Tarnobrzeska kajakarka Magdalena Szczęsna powołana o kadry narodowej

Tarnobrzeska kajakarka Magdalena Szczęsna otrzymała powołanie do kadry narodowej i pojedzie na tegoroczne Mistrzostwa Świata Juniorów, które odbędą się w Montemor o Velho (Portugalia), w terminie 31.08- 7.09.2021r.

–  Jest to niesamowite wyróżnienie dla naszej zawodniczki, która poprzez starty w renomowanych zawodach świetnie reprezentuje nasze miasto oraz kraj – mówi Iwona Kawalec, Sekretarz Zarządu Klub Kajakowy „Jezioro Tarnobrzeg” – Serdecznie gratulujemy powołania i życzymy połamania wioseł i udanych startów – dodaje.

Magdalena Szczęsna jest czołową zawodniczą tarnobrzeskiego klubu kajakowego „Jezioro Tarnobrzeg”. W ubiegłym sezonie młoda kajakarka została m.in. trzykrotną Mistrzynią Polski Juniorów, na dystansach K1 500 M, K1 1000 m, i K1 5000 m. Z kolei w tegorocznych Mistrzostwach Europy Magda zajęła 4 miejsce w finale jedynek kajakowych na 1000m przegrywając medal o przysłowiowy włos, natomiast w wyścigu na 500 metrów zajęła wysokie 8 miejsce.

foto&info: KK Jezioro Tarnobrzeg

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bila
2 lat temu

Wielkie gratulacje i powodzenia

Chalabala
2 lat temu

Nadzieja tarnobrzeskiego sportu, czekamy na medale dla Tarnobrzega.

z Tbg
2 lat temu
Reply to  Chalabala

Ja niczego nie oczekuję. Tarnobrzeg w sporcie jest po prostu … słaby.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content