Tarnobrzeg: Lodowisko czynne od poniedziałku

W poniedziałek 27 grudnia br. obok Szkoły Podstawowej numer 9 na osiedlu Dzików otwarte zostanie lodowisko „Biały Orlik”.

 
Obiekt będzie czynny codziennie w godzinach 10:00 – 14:00 oraz 15:00 – 21:00.
 
W godzinach 14:00 – 15:00 prowadzone będą prace techniczne.
 
Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego niezbędnego do jazdy na łyżwach.
 
info: MOSiR
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dobre wieści w walce z pandemią
1 rok temu

Świat szczepi na potęgę i ostro walczy z coronawirusem. Dwie dawki już nie wystarczają. Dzięki tej polityce pochłaniającej setki miliardów dolarów świat może wreszcie pochwalić się wynikami: Australia zgłasza 9 119 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV2. Najwięcej od początku pandemii.************************************USA zgłasza 270 271 nowych przypadków zakażeń SARS-CoV2. Największy dobowy przyrost zakażeń od stycznia i trzeci największy od początku pandemii.***********************************Krajowa Rada ds. Szczepień w Austrii rekomenduje czwartą dawkę szczepionki przeciw COVID-19 w obszarach wysokiego ryzyka (np. narażony personel medyczny) oraz w obszarach systemowo krytycznych od sześciu miesięcy po trzecim szczepieniu.**************************Około 1,2 mln osób w Anglii uległo zakażeniu SARS-CoV2 w ciągu tygodnia, czyli 1 osoba na 45 mieszkańców. To światowy rekord pandemii. W Londynie zakażeniu SARS-CoV2 uległa 1 osoba na 30 mieszkańców.**************************Czechy od 27 grudnia 2021 r. będą wymagać od wszystkich obcokrajowców odwiedzających kraj negatywnego wyniku testu PCR na COVID-19. Przepis nie dotyczy osób zaszczepionych trzema dawkami szczepionki przeciw COVID-19.***************** Australia od 31 stycznia 2022 r. skraca okres podania szczepienia przypominającego przeciw COVID-19 do trzech miesięcy. ***************************************** Katalonia w Hiszpanii otrzymała zgodę sądu na wprowadzenie godziny policyjnej. Będzie ona obowiązywać od 1.00 w nocy do 6.00 rano. *************************************** Rząd Ekwadoru wprowadził obowiązek szczepienia przeciw COVID-19 dla całej populacji.********************** Gubernator stanu Kalifornia Gavin Newsom… Czytaj więcej »

Wim
1 rok temu
Reply to  smile
Zdrowia życzę
1 rok temu

Z końcem maja 2021 roku eksperci CDC zanotowali 789 przypadków zapalenia mięśnia sercowego, z czego 475 przypadków wystąpiło u osób poniżej 30. roku życia: 79 przypadków odnotowano u osób w wieku 16-17 lat oraz 196 przypadków odnotowano u osób w wieku 18-24 lata. Eksperci zaznaczyli, że zapalenie obserwowano u osób, które przyjęły szczepionkę mRNA.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-usa-osiem-przypadkow-zapalenia-miesnia-sercowego-wsrod-zaszc,nId,5713816?fbclid=IwAR3H4VKczL7U29XKymMoB8Bahav3qXGVuob4ziS6GgUDh6zU86O-VPEJY2M#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Wim
1 rok temu

Nie chcesz się szczepić to twój wybór, ale nie siej propagandy antyszczepionkowcu. Pisiorze wszyscy nie chcecie się szczepić odwalcie się od normalnych ludzi

Tego lekarze wam nie powiedzą:
1 rok temu

Człowiek to istota pełna chorób. Najczęstszą przyczyną chorób wszelakich jest zakwaszenie organizmu. Przyczyna zakwaszenia jest złe odżywianie np. mięsem, rybami, kawą … . Każdy kto chce się zaszczepić, jeśli przyjąć, że dostanie faktycznie szczepionkę, powinien odkwasić swój organizm. Nawet leki, kiedy się przyjmuje to często źle wpływają na organizm bo własnie jest organizm zakwaszony.
Aby go odkwasić dobrze jest pić wodę z cytryną, spożywać kapustę kiszoną (najlepiej nie na pusty żołądek), więcej warzyw zamiast mięsa. Jest wiele artykułów spożywczych odkwaszających organizm. Poszukajcie w necie.

Gdyby nie dochodziło do zakwaszenia organizmów ludzkich, człowiek powinien dożyć do 100 lat.
Stopień zakwaszenia organizmu (tzw. ph) można ustalić poprzez badanie moczu w laboratoriach lub papierkiem lakmusowym. Byle ten ostatni był dokładny najlepiej wskazywał zakwaszenie z dokładnością co 0.1 ph (5,1 – 5,2- 5,3 itd). Stan neutralny to 7,0 (organizm nie jest zakwaszony ani zasadowy). Poniżej 7 ph organizm zmierza ku zakwaszeniu, Powyżej ku zasadowości. Wskazane jest posiadać ph w granicach 7,2. Wtedy wszelakie choróbska was nie dopadną. Ale to jest trudne do osiągnięcia. Mięso, mięso, kawusia, kawusia … . Ph poniżej 5 grozi zgonem.

Prawda
1 rok temu

Sama prawda.

Internauta
1 rok temu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content