Tarnobrzeg: Straż Miejska poucza kierowców, aby nie parkowali na trawnikach obok magistratu

Od rzecznika UM Tarnobrzeg otrzymaliśmy odpowiedź w sprawie kierowców, którzy parkują swoje auta na trawnikach obok magistratu. Jak wynika z informacji uzyskanych od Wojciecha Lisa, strażnicy miejscy zostali „wyczuleni na problem i pouczają kierowców„.

O sprawie pisaliśmy w minionym tygodniu w artykule pn. Tarnobrzeg: Kierowcy parkują na trawnikach pod urzędem miasta. „Zbulwersował mnie fakt, który dzieje się pod okiem prezydenta. Państwo na trawie sobie parkuje”. O interwencję poprosiła naszą redakcję internautka, która jak twierdzi, fakt ten zaobserwowała odkąd w centrum miasta wprowadzona została Strefa Płatnego Parkowania. Jak wyjaśniła kobieta, zaparkowane samochody stoją na trawniku przed magistratem oraz między budynkiem urzędu a Liceum Ogólnokształcącym, w pobliżu dawnej siedziby telewizji miejskiej.

Zbulwersował mnie fakt, który dzieje się pod okiem prezydenta. Czy urzędnicy chcą w ten sposób pokazać swoją ważność? Pokazać, że znajdą sposób na obejście płatnego parkingu? Państwo na trawie sobie parkuje? – tłumaczyła w rozmowie telefonicznej z naszym dziennikarzem.

Rzecznika UM Tarnobrzeg zapytaliśmy cyt: „Czy parkowanie na trawnikach obok urzędu jest dozwolone?”, do maila dołączając zdjęcia wykonane w środę 10. listopada br.

W odpowiedzi Wojciech Lis napisał cyt: „Straż Miejska została wyczulona na problem, podejmuje interwencje, poucza kierowców parkujących poza miejscem do tego wyznaczonym”. 

Subskrybuj
Powiadom o
74 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bezradny
15 dni temu

I to jest ta buta Nie ma problemu Urzednicy nie robia nic zlego. Ja wladca kazlem im pouczac

obywatel
15 dni temu
Reply to  Bezradny

To jest arogancja, buta i zbydlęcenie moralne i nic więcej.

Juliusz Cezar
15 dni temu

No i dobrze odpisał, nikomu to nie przeszkadzało i nikt się nie interesował parkowaniem w tym miejscu, a pod UM nie ma zbyt wielu miejsc parkingowych. Nie rozdmuchujmy już tego tematu, bo jaki to ma sens, skoro nic z tego nie będzie. Czas chyba zrozumieć pewne kwestie w tym mieście, obecna władza i tak jest cierpliwa, a podatki nie są ustalone w stawkach maksymalnych, to tak dla przypomnienia.

skandal
15 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Dobrze rzecznik odpisał? Chyba chory jesteś? Jego zasranym obowiązkiem jest odpowiadać dziennikarzom na pytania. Za to otrzymuje bardzo wysokie wynagrodzenie, kumasz? Jak dla mnie rzecznik prezydenta nie odpowiedział na prosto zadane przez redakcję pytanie. Redakcja NW24 zapytała Czy parkowanie na trawnikach obok urzędu jest dozwolone?” a rzecznik odpowiedział: Straż Miejska została wyczulona na problem, podejmuje interwencje, poucza kierowców parkujących poza miejscem do tego wyznaczonym”.

To jest k. skandal!!! Cezarze nie widzisz tego czy nie pracodawca nie pozwala zobaczyć Ci problemu? Arogancja władzy poraża kolejny raz.

Cezar napisał: „a pod UM nie ma zbyt wielu miejsc parkingowych” a czyja to wina? Prezydent Bożek obiecywał nowe miejsca parkingowe w mieście a wprowadził strefę, kompromitacja.

Tom
15 dni temu
Reply to  skandal

Nie pierwszy to raz gdy rzecznik prasowy prezydenta ma mieszkańców miasta za idiotów…

prawnik
15 dni temu
Reply to  Tom

rzecznik zapomina że naciski na media w sposób niedozwolony są karalne. Nie jedn Wójt już za takie czyny został ukarany. U nas zawsze pod prąd z prawem bo na trawnikach parkowali podobno tylko miejscy mecenasi za zgodą niejakiej urzędniczki. i To oni być może są twórcą tej prawniczej odpowiedzi na pytanie „czy wolno na trawnikach parkować. ” Ale tego się nie dowiemy. Wladza się obraziła bo jak ktoś śmiał zwrócić na to uwagę . No jak śmiała jakąś kobieta poinformowąć o tym redakcję . No jak śmiała .kiedy prezydent rozwiązuje istotne sprawy dla miasta w tym dofinansowanie do ścianki wspinaczkowej.

obywatel
15 dni temu
Reply to  prawnik

Jak zaparkowali tacy i mecenasi ?????

Grab
15 dni temu
Reply to  skandal

Przecież rzecznik odpowiedział na zadane pytanie co prawdą finezyjnym językiem ale tak jest jego praca.Wystarczy że zrozumieniem przeczytać jego odpowiedź.Skandalem.jest raczej niezrozumienie tej odpowiedzi no ale jak wiadomo język polski trudny dla wielu

Bolek i Lolek
15 dni temu
Reply to  Grab

Rzecznik odpowiedział… wymijająco.

wstyd
15 dni temu
Reply to  Bolek i Lolek

Nie wymijająco a bezczelnie .

do Grab
15 dni temu
Reply to  Grab

Grab? czy tak jak rzecznik prezydenta? masz mieszkańców za idiotów. ????Bo mie sie wydaje że władza jest butna ,arogancka, nie lubi mieszkańców a zwłaszcza tych którzy nie klękają u jej stóp. Wstyd. Duże miasto a takie zadupie mentalne.jak U GRAB . Gorzej niż w Pcimiu u Obajtka.

zal
15 dni temu
Reply to  Grab

żal Ciebie sługusie.

Mundi
14 dni temu
Reply to  Grab

Oczywiście, że rzecznik odpowiedział. Tyle, że nie wprost. Bo mówiąc, że „Straż Miejska została wyczulona na problem, podejmuje interwencje, poucza kierowców parkujących poza miejscem do tego wyznaczonym”, tym samym przyznał, że parkowanie na trawnikach obok urzędu nie jest dozwolone. Gdyby było, to nie byłoby podstaw do interwencji i pouczeń. A skoro dostali polecenie interweniować i pouczać…

Juliusz Cezar
15 dni temu
Reply to  skandal

Wysokie wynagrodzenie? Obecnie to nie wiem, czy ma 5 tysięcy na rękę. To są jakieś ochłapy, jak na taką funkcję. Jakby miał koło 8-10 tys. netto to bym rozumiał, chociaż przy obecnej inflacji to już taka pensja też jest mniej warta. Ale w UM naprawdę nie ma wysokich zarobków.
Odpuście sobie ten temat, bo to niczemu nie służy. Jak tak bardzo chcesz, żeby Straż Miejska dawała mandaty to żebyś potem nie narzekał, że strażnicy karzą. Zwykle taka hipokryzja wychodzi po czasie.
A piszę to co chcę, nikt mi nie musi na nic pozwalać, bo widzę co się dzieje w mieście. Co do miejsc parkingowych, to napisz, gdzie byś je umiejscowił, wtedy można myśleć o temacie. Prezydent Ci ich nie stworzy w powietrzu, a to nie jest takie proste, są różne działki, każda ma jakiegoś właściciela. Miasto nie może inwestować tam gdzie sobie chce. Nie chce mi się tłumaczyć takich oczywistych rzeczy. Dla was wszystko jest proste bo jesteście laikami.

Ten z rowerem
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Pora przesiąść się na rowery, niechaj im tyłki wytrzęsie na tych pseudo rowerowych drogach, to wtedy zakumają co stworzyli.

obywatel
15 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

A burmistrz obiecywał w kampanii !
Czyżby kłamał z tymi nowymi parkingami ???
A Julcio czyja to wina , że parkingów w mieście brakuje ???
Pewnie mieszkańców ????????????

Juliusz Cezar
15 dni temu
Reply to  obywatel

A gdzie byś zrobił te parkingi? Powiedz tak uczciwie?

obywatel
15 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Ale tereny dawnej szkoły podstawowej nr 5 to najlepiej sprzedać ???
W sumie to niewielkim kosztem – teren wyasfaltowany można zaadaptować ???
Tylko trzeba mieć mózg w głowie a nie trociny jak w urzędzie ????

Juliusz Cezar
15 dni temu
Reply to  obywatel

A to już Pani Naczelnik się pytaj.

obywatel
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

A burmistrz , wice , radni to tylko FIGURANCI co Julcio ?
Czyżby ” pani naczelnik ” tak naprawdę rządziła w urzędzie ( czyli w mieście) a jej ku…a nikt nie wybrał w wyborach .

Zatem Cezio w tych sprawach rządzi Naczelnik a zatem w sprawach spornych zapewne hieny adwokackie ( o podwójnym nazwisku) czyli Julcio zgodnie z twoją teorią burmistrz jest w tym mieście na ch….j potrzebny a jak burmistrz to i jego usta też (rzecznik).

Juliusz Cezar
14 dni temu
Reply to  obywatel

Ale tak jest w każdej większej firmie, zadania wykonują pracownicy najniższego szczebla, nadzorują ich kierownicy zespołów, kierownikami zarządzają dyrektorzy działów, którzy są bezpośrednio odpowiedzialni przed prezesem, zaś prezes pełni funkcje reprezentacyjne i patrzy na pracę całej firmy z lotu ptaka, dostrzegając usterki i zlecając ich naprawę podwładnym. Albo przyrównując to do orkiestry – urzędnicy są de facto muzykami grającymi na poszczególnych instrumentach, a Pan Prezydent to dyrygent, który dba o wydźwięk końcowy i synchronizację całej orkiestry (sam bowiem nie gra).

obywatel
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Daj już spokój z tym kombinatorztwem a z tą orkiestrą i dyrygentem – oj , Julcio ha, ha, ha a nuty zna ten nieudacznik ???

Reżyser
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Julcio fantasta 🙂

orkiestra
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

To weź jeszcze napisz, kto lub co w tej orkiestrze spełnia funkcję batuty i kto na czym gra? 😀

smile
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Parkingi będą w Zwierzyńcu….
Przecież wycinają nam już resztę drzew….
Zostanie pusty plac….
Wystarczy tylko zalać asfaltem…
Nawet będzie współgrać z obwodnicą…

widz
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

zaraz blisko za włoską pizzerią jest pusty plac, gdzie stoi wiata śmietnikowa obok której zawsze pełno śmieci. Na placu parkują samochody, pełno tam błota i dziur. Wspólwłaścicielem placu jest miasto. Nie mozna tam zrobic tanim kosztem parkingu? byłoby schludniej i urzędnicy zamiast na trawniku parkowali by na miejscu do tego przeznaczonym. A tak w samym centrum miasta wysypisko smieci i kupa błota.

parkingowy
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Tam gdzie planowana jest galeria i gdzie stoi hangar Media Expert.
Galeria się nie przyjmie, sklep Media Expert był w dwóch miejscach i tak było dobrze.Z czasem będą w galerii puste stoiska do wynajęcia.

Robert
14 dni temu
Reply to  obywatel

Z nowych parkingów być może uda się rozliczyć.

orzeł
15 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

aha, czyli jak nie znajdę darmowego parkingu w centrum miasta to mogę stanąć na darmowym trawniku, nawet na tym wspomnianym i wtedy dostane pouczenie a za brak opłaty parkingowej mandat 🙂 Fajnie

Juliusz Cezar
15 dni temu
Reply to  orzeł

Najlepiej to by było szlaban tam postawić, żeby petenci w ogóle nie mogli wjeżdżać. A jak łamiesz prawo to tak, mandaty trzeba płacić. Jak się nie zgadzasz to możesz odmówić, Straż Miejska na pewno Cię pouczy, bo wbrew hejterskim komentarzom mamy praworządność w tym mieście.

obywatel
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Julcio – NAJLEPIEJ to jakby mieszkańcy zabrali KLUCZE od urzędu urzędnikom – i spokój z dziadostwem.
Mieszkańcy wam przeszkadzają ???

Juliusz Cezar
14 dni temu
Reply to  obywatel

No niektórzy to nie pomagają, a wręcz przeszkadzają.

Bez mandatu
14 dni temu
Reply to  orzeł

Od pouczeń się zaczyna a potem może być różnie, nawet mandacik.

obywatel
15 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Ku….a Julcio Cezio – ” władza jest cierpliwa” ????

A co może jak straci cierpliwość ???

To mieszkańcy są cierpliwi trzymając nieudaczników przy korycie !!!

Juliusz Cezar
15 dni temu
Reply to  obywatel

A dużo może, władza jaka jest taka jest, ale póki jest to się z nią nie zadziera. A po co sobie wchodzić w drogę towarzyszu, skoro można żyć w zgodzie? Będą wybory, to każdy sobie będzie głosował na kogo będzie chciał, a teraz niech się każdy zajmie swoimi sprawami.

obywatel
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

No popatrz a POpaprańcy z PO, KO, SLD zadzierają i co ty na to ???

Można powiedzieć że Kółek zadarł z władzą -łapówką- w kopercie
– I CO Ty na to Cezio ???

orzeł
15 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

swoją drogą to juliusz ma zadatki na rzecznika prasowego jak mało kto 🙂 na wszystko ma odpowiedź i z każdego minusa potrafi zrobić plus 🙂

Juliusz Cezar
15 dni temu
Reply to  orzeł

Dziękuję za komplement, ale proszę mnie nie tak degradować, rzecznik prasowy jest w mieście bardzo potrzebny oczywiście, jest on swoistymi ustami Pana Prezydenta. Jednak zarobki Pana Rzecznika czy podrzędnych urzędników są bardzo niskie, ci ludzie to bohaterowie, bo mimo pełnienia szalenie odpowiedzialnych funkcji nie są należycie wynagradzani, w dodatku cały hejt spływa na nich.

obywatel
15 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Wójt w Grębowie nie ma i jak widać jest zbędny .

Juliusz Cezar
15 dni temu
Reply to  obywatel

Wójta do PREZYDENTA porównujesz? Wieś do byłego miasta wojewódzkiego, którego historia sięga 1593 roku? Bądźmy poważni…Może porównajmy jeszcze liczbę pracowników w obu urzędach.

obywatel
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Julcio Sandomierz starszy, Koprzywnica, idt a prezydenta nie mają , ba nawet Nowy York też ma burmistrza .
Ty tu wyjeżdżasz z byłym miastem wojewódzkim co zostało tylko dlatego, że tu komuchów było pełno , naściągali z całego kraju przysłani przez KC.

Wieś nie wieś ale gospodarza ma a nie nieudacznika, lansera .

Gniady
14 dni temu
Reply to  obywatel

Kto nie zKC ten za pisem,kto nie zKC ten za pisem,hop,hop,hop

Stefan
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Zdradź co spożywasz, też chciałbym się poczuć tak entuzjastycznie. Polonistka w UM nadal pracuje?

Agent Bolek- bis
14 dni temu
Reply to  orzeł

Nie chcem, ale muszem to powiedzieć: som plusy ujemne i som plusy dodatnie :-).

Alf
15 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Czyli jednak jesteś pracownicą urzędu a Twój samochód tam parkował. Już nie piszesz że problemu nie ma a wszystko jest zgodne z prawem .Szczyt fałszu i hipokryzji . Potem dziwisz się ,że ludzie tak Cię hejtują. Niektórzy przesadzają , ale trochę w tym racji jednak mają

Juliusz Cezar
15 dni temu
Reply to  Alf

Nie jestem żadnym urzędnikiem i mój samochód tam nie był tam parkowany, już to podkreślałem. A hejt to wyraz bezsilności – tyle mogą i nic więcej, dobrze o tym wiedzą. I wiedzą też, że sami sobie tak wybrali, jak ktoś się na coś godzi to trzeba to wykorzystywać, taki jest świat. Jak był temat z referendum to się zastanawiałem, czy się ktoś zmobilizuje, ale skończyło się jak zawsze, więc skoro ktoś nie chce wziąć spraw w swoje ręce (z powodu lenistwa czy braku odwagi) to niech pozwoli pracować tym, którym się chce i mają tę odwagę by kierować miastem. Dużo krzyczycie, a Panu Prezydentowi Bożkowi to buty możecie czyścić, bo lepiej byście nie rządzili miastem.

Obietnice wyborcze
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Nie mieszaj zapowiedzi referendum z nieudolnością prezydenta i jego administracji w zakresie realizacji jego programu wyborczego. Te buty to chyba ty mu czyścisz codziennie, a nie ci którzy interesują się sprawami miasta. Prezydenta przed referendum uratowała epidemia. Ciesz się z tego, a nie obrażaj mieszkańców, którzy aktywnie interesują się sprawami miasta. Jak się inni interesują pokazało dobitnie głosowanie BO. Lepiej zmień pastę , bo prezydentowi coraz słabiej buty się świecą.

Juliusz Cezar
14 dni temu

Jaka epidemia? Nie można było zebrać podpisów? Teraz też nie można? Ja liczyłem na referendum, bo by się właśnie okazało, czy mieszkańcy chcą zmiany czy nie. A BO to właśnie pokazuje, że mieszkańcy chcą, żeby obecna władza decydowała, a nie oni sami. Frekwencja taka, że gdyby nie ustawa to można by się zastanawiać nad likwidacją tego BO.

Obietnice wyborcze
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Wyczyściłeś dzisiaj już buty prezydenta?

Obietnice wyborcze
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Prezydent wybrany głosami antyPiS, a rządzący z PiS. Przekręt pięciolatki.

Cezar Juliusz
13 dni temu

Juz bardziej nie wyliże.

obywatel
15 dni temu
Reply to  Alf

Można się domyślać, że jakby zaparkowany był samochód przeciętnego mieszkańca miasta to taki był dostał mandacik od razu (tak jak lepią w pobliżu placu czerwonego), bez dyskusji a że padło na urzędasów to tylko upomnienia ?????
Zatem czy straż nie działa na szkodę miasta ????

Juliusz Cezar
15 dni temu
Reply to  obywatel

Nawet jeśli jest wykroczenie, to Straż nie ma obowiązku dawać mandatu, a poprzestać na środkach oddziaływania wychowawczego. Jednemu za to samo da mandat, a drugiemu pouczenie. Jest to zgodne z prawem i kropka.

obywatel
14 dni temu
Reply to  Juliusz Cezar

Pewnie ŻE NIE tylko dlaczego blisko placu czerwonego te typy z taką bezwzględnością wlepiają mandaty , nawet tym co tylko na 5 minut się zatrzymują ???
Julcio – czyli zwykła bezczelna dyskryminacja : swoim ( znajomym, urzędami) NIC a reszta MANDAT ???
Jeszcze jedna przyczyną do likwidacji tej zbędnej organizacji ???

Juliusz Cezar
14 dni temu
Reply to  obywatel

Taki jest świat, układy były, są i będą. Nie łam prawa, to nie dostaniesz mandatu. Poza tym Policja też Ci może dać mandat za złe parkowanie – Policję też będziesz likwidował?

odp
14 dni temu
Reply to  obywatel

działa na swoją szkodę bo nie dostaje wypłat od pdb a straż taka nie jest potrzebna w tym mieście bo robią wielkie g…..o tak jak policja w tym mieście tylko policji nie da się odwołać a straż można bo jej nie ma w innych miastach

odp
14 dni temu
Reply to  Alf

Auto to jest kawał metalu nie zbędny dla człowieka wygód i pracy przy biurku
ale każdego obowiązuje prawo nawet policjanta czy prezydenta rp
skoro ludzie się spieszą i zapomną maski to stoją i mandaty wypisują a jak nie ma miejsca do parkowania to upomnienia dają wiem że straż miejska nie jest już pod miastem więc powinna robić swoje nie ma żadnych układów a mandat zapłacić musisz bo ci problemów na robią a ludzie nie mają na chleb

Alf
15 dni temu

Wygląda na to ,że urzędnikom wolno więcej .

Bezradny
14 dni temu
Reply to  Alf

Oczywiście A najwiecej urzednikom wysokiej klasy w urzędzie

fach
14 dni temu

Odpowiedź konkretnie na zadane pytanie nie została udzielona, więc jesteśmy skazani na domysły. Zatem nie szczędźmy sobie i domyślajmy się 🙂 Ja np. domyślam się, że to czy wolno tam parkować zależy od tego, jaki samochód jest parkowany 😉

obywatel
14 dni temu
Reply to  fach

Nie JAKI a CZYJ .

Anka
14 dni temu

Nie to że ich nie lubię ale naprawdę gowno robią w mieście wożą dupsko i pouczają non omen za nasze,moje zdanie jest takie straż jest w naszym grodzie nie potrzebna!

Natura
14 dni temu

A wystarczy tylko postawic tabliczke.I z czego to robic taki lament .?Wszem I wobec wiadomo ze urzednicy mysla inna czescia ciala niz glowa.

znajuncy temat
14 dni temu

Z wykroczeniami jest tak, że najsomprzód strażnik czy policjant może pouczyć tego gostka co łamie prawo. Może też dać mu mandat. To zależy od wielu czynników , nawet od zachowania sprawcy. Jest grzeczniutki to czasem wystarczy pouczenie, a jak nie jest, to mandacik dostaje. Taka jest procedura a postępowanie pouczenie czy mandacik zależy do funkcjusza. Tak uczom we wszystkich szkołach mundurkowych.

Anka
14 dni temu
Reply to  znajuncy temat

Tylko dlaczego pouczenia są co dzień a nikt do tej pory nie dostał mandatu co tacy grzeczni wszyscy byli lub są?

????
13 dni temu
Reply to  Anka

Skąd wiesz? Siedzisz w ich statystykach?

dambo
14 dni temu

Gigantyczna inwestycja Koreańczyków w Stalowej Woli. Ogłosi ją dziś premier Mateusz MorawieckiSpółka SK Nexilis Co należąca do południowokoreańskiego „czebolu” SK Group zbuduje w Stalowej Woli fabrykę folii miedzianej do akumulatorów dla aut elektrycznych. Informację o inwestycji wartej 2,7 miliarda złotych ma ogłosić dziś w Stalowej Woli premier Mateusz Morawiecki. To, że SK Nexilis Co ma uruchomić w Europie fabrykę folii, było wiadomo już w maju br. Już wówczas jako najbardziej prawdopodobną lokalizację wskazywano Polskę. Fakt, że ogłoszenie o inwestycji odbędzie się w Stalowej Woli, wskazuje, że to właśnie w hutniczym grodzie zostanie ulokowana fabryka. „Czebol” SK Group to potężny konglomerat 95 firm działających w branżach chemicznej, naftowej, energetycznej, telekomunikacyjnej, budowlanej i nowych technologii. Jest uznawany za jeden z najpotężniejszych „czeboli” w Korei Południowej. Od pewnego czasu inwestuje w wytwarzanie folii miedzianej, której używa się do produkcji akumulatorów do samochodów elektrycznych. Fabryki produkujące folię powstały już w Azji, a w planach jest uruchomienie kolejnych w USA i Europie. Wiele wskazuje na to, że właśnie w Stalowej Woli. SK Group zapowiedział, że do 2025 roku chce zwiększyć swoje obecne moce produkcyjne z 43 tys. ton folii miedzianej, do przeszło 200 tys. ton. Ulokowana w Polsce fabryka ma wytwarzać do 50 tys. ton… Czytaj więcej »

kolo
14 dni temu
Reply to  dambo

Dziś też w wątku o inwestycjach gospodarczych w Polsce znalazł się artykuł o budowie farmy fotowoltaicznej przez Tauron w Stalowej Woli i że ponoć czekają na aplan miejscowy, który ma być w ciągu kilku miesięcy i mają ruszać.

Maniek S.
14 dni temu
Reply to  dambo

Napisz jak się ma niedawno postawiona fabryka maseczek w Sralowej Woli? Wiadomo już ile wszyscy podatnicy musieli na nią wydać? Prawda to, że w Sralowej Woli zamiast papieru toaletowego używa się jednorazowych maseczek?

Jagna
14 dni temu

hmmmm . Gdzie na samochodzie pisze, że to auto urzednika a nie nauczyciela z ogólniaka?

ObywateL
14 dni temu
Reply to  Jagna

Jagna nie bądź dzieckiem, przecież wszyscy urzędnicy magistratu wiedzą dokładnie czyje to są samochody, a jak nie wiesz to stań przed magistratem i popatrz kto podjeżdża tymi samochodami do urzędu

Marynia
14 dni temu

Pod nosem prezydenta łamią prawo nie chodząc w maseczkach. Strach wejść do urzędu. Swojego nosa nie zasłania to co bedzie wymagał od innych

obywatel
14 dni temu
Reply to  Marynia

A burmistrz patrzy na to łamanie prawa przez swoich podwładnych i nic – Papa Smerf bezradny !

Piotr
13 dni temu

Na parkingu przy MOPR i na parkingu przy Miniglass przy ul.Sienkiewicza 55 stoją samochody graty od lat – też czyjeś czy „miasta”?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
74
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content