8 medali UKS Delfin w zawodach Feniks Pool Party w Dębicy

8 medali wywalczyli zawodnicy UKS Delfin Tarnobrzeg podczas pierwszej edycji zawodów z cyklu Feniks Pool Party, które rozegrane zostały w miniony weekend, w Dębicy.

 W zawodach startowało ponad 360 zawodników i zawodniczek z 32 klubów całej Polski .

– Były to bardzo fajne i ciekawe zawody z mnóstwem niespodziane. Jedną z atrakcji na tych zawodach była wizyta Fundacji Otylii Jędrzejczak, która odwiedziła miasto Dębicę z projektem „ Zero Jest Ok” – informuje trenerka Angelika Michalik. – W tym czasie również odbyła się kadra wojewódzka młodzików na której przebywała dwójka naszych zawodników Igor Majewski i Bartłomiej Skwara – dodaje.

W Dębicy klub UKS Delfin reprezentowała 5 osobowa ekipa w składzie: Kamila Skwara, Igor Majewski, Bartłomiej Skwara, Albert Borkowski, Nikodem Naróg, która wywalczyła 8 medali ( 2 złote, 2 srebrne, 4 brązowe). Wśród najlepszych zawodników w kategorii 16 lat i starsi na drugim miejscu uplasował się nasz zawodnik Nikodem Naróg.

Medale wywalczyli:

  • Albert Borkowski 11’

Złoty medal na 100 m stylem dowolnym

Srebrny medal na 100 m stylem zmiennym

  • Igor Majewski 09’

Srebrny medal na 100 m stylem dowolnym

Brązowy medal na 50 m stylem motylkowym

Brązowy medal na 50 m stylem dowolnym

  • Bartłomiej Skwara 08’

Brązowy medal na 100 m stylem motylkowym

  • Nikodem Naróg 02’

Brązowy medal na 100 m stylem dowolnym

Złoty medal na 50 m stylem motylkowym

Na koniec zawodów odbyły się SKINSy na odcinku 25 metrów stylem motylkowym i dowolnym, w których startowało po 8 najlepszych zawodników. Wśród najlepszych pływaków w stylu motylkowym, zwyciężył Nikodem Naróg.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników.

foto&info: UKS Delfin Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content