Medalistki Drużynowych Mistrzostw Europy zagrają w Tarnobrzegu

Od soboty do poniedziałku (9 – 11 października) KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg rozegra trzy mecze w Ekstraklasie Kobiet. W składzie zespołu prowadzonego przez trenera Zbigniewa Nęcka zagrają m.in. medalistki ostatnich Drużynowych Mistrzostw Europy w Kluż-Napoka.

9 października o g. 17:00 w hali MOSiR tarnobrzeżanki podejmą MUKS Start Nadarzyn, 10 października o g. 11:30 zagrają w Grodzisku Mazowieckim z KS Bogoria i 11 października o g. 17:00 spotkają się u siebie z Bebetto AZS UJD Częstochowa.

W kadrze naszej drużyny na najbliższe mecze są Rumunka Elizabeta Samara, srebrna medalistka Drużynowych Mistrzostw Europy 2021, Portugalka Fu Yu, brązowa medalistka DME, Agata Zakrzewska, która była z naszą reprezentacją na turnieju mistrzowskim w Rumunii, Aleksandra Michalak i kapitan zespołu Kinga Stefańska – mówi Zbigniew Nęcek, trener 30-krotnych Mistrzyń Polski.

Polskie zawodniczki z klubów rywalizujących z KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg po raz kolejny będą miały okazję zagrać przeciwko czołowym europejskim zawodniczkom.

W tym sezonie Ekstraklasy tenisistki stołowe z Tarnobrzega wygrały wszystkie 3 mecze po 3:0. Elizabeta Samara ma bilans gier 3-0, zaś Agata Zakrzewska, Fu Yu i Aleksandra Michalak po 2-0.

W tabeli prowadzi KTS Enea Siarkopol – 9 pkt w 3 meczach przed KU AZS UE Wrocław i AZS PWSiP Łomża – też po 9 pkt, a w 4 spotkaniach. Zespół Bebetto AZS UJD Częstochowa odniósł 2 zwycięstwa po 3:0 i 6 pkt.

info: PZTS

 
 
 
 
 
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content