Hiszpan piłkarzem Siarki

28-letni Ivan Agudo Martinez został dziś nowym piłkarzem Siarki Tarnobrzeg. Lewonożny skrzydłowy lub napastnik związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem.

Ivan jest wychowankiem Villarreal FC, gdzie występował w zespole rezerw. Łącznie w Segunda B, czyli trzeciej klasie rozgrywkowej Hiszpanii, rozegrał blisko 150 meczów. Agudo w swoim kraju występował między innymi w barwach: Recreativo Huelva, CF Badalona, Lleida Esportiu (tam grał z Jorge Felixem, byłym graczem Piasta Gliwice). Wiosną nasz nowy nabytek grał w Terrassa FC.

Ivan Agudo Martinez urodził się 28 czerwca 1993 roku. Może grać na skrzydle, jako ofensywny pomocnik i napastnik. Kilkanaście miesięcy temu zainteresowanie tym piłkarzem wykazywali działacze ŁKS Łódź i Widzewa.

Pierwszy Hiszpan w historii Siarki Tarnobrzeg związał się z naszym klubem dwuletnim kontraltem. Agudo wziął wczoraj udział w przedpołudniowym treningu i razem z drużyną udał się na krótkie, trzydniowe zgrupowanie do Świlczy.

foto&info: Siarka Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
anonim
1 miesiąc temu

i tak im to nic nie pomorze to juz nie miał gdzie przyjśc tylko to tego dziadostwa , same dziedy przychodza co nigdzie nie łapali sie do składu, a co tu hiszpań w polsce zgubił i to jeszcze w tarnobrzegu to kto go znalazł asz w hiszpani kto był po niego .

Mtbg
1 miesiąc temu
Reply to  anonim

pewnie prezydent go ściągnął

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Mtbg

Burmistrz tylko daje kasę a co z nią robią to go nie interesuje bo historyk i tak tego nie zrozumie co z tą kasą robią – za cienki – pakuje kasę mieszkańców do prywatnej spółki a akcjonariusze się z Baranów śmieją bo sami ani grosza nie dokładają.

DzikuByku
1 miesiąc temu
Reply to  anonim

Bujak się stąd rowerze!

Panczo
1 miesiąc temu
Reply to  anonim

Masz rację tu nie pomorze, tu podkarpacie.
I co złego jest w dziadostwie? Dziady to porządne chłopaki są.

Segda
1 miesiąc temu
Reply to  anonim

Kiedy unikniesz z tego portalu, karakanie?!

zks tęcza
1 miesiąc temu
Reply to  anonim

młodynie ciebie nawet na stronie stalówki wyzywają od cweli wypad baranie ze śmierdzącego wysypiska pławo

walt
1 miesiąc temu

ciekawy pomysł by w ogórkowych ligach kopać się po czole nie wychowankami i chłopakami z okolic tylko zagranicznymi gastarbaiterami 🙂

nisko upadła piłka i szkolenie w naszym kraju,że już nawet na głębokiej piłkarskiej prowincji się takie cyrki robi.

miejmy nadzieję,że nasi bezradni i włodarze miasta dadzą jeszcze więcej kasy na ten cyrk i zaproszą do nas prawdziwych cyrkowców a nie podrabiańców.

miało nie być Barcelony jak mówił zasłużony działacz.

ale kierunek dobry,bo Villareal to bardzo rzetelny klub,triumfator ostatniej Ligi Europy i przykład właśnie jak dobrze zarządzany i prowadzony mały klubik z prowincji może stać się czołową marką w kraju gdzie futbol stoi na światowym poziomie.

oby po zawieszeniu butów na kołku został trenerem koordynatorem i prezesem i nauczył nas w Tarnobrzegu prawdziwego szkolenia i kultury gry w piłkę.amen.

to nie wstyd uczyć się od najlepszych zwłaszcza,że mamy za sobą dwa turnieje mistrzowskie – mundial 2018 i euro 2021 – gdzie polska reprezentacja była jedną z najgorszych na boisku i wstydliwie zbierała cięgi.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Co za czasy gwiazdy z zagranicy już nawet do czwartej ligi ściągają w tym kraju ??? A później się dziwią że sukcesem jest tylko awans na jakieś mistrzostwa .

walt
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

stan w jakim jest polska piłka sugeruje,że sam awans już jest sukcesem.
i wszystkie zawody w 21 wieku też,nawet te z 2016 gdy osiągnięto ćwierćfinał co było wypadkową kilku czynników.

inna sprawa, że na tych turniejach to gra czasami i pół europy dosłownie.

nie Hiszpan
1 miesiąc temu

No to kobity będą sikać w majtusie na widok Hiszpana.

walt
1 miesiąc temu
Reply to  nie Hiszpan

był już jeden „Hiszpan” u nas 😉

ale świeże „mięso” i to latynoskie to musi działać na wyobraźnię wielu pań 🙂

a kto z nas nie miałby na „czekoladę” chęci ? 😛

Pies Boogi
1 miesiąc temu
Reply to  walt

Żona lub dziewczyna wie co tu wypisujesz?

walt
1 miesiąc temu
Reply to  Pies Boogi

zna moje wpisy,czasami nawet je lajkuje 🙂

a ma przecież samotne koleżanki,które szukają fajnego faceta 🙂

a jeśliby nie wiedziała to pewnie szybko ktoś by Jej doniósł 😉

dziewczyna bo póki co jestem bezdzietnym kawalerem.starym jak mówią złośliwi.

Łysy
1 miesiąc temu

Ja myślę że gdyby zmienić zarząd i prezesa to może coś by ruszyło do przodu z piłką w tym mieście a na mecze przychodziło by więcej ludzi jak było 10 lat temu bo od kilku lat jest tylko walka o utrzymanie i nic więcej widać że zarządowi nie zależy żeby tu była piłka ma wyższym poziomie .

Myślę, że...
1 miesiąc temu
Reply to  Łysy

Wstrząs jest wskazany co jakiś czas. Trzeba nowej krwi, nowych pomysłow na klub , na grę.

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content