Pokazy wspinaczki, zabawy i konkursy dla najmłodszych. W sobotę oficjalne otwarcie ścianki wspinaczkowej w Tarnobrzegu

Pokazy wspinaczki, zabawy i konkursy dla najmłodszych oraz poczęstunek dla przybyłych gości – to atrakcje przygotowane z okazji otwarcia ścianki wspinaczkowej w Tarnobrzegu. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 23.kwietnia br., od godziny 10.

– Dodatkowo każdy chętny w sobotę do godziny 16:00 będzie mógł spróbować swoich sił podczas próbnego wspinania pod okiem Naszych operatorów. Prosimy jedynie o zabrania obuwia na zmianę. Od godziny 16:00 zapraszamy klientów na ściankę wspinaczkową w ramach wejść indywidualnych zgodnie z harmonogramem i cennikiem – informuje Marcin Kuszaj z MOSiR Tarnobrzeg.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bozo
1 rok temu

Zakładam się o 100 PLN że przyjdzie wiadomo kto bo nie przepuści takiej okazji na focie

Notariusz
1 rok temu

Pierwszy skok bez zabezpieczenia powinien oddac blazen Mastalerz za decyzje budowy tego monstrum w tym miejscu oraz za degradacje basenu otwartego !!!!!

Notariusz
1 rok temu

Z samej gory bez zabezpieczenia na swoje glupie lby powinni byc zepchnieci na pokaz Mastalerz za swoje decyzje likwidacji basenu i budowe tego monstrum ,Grzegorz LAPOWKA-Kielbowaty za kontynuacje pomyslow poprzednika i obecny czarodziej Dariusz Bozek-Bostwo za finansowanie ukonczenia tego szkaradztwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content