W niedzielę 43. Bieg Nadwiślański. Przyjdź kibicować i wesprzyj Leosia! Będzie kiermasz ciast, słodkości i innych pyszności oraz loteria fantowa

Już ponad 120 biegaczy zgłosiło chęć sprawdzenia się na liczącej 15 kilometrów trasie wiodącej od Zamku w Baranowie Sandomierskim do Zamku Tarnowskich w Tarnobrzegu. Śmiałkowie zmierzą się w już najbliższą niedzielę podczas 43. Biegu Nadwiślańskiego im. Alfreda Freyera.

Tradycyjnie biegowi głównemu towarzyszyć będą biegi dla tych, którzy przygodę z tym sportem dopiero zaczynają. Rozegrane zostaną biegi młodzieżowe na dystansach 400 i 1000 m oraz bieg dla dzieci niepełnosprawnych na dystansie 40 m. Wszystkich chętnych, niezależnie od wieku,  organizatorzy zapraszają na start biegu OPEN, w którym do pokonania będzie trasa o długości 2000 m – początek godz.12.30

KIERMASZ I LOTERIA FANTOWA DLA LEOSIA

Nie biegniesz? Nie siedź w domu! Przyjdź kibicować i wesprzyj Leosia! W tym roku biegom towarzyszyć będzie akcja charytatywna. Na mecie biegu głównego cały Tarnobrzeg mobilizuje się dla Leosia! Zapraszamy na kiermasz ciast, słodkości i innych pyszności do parku dzikowskiego. Będzie też loteria fantowa.  Każdy los wygrywa, każdy los może odmienić los Leonka. Chłopiec ma już coraz mniej czasu, by podjąć walkę o wzrok i życie. Wciąż brakuje pieniędzy, by Leon mógł pojechać na operację i zmierzyć się z glejakiem nerwu wzrokowego. Szczegóły na plakacie.

Historia Leosia i jednocześnie link do zbiórki tutaj: https://www.siepomaga.pl/wzrok-leona. Przypominamy, że cały czas trwa też licytacja dla Leosia na facebooku „Bazarek charytatywny dla Leosia”.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wenera
10 miesięcy temu

ZNOWU MIASTO SPARALIŻOWANE PRZEZ KICAKÓW

kolejność
10 miesięcy temu

Jakie wieści odnośnie pomocy z NFZ?

doktor house
10 miesięcy temu
Reply to  kolejność

nfz pozdrawia i trzyma kciuki

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content