Wernisaż wystawy Tomasza Wiktora “Glazes / Laserunki” (zdjęcia)

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z wernisażu wystawy Tomasza Wiktora “Glazes / Laserunki”, który odbył się w minioną niedzielę w Zamku Tarnowskich w Dzikowie.

TOMASZ WIKTOR Urodzony w Nowym Sączu. Ukończył Liceum Plastyczne im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Absolwent kierunku Malarstwo na Wydziale Malarstwa i Rzeźby w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. W 2018 roku zrealizował dyplom w V Pracowni Malarstwa pod kierunkiem profesora Stanisława Kortyki oraz w Pracowni Technologii Malarstwa Sztalugowego, Organicznych Technik Malarskich i Mozaiki pod kierunkiem profesora Pawła Lewandowskiego – Palle. Od 2019 roku pracuje jako asystent w Pracowni Malarstwa Architektonicznego i Sztuki w Przestrzeni Publicznej na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, grafiką i muzyką. Laureat kilkunastu nagród i wyróżnień. Jest uczestnikiem ponad 110 wystaw zbiorowych w kraju i za granicą.

Foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Irena Dziedzic
2 miesięcy temu

Ciekawi mnie wielce czy któryś z uczestników wystawy powiesił by w swoim mieszkaniu tych rozmytych „topielców”. Ta wystawa pokazuje, że dyrekcja muzeum nie ma żadnego pomysłu na ekspozycje związaną z obiektem którym administruje. Może przydała by się wycieczka do Rozwadowa żeby podpatrzyć jak to należy robić.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content