Tarnobrzeg: Zagrali dla Ukrainy (fotoreportaż oraz video HD)

Przez dwa dni w Tarnobrzegu odbywały się koncerty pod hasłem „Gramy dla Ukrainy”. Pomysłodawcami wydarzenia byli animatorzy kultury – Tomasz Sałata, Damian Wojciechowski oraz Krzysztof Miśkiewicz.

Koncerty odbyły się w miniony piątek i sobotę w Wozowni Framu. Zagrali: LUPERMAN, IAN BOON &THE MUSIC, ACIDSITTER, THE HEAVY CLOUDS, GANJA TRANSFORMERS, GUN JAH, W INNYM STANIE, NEGRIL oraz SHASHAMANE.

W materiale foto oraz video fragmenty piątkowego koncertu.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
anka
3 lata temu

No to chyba wypada napisać ile się zebrało żeby ludzie nie mówili że wszystko w koszty poszło

j konfederacje
3 lata temu

szacun za inicjatywę 😉 nie moje klimaty

muzyk
3 lata temu

to było strasznie słabe. szkoda .

serbinow
3 lata temu

Pewnie znowu impreza charytatywna zobiona po tarnobrzesku, nabrać kasy od sponsorów, urzedu miasta, wzruszonej publiczności potem nafutrować siebie , kolegow i jakiś ochłap rzucić dla potrzebujących. Powinno się wykazać wszystkie wpływy i wydatki i wtedy widać kto ma czyste ręce a kto nie.

Panczo
3 lata temu
Odpowiedź do  serbinow

kluczowy jest tu Twój wstęp „Pewnie…”
Jak nie wiesz to czemu się przyczepiasz?

Haile Selassie
3 lata temu

Nie uczestniczyłem więc się nie wypowiadam, ale wiem tyle, że każda impreza musi mieć jeden zespół który pociągnie publikę, zwłaszcza taką co ma być za chwilę oskubana na rzecz głodującej w merolach Ukrainy.

Irena Dziedzic
3 lata temu

Jakby była Majka to bym pierwsza się stawiła !!! https://www.youtube.com/watch?v=i5Hj0aXwNHM

Tarnowski
3 lata temu
Odpowiedź do  Irena Dziedzic

Majka Jeżowska jest świetna i łączy pokolenia więc na jej koncertach frekwencja jest murowana!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
8
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x
Przejdź do treści