nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Organizatorem wydarzenia była Tarnobrzeska Szkoła Pływania Aqua-Swim.

Na listach startowych zawodów znalazły się nazwiska blisko pięćdziesięciu zawodników, którzy rywalizowali w zawodach I Triathlon Kids! W większości byli to mieszkańcy Tarnobrzega, ale zgłoszenia były również z Mielca, Stalowej Woli, Nowej Dęby, a nawet z Warszawy.

Każdy uczestnik miał do pokonania trzy konkurencje: pływanie – jazda na rowerze – bieg.

Na każdego na starcie czekał pakiet startowy (koszulka, numer startowy), a na mecie wszystkim kończącym zmagania wręczano pamiątkowy dyplom i medal oraz przekąskę regeneracyjną. Dzieci i młodzież wykazała się niesamowitą wolą walki pełną pozytywnych, sportowych emocji. Wszyscy uczestnicy zakończyli zmagania z ogromną satysfakcją pokonania swoich słabości.

Na terenie Wakacyjnej Przystani odbyła się dekoracja najlepszych zawodników w trzech kategoriach wiekowych, a każdy uczestnik otrzymał drobny podarunek. Dzięki pozyskanym sponsorom nagrody stanowiły jeden z najatrakcyjniejszych punktów wydarzenia. Zawody wsparli:

Całe zmagania odbyły się w otoczeniu pięknych terenów Jeziora Tarnobrzeskiego. Na zawodników czekała doskonała lokalizacja, natura na wyciągnięcie ręki i piękna, słoneczna pogoda. A całość imprezy kończyło ognisko z pieczonymi kiełbaskami dla wszystkich uczestników. I Triathlon Kids na pewno wpisał się w kalendarz imprez naszego miasta, a Organizatorzy już zapraszają na drugą edycję!

Nad bezpieczeństwem czuwali:

  • Ratownicy WOPR
  • Straż Miejska w Tarnobrzegu
  • Grupa Ratownictwa w Tarnobrzegu
  • OSP Tarnobrzeg

Przy organizacji tak dużego i pierwszego w naszym regionie wydarzenia głównych organizatorów wsparli:

info: Tarnobrzeska Szkoła Pływania Aqua-Swim

foto&video: Piotr Morawski

 

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
orzeł
22 dni temu

jest i Pan Andżej 🙂 Pozdrawiam 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content