Kod promocyjny Fuksiarz | Bonus od nowego bukmachera

W 2021 roku na rynku pojawił się nowy podmiot bukmacherski – Fuksiarz. Firma posiada polską licencję Ministerstwa Finansów i jest w pełni legalna. Jaki kod promocyjny Fuksiarz proponuje graczom?

Kod promocyjny Fuksiarz 2021

Wszyscy polscy bukmacherzy udostępniają graczom dodatkowe gratyfikacje na start. Dlatego również kod promocyjny Fuksiarz jest dostępny.

Firmy bukmacherskie decydują się na różne formy bonusów powitalnych dla użytkowników. Najpopularniejsze to:

  • Zakład bez ryzyka – promocja polegająca na „ubezpieczeniu” pierwszego, zagranego kuponu. W przypadku porażki gracz dostane zwrot stawki na konto depozytowe lub w formie Kod promocyjne potrafią zwiększać kwotę takiego zakładu lub stanowić nowy element oferty.
  • Bonus od depozytu – wpłacający użytkownik dostaje w formie bonusu 50, 100 lub 200% wpłaconej kwoty do bukmachera. Są to środki, którymi można obstawiać i wypłacić, ale dopiero po dokonaniu określonej przez firmę liczbie obrotów, zagrań. Kody promocyjne u bukmacherów zwiększają kwoty doładowania.
  • Freebet/darmowy zakład – forma bonusu, który jest przyznawany za darmo. Nie wymaga od gracza wpłacania własnych środków do bukmachera. Kod promocyjny może zwiększyć sumę bonusu lub uczynić go całkowicie odrębną promocją, dostępną tylko z kodem.

Po teoretycznie części związanej z bonusami u bukmacherów, możemy przedstawić na jaką formę promocji zdecydował się Fuksiarz. Kod promocyjny do tego bukmachera pozwala na odebrania zakładu bez ryzyka, ze zwrotem na konto depozytowe. Oznacza to, że w przypadku porażki gracz otrzyma zwrot, który może wypłacić na własne konto bankowe. Bez konieczności obracania otrzymanym zwrotem. W wypadku bonusu Fuksiarza gracz otrzyma jednak 50% zwrotu postawionej stawki, a nie pełne 100%.

Kod promocyjny Fuksiarz standardowo wpisuje się podczas rejestracji w oknie do tego przeznaczonym. Jest to rozwiązanie stosowane przez wszystkich bukmacherów w Polsce. Na stronie Obstawiamy.info znajduje się dokładny poradnik na odbiór kodu.

Fuksiarz opinie – co wiemy o firmie?

Fuksiarz wszedł na rynek w 2021 roku, zdążył to zrobić przed EURO 2020, które odbyło się rok później. Bukmacher zdecydował się na szybkie zaznaczenie swojej obecności na rynku, poprzez pozyskanie Krzysztofa Stanowskiego na ambasadora marki. Razem ze współwłaścicielem m.in. Kanału Sportowego, cała grupa Weszło! Objęła swoimi zasięgami Fuksiarza. Dzięki temu rozpoznawalność firmy urosła w szybkim tempie.

Poza powyższymi współpracami próżno jednak szukać większych ruchów ze strony Fuksiarza. Operator został sponsorem Polskiej Federacji Padla i trzeba przyznać, że to niestandardowe działanie, choć bez większego wpływu na realizowanie planów biznesowych.

Bukmacher w krótkim czasie wypuścił aplikację mobilną na systemy Android – IOS jest w drodze. Rozwój technologiczny to z pewnością coś, na czym firma się obecnie skupia. Ma to na celu zyskanie konkurencyjności produktowej względem pozostałych firm bukmacherskich.

Fuksiarz opinie graczy o bukmacherze – przeczytaj więcej informacji.

Hazard może uzależniać i jest przeznaczony tylko dla osób powyżej osiemnastego roku życia. Fuksiarz to legalny bukmacher, na stronie Obstawiamy.info znajdziesz recenzje tylko legalnych firm bukmacherskich. Graj odpowiedzialnie.

materiał zewnętrzny
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content