Po wygranej z Sokołem czas na Tomasovię (link do transmisji)

Pierwszy ligowy mecz w tym roku na własnym stadionie, tarnobrzeska Siarka rozegra w sobotę 19. marca br. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie przedostatnia w stawce – Tomasovia z Tomaszowa Lubelskiego.

Na inaugurację drugiej części sezonu Siarka wygrała po ciężkim spotkaniu w Sieniawie, z broniącym się przed spadkiem Sokołem 3:2 (1:0). Wszystkie trzy gole strzelił dla tarnobrzeskiej drużyny Marcin Stefanik, w 12, 77 (k) i 81 minucie. Dla gospodarzy dwukrotnie trafiał zaś Dominik Pisarek w 51 i 61 minucie.

W rundzie jesiennej Siarka wygrała w Tomaszowie Lubelskim 3:2, po bramkach Stefanika, Bałdygi i Mroza.