LIVE: Konferencja pn. „Stop Segregacji Sanitarnej. Obalanie mitów na temat szczepień przeciw Covid-19” . Zapraszamy na transmisję (video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji naukowej pn.„Stop Segregacji Sanitarnej. Obalanie mitów na temat szczepień przeciw Covid-19”. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Wolne Wybory.

Gośćmi konferencji będą: adwokat Katarzyna Kozieł-Kozłowska (Stowarzyszenie Prawników Głos Wolności) oraz doktor Agata Osiniak (Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców)

Konferencja odbędzie się 11 grudnia 2021 roku.
Miejsce spotkania: Stary Browar, ul. Jachowicza 12, godzina 14.00. Wstęp Wolny

Stowarzyszenie Wolne Wybory to ruch społeczny powstały z inicjatywy Polek i Polaków pragnących wolności i normalności. Naszymi celami są wolność osobista i wolność Polski. Pragniemy normalnego, dobrego życia. Chcemy, aby każdy z nas był wolnym człowiekiem, mogącym decydować o własnym losie, o losie swoich dzieci i swojej rodziny, dokonując wolnych wyborów, oraz abyśmy żyli w pełni suwerennym państwie, czyli w wolnej Polsce.

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców-PSNLiN zostało powołane w związku z aktualną sytuacją zdrowotną i podejmowanymi decyzjami, które budzą nasze wątpliwości i coraz większy niepokój. Stowarzyszenie wpisuje się do grona już powstałych tego typu organizacji środowisk medycznych na świecie: America’s Frontline Doctors (USA), Children’s Health Defense (USA), World Freedom Allience (UK), organizacja naukowa zrzeszająca 30tys lekarzy i 30tys pielęgniarek i pielęgniarzy we Francji, do której dołączyła Narodowa Akademia Medyczna, organizacje lekarzy we Włoszech, w Hiszpanii-Medicos por la Verda.

Prawnicy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Prawników Głos Wolności przyjęli za właściwe postrzeganie wolności w kategorii „odpowiedzialność” i „świadomość”. Odpowiedzialność za podejmowane decyzje i świadomość ich podejmowania. Decyzja człowieka nieświadomego nie jest decyzją człowieka wolnego, a odpowiedzialność może wynikać tylko z prawdziwie wolnego wyboru.

Info: Koordynator ruchu Wolne Wybory – Tarnobrzeg Marcin Dziuba

LIVE

 
 
 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
48 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dorian
1 rok temu

NW24 od samego początku plandemii zachowuje się wzorowo, jak na medium z prawdziwego zdarzenia przystało,zamieszczając takie materiały jak powyższa konferencja zamiast straszyć ludzi pseudo pandemią. Dziękuję wam za to i składam wyrazy szacunku za to co robicie.
Zachowaliście się jak trzeba w tych chorych czasach, jako jedni z nielicznych.

covid
1 rok temu
Reply to  Dorian

Zapraszam do wolontariatu na oddział leczenia zakażeń covidowych. Proponuje bez zabezpieczeń.

Bozo
1 rok temu
Reply to  covid

Daj namiary

ratownik med.
1 rok temu
Reply to  Bozo

szpitale,dpsy,wystarczy?

Neltah
1 rok temu
Reply to  ratownik med.

tam umierają zarówno szczepieni jak i nieszczepieni, na wiele różnych chorób. Od 2 lat nie chodze w maskach i nie zamierzam wspierać waszej choroby umysłowej. Jakbyście tak dbali o zdrowie, to czemu oddychacie spalinami aut, pracujecie w fabrykach ,na budowa bez masek, a na oddział każecie w masce? Popie..yło na umyśle? Pewnie tak, ale zachowajcie to dla siebie i nie zarażajcie głupotą pozostałych!

Ewelina
1 rok temu
Reply to  Neltah

Wśród kolegów i koleżanek z pracy chorują sami zaszczepieni. Wygląda tak jakby kolejne dawki preparatu obniżały naturalną odporność.

doktor
1 rok temu
Reply to  Ewelina

Ponad 90% zgonów to nie zaszczepieni,takie są fakty

ratownik med.
1 rok temu
Reply to  Dorian

czyli boisz się?,nikt nikogo nie straszy tylko takie są fakty,zapytaj lekarzy,pielęgniarek jak maja dobrze na oddziałach covidowych

smile
1 rok temu
Reply to  ratownik med.

To zaszczepieni boją się niezaszczepionych…
Zaszczepieni boją się zaszczepionych…
Zaszczepieni boją się powikłań po szczepieniu…
Niezaszczepieni boją się głupoty zaszczepionych…

do swirków
1 rok temu
Reply to  smile

Dopisz jeszcze,niezaszczepieni prawie wszyscy na oiom umierają,przykład szpital w Czerwonej Górze

Neltah
1 rok temu
Reply to  ratownik med.

ty ratowniku, a kogo tam bierzecie na oddział? Bezobjawowych ,przetestowanych w rosyjska ruletkę na srovid ? Komu zabieracie miejce w szpitalu tworząc te wasze oddziały? A dlaczego nie podajecie leku ludziom w domach tylko bierzecie na szpital? Bo co, bo srovid taki groźny? Was powinni w psychiatryku pozamykać ,na czele z waszym rabinem Horbanem i waszym guru Simonem

Łysy
1 rok temu
Reply to  Neltah

Ty wierzysz że to pisze jakiś ratownik ? Gość się tylko tak podpisuje żeby się uwiarygodnić

doktor
1 rok temu
Reply to  Neltah

manekiny i psychicznie chorych,takich jak ty

ratownik med.
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

240000 szczepień na dobe,jest was coraz mniej,lód topnieje pod nogami,kilkadziesiąt dni i sam nastawisz zad bo nie bedziesz módł z nory wyjść.hahahahaha

smile
1 rok temu
Reply to  ratownik med.

Hitler zmartwychwstał……

Odyseusz
1 rok temu
Reply to  ratownik med.

Za to wy jako grupa medyczna wcześniej czy później staniecie przed Trybunałem Stanu za ludobójstwo niczym zbrodniarze w Norymberdze!

Norynmbergia.jpg
GŁUPKU
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

A GDZIE RADIO MARYJA I TV TRWAM?

Odyseusz
1 rok temu
Reply to  ratownik med.

Mam nadzieję że Bóg ciebie i tobie podobnych sprawiedliwie osądzi i dostaniecie to na co zasłużyliście włącznie z wiecznym potępieniem w piekle !

konowały ludobójcy.jpg
Neltah
1 rok temu
Reply to  ratownik med.

No ale zapomniałeś że większosć to druga albo 3 dawka, zatem nowych chętnych jak na lekarstwo. Komu ty człowieku chcesz kit wcisnąć? Nieświadomym istotom, co nic nie wiedzą? prostaczkom, nieoczytanym ,ogłupiałym tvnem i onetem? Pytam sie, do kogo adresujecie swoja akcję?

doktor
1 rok temu
Reply to  Neltah

do ciemnej masy

Dziękujemy
1 rok temu

Dziękujemy redakcji

adam
1 rok temu

Brawo -odważni ludzie ! w Was nadzieja.:)

Mirosław
1 rok temu

Brawo niezależne dziennikarstwo!

Kacper
1 rok temu

Najlepsze jest to że szef pfizera nie przyjął do tej pory nawet 1 dawki przez co nie został wpuszczony na lotnisku w Tel Awiwie (brak certyfikatu covid) a pracownicy koncernu również nie mają obowiązku sczepień.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Kacper

Już mówią o czwartej i piątej dawce ???
Jest to jedyna szczepionki które państwo poleca a nie chce wziąść odpowiedzialności finansowej za niepożądane skutki ????

doktor
1 rok temu
Reply to  obywatel

ja wziąłem 6 i żyje!

obywatel
1 rok temu
Reply to  doktor

Rekordzista szkół 10 dawek i co z tego ??? Zatem nie masz czym się chwalić ???

DOKTOR
1 rok temu
Reply to  obywatel

JUTRO IDE WEZME JESZCZE 6,MOZE BYĆ?

czytaj uwaznie
1 rok temu
Reply to  obywatel

nic sie nie uczy
oporny jak beton – WZIĄĆ !!!!

doktor
1 rok temu
Reply to  Kacper

na fejsie było napisane?czy na pudelku?

sdd
1 rok temu

Uznanie dla jedynej redakcji która nie boi się pokazywać prawdy.

ciekawy
1 rok temu

W zamknietym pomieszczeniu bez masek?ilu was tam było?

Neltah
1 rok temu
Reply to  ciekawy

cudem przeżyliśmy, nikt nawet nie kaszlał ani nie kichał(byłoby słychać w tle). Ale pewnie zaczną szukać bezobjawowych

DOKTOR
1 rok temu
Reply to  Neltah

WŁAŚNIE ,ŻE KASZLAŁ,JAK ZACHORUJESZ TO PAMIĘTAJ NIE PRZYCHODZ DO SZPITALA,TYLKO IDZ DO TEJ PANI DOKTOR BEZ MASECZKI

NIE DOBRY W SMAKU,HAHAHA
1 rok temu

babka się z was smieje,a wy słuchacie jak pelikany,oni chca do sejmu!i szukają poparcia,K.P.W.?

Janusz
1 rok temu

Normalni lekarze mówią, że w sezonie grypowym były dni, że dziennie było nawet 50 tysięcy zakażeń. I nikt nie robił z tego afery (trzeba dodać,że dziwnym trafem Covid-19 czy też SARS-CoV-2 nie jest wpisany do Rejestru Chorób Zakaźnych, co można sobie sprawdzić na stronie gov.pl, a o dziwo grypa sezonowa jest tam wpisana) Lekarze leczyli mimo, że poczekalnie były pełne zasmarkanych, kaszlących i z wysokimi gorączkami ludzi. W klasach 80% stanu uczniów na zwolnieniach. A pani nauczycielka z czerwonym nosem prowadziła lekcje dla tych co jeszcze w miarę się dobrze czuli. W przedszkolach łączone grupy, bo dzieci jak na lekarstwo. A w zakładach pracy na L4 byli tylko ci co nie mogli już wstać z łóżka lub leserzy. Reszta pracowała. Gospodarka hulała i nikt nie narzekał. Szczepionki przeciw grypie brali ci co chcieli, a maski nosili tylko lekarze i to podczas operacji. A teraz to już brak słów, aby to opisać. Społeczeństwo zdurniało, chyba od nadmiaru TV i Internetu. A ci co mogą zarobić na tej wyolbrzymionej pandemii szczują szczepionych na niezaszczepionych z każdej strony jakby im ciągle było mało.

Orion2021
1 rok temu

Ten covid to jedna taśma produkcyjna.
Stanowisko nr.1 Tele porada (nie ważne co dolega) – wstępne przygotowanie pacjenta
Stanowisko nr.2 Domowa pre-hospitalizacja – lecz się sam bo lekarz nie zbadał. Fuksiarze na tym poprzestaną i wyjdą cali. Ale nie wszyscy
Stanowisko nr.3 Hospitalizacja właściwa – tutaj trzeba zaznaczyć że posiadając paszport polsatu (przepraszam covid) jesteśmy uprzywilejowani. Niezaszczepieni (nawet Ci z 99% saturacją krwi) mogą liczyć tylko na respirator i daremne żale personelu o braku przyjęcia cudownego środka. To czy przejdziesz pomyślnie ten etap to już zależy tylko od Twego dobrego ducha. Medycyna w tym miejscu jest bezradna na Twoje szczęście.

Piguła
1 rok temu
Reply to  Orion2021

Ostatnio pojawiły się doniesienia, że m.in. w szpitalu w Tarnowskich Górach duża część pacjentów covidowych to zaszprycowani. Placówka odniosła się do tych informacji. Rzecznik utrzymuje, że większość z nich Covid-19 przechodzi „bezobjawowo”, a na oddziale covidowym mieli znaleźć się tylko „z powodu innych schorzeń”.

Bolek
1 rok temu

Byłbym ostrożny w szydzeniu z koronosceptyków i traktowanie ich jak trędowatych bo przecież nie kto inny jak wybityny polski filozofii T.Kotarbiński napisał że nauka polega na podważaniu wszystkiego co można podważyć bo tylko dzięki temu można wykryć to czego podważyć się nie da.

Neltah
1 rok temu
Reply to  Bolek

o dokładnie tak, a tymczasem co na to naukowcy? Wyciszają wszystko co niewygodne i unikają trudnych pytań, konsekwentnie brnąc w swoje idee. Po stronie antycovid stoi nauka w postaci konkretnych dokumentów ,badań oraz środowiska lekarskiego i naukowego, a po stronie promotorów szczepionek stoi tylko polityka i propaganda oraz wynajęci ,dobrze opłaceni „eksperci”

tbg
1 rok temu
Reply to  Neltah

Jak można być tak głupim?

do swirków
1 rok temu

Niezaszczepieni nie reagują na leczenie i prawie wszyscy na oiom umierają,to słowa dyr.szpitala w Czerwonej Górze koło Kielc,

Odyseusz
1 rok temu

Zaplanowane i z premedytacją realizowana depopulacja ludzkości !

szczypakowe zaplanowane ludobójstwo.jpg
Łysy
1 rok temu

W Niemczech przed świętami wprowadzają opaski na rękę.Brakuje jeszcze łapanek i wywózki do obozów jak za Hitlera.

Odyseusz
1 rok temu

Otwórz oczy !

szcprycowy holocaust.jpg
tbg
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

fartuch,długi rekaw,mówi ci to coś?

Ustawa 1846
1 rok temu

Właśnie trwa wysłuchanie publiczne ustawy o segregacji ze względu na szczepienia. Mocne wypowiedzi, wszystko dokładnie pokrywa sie z tym co było mówione przez stowarzyszenie niezależnych lekarzy, powtarzane przez inne organizacje ,posłów konfederacji, wszystko jest prawda. Ideologia kowidiańska upada kompletnie na naszych oczach. Kto jeszcze w tę ideologię jest płaskoziemcą i durniem albo skorumpowanym politykiem i skorumpowanym naukowcem. Zachód już odurniał
https://www.youtube.com/watch?v=E5qd5PuwaCs

Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
48
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content