17.09 (piątek) Promocja książki Katarzyny Boyen „Relacje jakby trochę prawdziwe”, w Tarnobrzeskim Domu Kultury

Promocja książki Katarzyny Boyen „Relacje jakby trochę prawdziwe” odbędzie się w piątek 17. września br., w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Początek godz.17.

„Relacje jakby trochę prawdziwe to zbiór krótkich opowiadań, które starają się uchwycić życie w tych krótkich momentach, gdy konfrontujemy się z prawdą o sobie. Ojciec i syn, tak podobni, a jednak na najważniejsze pytanie znajdujący zupełnie różne odpowiedzi. Małżeństwo, które zmaga się z niewygodną tajemnicą. Pragnący uciec od samotności ludzie, dryfujący pomiędzy aktorstwem a bolesną rzeczywistością. Świat, o którym opowiada autorka, nie jest oczywisty i tak jednowymiarowy, jakim dla własnej wygody chcielibyśmy go widzieć. Ten zbiór to pigułka rzeczywistości, po której połknięciu łatwiej będzie nam odnaleźć w sobie empatię i zrozumienie dla innych”.

Katarzyna Boyen – pisarka, felietonistka, adwokat, żona i matka, tarnobrzeżanka, obecnie mieszka w Warszawie (rocznik 1982)
Fikcja w zderzeniu z rzeczywistością uruchamia moją twórczą machinę dzięki której powstają między innymi opowiadania i felietony.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content