Magiczne Ogrody najlepsze w Polsce

Według Katarzyny Węgrzyn, autorki turystycznego bestsellera „Gdzie w Polsce na weekend”, czołowej polskiej blogerki turystyki rodzinnej, rodzinny park tematyczny Magiczne Ogrody w Janowcu „to najlepszy obiekt dla rodzin z małymi dziećmi w Polsce”.

Przewodnik blogerki opisuje niezwykłe i nieznane miejsca w każdym z 16 województw, w tym najpopularniejsze parki rozrywki. Jak pisze autorka: „spora ich część to eksplozja kiczu i hałasu. Magiczne Ogrody są ich zdecydowanym przeciwieństwem. Nie znajdziecie tu kolorowych maszyn na żetony ani innych pochłaniaczy czasu i pieniędzy”.

Fani Magicznych Ogrodów od początku istnienia parku, regularnie potwierdzają dobre opinie na jego temat. W 2020 roku otrzymały tytuł najlepszej rodzinnej atrakcji turystycznej w Polsce. Organizatorem plebiscytu był portal Dziecko w Podróży. Dzięki zaangażowaniu fanów Ogrody stanęły na szczycie podium rankingu już po raz trzeci. Wcześniej zostały w ten sposób docenione w 2016 i 2017 roku. Internauci czterokrotnie przyznali firmie pierwsze miejsce w plebiscycie Top Atrakcje w latach 2016, 2017, 2018, 2020
organizowanym przez portal turystyczny polskieszlaki.pl.

Opinia Katarzyny Węgrzyn jest ważnym potwierdzeniem tego, co przez wiele lat zauważali internauci. Magiczne Ogrody stają się Bramą Lubelszczyzny, która przyciąga coraz więcej turystów na słabo znane tereny dawnej Rzeczpospolitej.

Budujące jest to, że coraz więcej młodych Polaków rozpoczyna zwiedzanie Polski pd Lubelszczyzny i Magicznych Ogrodów.

foto: Magiczne Ogrody: „Katarzyna Węgrzyn”

materiał partnera
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content