Chcesz mieć więcej like na Instagramie? Poznaj sposoby!

Czy istnieje jakaś „tajemna wiedza” pozwalająca na skuteczne i szybkie osiągniecie sukcesu na Instagramie? Tego rodzaju pytania często pojawiają się w głowach osób zakładających swoje pierwsze profile w mediach społecznościowych. Dotyczy to zwłaszcza Instagrama, który w opinii wielu osób, w tym ekspertów, jest uważany za najskuteczniejsze narzędzie do budowania solidnej marki osobistej, firmowej czy produktowej.

Takiej „tajemnej wiedzy” nie ma, jest za to bardzo dużo systematycznej pracy. Oczywiście, Internet jest pełen artykułów informujących o tym jak prowadzić swój profil, aby osiągnąć sukces. Wiedza, wiedzą, ale działanie jest najważniejsze. Kilka prostych wskazówek zamieszczonych w tym artykule, może wielu osobom pokazać ważne kroki, które z jakichś powodów, być może zostały pominięte w budowaniu konta na Instagramie.

Od czego zacząć zdobywanie większej ilości like na Instagramie?

To banalne pytanie. Najważniejsze jest zarejestrowanie własnego konta. Zanim jednak konto ruszy z kopyta, należy starannie zastanowić się, po co zakłada się konto i do jakiego celu się dąży.

Nie ma sensu opisywać, w jaki sposób dokonuje się rejestracji konta na Instagramie, bo jest to bardzo proste zadanie do wykonania, Każdy bez problemu i z zaufaniem do własnej intuicji, proces zakładania i rejestracji konta wykona.

5 metod na więcej lajków na Instagramie

1. Obserwacja – chcąc dobrze prowadzić własne konto profilowe na Instagramie, warto zacząć od obserwacji, jak robią to inni. Obserwacja potencjalnej konkurencji, daje możliwość szybkiego zapoznania się, jakie treści cieszą się największą popularnością na konkurencyjnych kontach. Obserwacja może w zdecydowanie szybszy sposób pokazać co warto i w jaki sposób warto publikować. Nie należy we własnych wpisach naśladować innych w 100%, można jedynie cudze, konkurencyjne publikacje potraktować jako wskazówkę, jak przygotować się do własnych postów.

2. Aktywność na obcych profilach – najbardziej uniwersalny sposób na przyciągnięcie do swojej społeczności jak największej liczby nowych followersów. Komentowanie i lajkowanie innych, często wywołuje uruchomienie prostej i bardzo skutecznej „zasady wzajemności”. Ja obserwuję Cię, Ty obserwuj mnie. Proste i niezwykle skuteczne.

3. Kontrolowane pomyłki – jest to bardzo dobra i skuteczna metoda na wzbudzenie zainteresowania. Polega to na tym, że w pełni świadomie umieszcza się wpis lub opis np. zdjęcia, zupełnie niepasujący do tego co jest prezentowane. Oczywiście w takich sytuacjach należy się liczyć ze sporym hejtem, ale hejt jest bardzo nośny i bardzo często skutecznie wciąga w nawiązywanie nowych relacji.

Ryzykowna, ale warta uwagi propozycja, zwłaszcza dla nieco okrzepłych już kont. Jak to wielu powtarza: kto nie ryzykuje, szampana nie pije.

4. Błędy ortograficzne – podobny efekt do przedstawionego powyżej, można osiągnąć celowo popełnionymi błędami ortograficznymi. Po pierwsze w ten sposób łatwo dowiedzieć się, z jaką uwagą inni czytają zamieszczane treści. Po drugie jest to bardzo specyficzne odstępstwo od przyjętej normy podczas publikowania postów. To także ryzykowna, ale skuteczna metoda. Jest tylko jedno zastrzeżenie, popełniane błędy nie powinny być zbyt częste, bo mogą one spowodować odwrotny do zamierzonego efekt.

5. Kupno lajków – wiadomo prawie wszystkim, że o popularności konta na Instagramie w największym stopniu decydują lajki. Im jest ich więcej, tym szybciej rośnie pozycja konta. Konta świeżo założone, nawet te bardzo atrakcyjne, nie od razu mogą liczyć na dużą społeczność i mnogość reakcji w tym głównie lajków. Można wybrać drogę nieco na skróty i posiłkować się kupnem gotowych lajków poprzez takie serwisy jak Polskielajki.pl

Jest to powszechnie stosowany proceder, korzystają z tego także najwięksi celebryci na Instagramie. Kupno lajków powinno być dobrze przemyślane i jeszcze lepiej powinna być przeprowadzona cała operacja z tym związana. Najrozsądniejszym rozwiązaniem, jest powierzyć umieszczanie kupnych lajków profesjonalnym firmom. Większość serwisów oferujących pakiety lajków, świadczy także dodatkowo usługi polegające na obsłudze kont swoich klientów.

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content