GE Healthcare –Warszawa: Dystrybucja aparatów USG

W branży marka GE Healthcare jest znana i ceniona jako lider innowacji w dziedzinie technologii medycznych i rozwiązań cyfrowych. Marka oferuje inteligentne urządzenia, narzędzia analityczne, aplikacje i usługi, dzięki którym diagności mogą podejmować szybsze i bardziej trafne decyzje, a co za tym idzie wdrażać odpowiednie leczenie na wczesnym etapie choroby, poprawiając tym samym rokowania pacjenta.

Poszukujesz rozwiązań GE Healthcare – Warszawa to miasto, na terenie którego z pewnością uda Ci się nawiązać współpracę z dystrybutorem aparatury medycznej GH Healthcare. Zanim jednak zdecydujesz się na wybór dystrybutora, sprawdź czy warto inwestować w urządzenia nowe czy używane.

GE Healthcare: Nowe czy Używane?

Aparatura diagnostyczna nowej generacji to inwestycja w przyszłość Twojego gabinetu i Twojej praktyki lekarskiej. Jeśli masz ten komfort i możesz sobie pozwolić na zakup lub leasing nowego urządzenia marki GE Healthcare nie ma się nad czym zastanawiać. Inteligentne rozwiązania GE Healthcare są warte swojej ceny. Zapewniają doskonałą jakość i precyzję działania, są niezawodne i komfortowe w użytkowaniu. A co w sytuacji, w której zapotrzebowanie sprzętowe przekracza Twoje aktualne możliwości finansowe? Alternatywą może być leasing lub zakup sprzętu używanego lub poleasingowego.

Leasing aparatury medycznej to doskonała opcja, dzięki której możemy obniżyć koszty wyposażenia gabinetu, a zarazem regularnie wymieniać sprzęt diagnostyczny na urządzenia nowej generacji. Na podobnych warunkach z aparatury medycznej możemy korzystać przy wynajmie długoterminowym. W wielu przypadkach leasing i wynajem długoterminowy okazują się znacznie bardziej korzystne niż zakup na własność. Wynika to przede wszystkim z tempa „starzenia” się sprzętu bazującego na innowacyjnych technologiach, które już po kilku latach obecności na rynku okazują się technologicznymi przeżytkami i są regularnie ulepszane.

Na co zwrócić uwagę kupując sprzęt używany?

Decydując się na zakup m.in. używanego ultrasonografu warto nawiązać współpracę z rzetelnym dystrybutorem, który posiada w swojej ofercie zarówno urządzenia nowe jak i używane. Jeśli dystrybutor oferuje dodatkowo serwis aparatury medycznej możemy mieć pewność, że urządzenie zostało sprawdzone przez specjalistów, którzy gwarantują jego sprawność i – co ważne – są w stanie oszacować jego żywotność. Jeśli dystrybutor nie oferuje diagnostyki aparatury w cenie sprzedaży warto zamówić taką usługę jeszcze przed zakupem urządzenia. To pozwoli nam oszacować, czy jego zakup będzie opłacalny w dłuższej perspektywie czasu.

W miarę możliwości warto sięgać po aparaturę poleasingową – najczęściej jest ona eksploatowana przez krótsze okresy czasu niż aparatura własnościowa, która pojawia się na rynku wtórnym. Nie jest to oczywiście warunek, niemniej jednak bardzo często okazuje się w praktyce, że aparaty poleasingowe były mniej intensywnie użytkowane niż te zakupione na własność.

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content