Poseł Grzegorz Braun w Tarnobrzegu. Konferencja prasowa, spotkanie z prezydentem oraz z mieszkańcami w poniedziałek 6 czerwca

Poseł Grzegorz Braun odwiedzi Tarnobrzeg w poniedziałek 6 czerwca br.

Jeden z liderów Konfederacji weźmie udział w konferencji prasowej, która odbędzie się nad Jeziorem Tarnobrzeskim, spotka się z prezydentem miasta oraz weźmie udział w spotkaniu dla mieszkańców, które odbędzie się w restauracji Stary Browar, o godzinie 17.

Uwaga, ponieważ Hotel Eva zrezygnował z goszczenia posła, spotkanie z mieszkańcami odbędzie się w restauracji Stary Browar.

Subskrybuj
Powiadom o
62 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
walt
23 dni temu

trzeba będzie mieć maseczki ? 😉

Anka
23 dni temu

A to to jeszcze istnieje?,przecież nie ma szans na nic, nawet na marne koło!

walt
23 dni temu
Reply to  Anka

owszem,teraz są różne frakcje – wielbiciele ekscelencji putina – korwiniści,nacjonaliści co hailują dla zabawy i chodzą na bosaka,młodzi liberałowie wnukowie Balcerowicza pod wodzą dr mentzena,religijni obłąkańcy i fanatycy od brałna.

Optymista
22 dni temu
Reply to  walt

Są też frakcje dzięki którym od 2,5 roku mamy niską inflację, mamy miód i pełne lodówki. Nie musimy się niczym martwić bo walczą o nas doskonale. Jestem pod wrażeniem tego kotła bo miesza Pan bardzo. Niech Pan pójdzie na to spotkanie, uważnie posłucha i dopiero po tym pokusi się o refleksję. Dużo zdrowia dla Pana

walt
22 dni temu
Reply to  Optymista

a kto wie może bym się wybrał ale razi mnie to niepolskobrzmiące nazwisko i te religijne powitania.
ja nie jestem kolegą bosaka czy winnickiego by chodzić gdzieś i zakłócać ciszę,jestem tolerancyjny więc nie będę przeszkadzał faszyzującym nacjonalistom i szuriatom.
dobrej zabawy 🙂

HistorykSztuki
22 dni temu
Reply to  walt

Mama mówiła: „Poznasz głupiego po czynach jego”. Głupków mamy w sejmie. I banda tych kretynów byłaby zapewne grupą pościgową dla Forresta Gumpa.

Optymista
21 dni temu
Reply to  walt

Witam po przerwie. Pańska tolerancja naprawdę mnie zaskakuje, jestem pod bardzo dużym wrażeniem. Dużo zdrowia Panu winszuję

walt
22 dni temu
Reply to  Optymista

p.s. inflacja to pochodna rządów pisu,polityki fiskalnej pisowskiego aparatczyka glapińskiego oraz wojny na wschodzie.
kolaboracja nie przyłożyła do tego ręki.
nie lubię ich i nie są opcją dla mnie ale po co ich obarczać czymś za co odpowiedzialni nie są ?

Optymista
21 dni temu
Reply to  walt

Co to jest sarkazm oto jest pytanie ?

HistorykSztuki
22 dni temu
Reply to  walt

Od początku powstania Konfederacji twierdzę, że pewnych środowisk pogodzić się nie da. Jak ma się program „narodowców”, którzy mają socjalne ciągoty z Korwinem i Mentzenem lub Dziamborem? No i jak „narodowcy” mogą sobie pozwalać na chwalenie Putina przez skapcaniałego JKM? Małżeństwa z rozsądku zazwyczaj kończą się rozwodem. Już się dzielą, już powstała „czwarta noga”. Ale po co „czwarta noga”, skoro szyld jest jeden, zaś noga liczy kilku posłów? Rozumiem istnienie wielu nóg w partiach liczących 100-200 posłów, ale pośród kilkunastu? PSL nawet jeśli się wewnętrznie nie zgadza udaje jedną pięść, bo wie że jest ich mało i obawiają się szkodliwej frondy. A prawica rozmnaża się przez podział. Gospodarczo czasem, ale to czasem miło posłuchać takiego Dziambora, ale łączy ich jedna cecha z lewicą: marzenia często są awykonalne.

walt
22 dni temu
Reply to  HistorykSztuki

nigdy nie miałem odchyłów prawicowo-katolickich więc ja aż tyle o nich nie rozmyślam.
cieszy mnie co wyprawia korwin bo się szeroko uśmiecham zwłaszcza przed tymi,którzy latami mi go reklamowali –

https://twitter.com/JkmMikke/status/1532061951676846081?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1532061951676846081%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fblaugrana.pl%2F19182-Polityczne-spory-i-zawilosci

HistorykSztuki
22 dni temu
Reply to  walt

Też aż tak pomylony nie byłem. Niektóre opcje gospodarcze traktuję jako fantazmaty pomiędzy myśleniem życzeniom i realpolitik. Wiemy, że bajania JKM nie wejdą prędko w życie. Bo zachwyt nad nim zazwyczaj ubogich warstw społecznych, zazwyczaj w okresie przedzarobkowym przypomina nieco myślenie życzeniowe. Jakoś wyborcy Konfederacji (ze szczególnym umiłowaniem Korwina), zazwyczaj nie mają talentów do przedsiębiorczości, ale wmówiono im że staną się Wilkami z Wall Street. Roją swe kalekie projekcje, że jak już będą mieli firmę to dopiero będzie się działo i w kilka lat dojdą do pierwszego miliona. Ale póki co żyją z „lewackiego” socjalu, bo podobno „trzeba przetrwać”. I co najzabawniejsze – gardzą wykształceniem, bo trzeba być obrotnym.

HistorykSztuki
22 dni temu
Reply to  walt

Proszę od Krzysztofa Bosaka się odczłonkować! W telewizji wypowiada się tonem wielkiego znawcy geopolityki z zawartą w tonie uwagą: „A co Wy się znacie, ja wiem lepiej bo internety czytam”. Pamiętasz jak wybrał się w ramach kampanii prezydenckiej na strzelnicę i jak przerażony strzepywał łuski z ramion 🙂 ? Taki miłośnik broni i twardziel, niemalże LOBO z komiksów. Nie wiem jak tam poszło mu z wykształceniem, ale internet zdarza mu się przedawkować i wędrować na strony kaprawe.

walt
22 dni temu
Reply to  HistorykSztuki

absolutnie nie chciałbym z nim mieć nic wspólnego 🙂

HistorykSztuki
22 dni temu
Reply to  walt

Jako tekst źródłowy polecam książkę „Vademecum Ojca” pióra Korwina-Mikke. Pożyczyłem to kiedyś dla rozrywki po zdaniu egzaminów. Żadna lektura mnie tak nie uszkodziła 🙂 Dostępna jest w sieci za darmo. Nie polecam.

walt
22 dni temu
Reply to  HistorykSztuki

mam dosłownie dwie kopy książek do przeczytania i znacznie ciekawszych autorów 🙂

HistorykSztuki
22 dni temu
Reply to  walt

Witam w klubie, też mi nieprzeczytane zalega na blacie. Czasu brak 🙂

Alf
23 dni temu

Prezydent powinien mieć się na baczności. Ostatnio Pan Braun nie chciał wypuścić z własnego gabinetu Pana Szumowskiego . Twierdził ,że wyczuwa alkohol . Doszło do przepychanki. Wezwana została Policja . Badanie alkomatem wykazało ,że Pan Szumowski był jednak trzeźwy

HistorykSztuki
23 dni temu

Szczęść Boże Tarnobrzeg! Całe szczęście, że elektorat Konfy zazwyczaj wyrasta ze sloganów, nim uzyska prawa wyborcze.

no nie?
23 dni temu
Reply to  HistorykSztuki

sovieci do domu

HistorykSztuki
22 dni temu
Reply to  no nie?

Zgadzam się w całej rozciągłości.

HistorykSztuki
22 dni temu
Reply to  no nie?

Nawiasem pisząc: co to są „sovieci”? W literaturze naukowej zawsze pojawia się słowo „sowieci” przez małe lub duże „s”. To „v” jest zagadkowe, bo słowo „sowieci” z łaciny nie pochodzi.

Szczepan
23 dni temu

Ciekawe, która z gwiazd Dni Tarnobrzega mu się najbardziej spodoba.

HistorykSztuki
22 dni temu
Reply to  Szczepan

Ja bym obstawiał jednak Czerwone Fuj… Pan Braun to konserwatysta, a jak wiadomo Czerwone Gitary nie grały rocka psychodelicznego jak zgnili moralnie The Beatles od „Rubber Soul” lub „Revolver”. Po prostu katowali to co najprostsze, bez wstrętnych wpływów hinduskich i bez marihuany 🙂

wrzos
22 dni temu

A PO CO ON TUTAJ W MIESCIE POTRZEBNY? CO ON I JEGO BEZNADZIEJNA PARTIA DLA MIASTA ZROBILI?

Wyblakły wrzos
22 dni temu
Reply to  wrzos

Jak nie wiesz, to się w poniedziałek dowiesz beznadziejnie niedoinformowany obywatelu.

HistorykSztuki
22 dni temu
Reply to  wrzos

Nie jestem miłośnikiem Pana Brauna, ale ma prawo głosić swoje poglądy póki nie łamie prawa. Startował z Podkarpacia, może w ramach wizerunkowych porażek związanych z Ukrainą powraca do matecznika elektoratu? A był to kiedyś ogarnięty człowiek, wystarczy sprawdzić jego wywiad ze Stanisławem Lemem na youtube.

HistorykSztuki
22 dni temu
Reply to  wrzos

Co zrobili? Przecież kary ponosił piekielne i doświadczał prześladowań ze strony Prezydium Sejmu niczym Chrześcijanie za czasów Nerona, Juliana Apostaty i Dioklecjana. Nie współczujesz 🙂 ?

obywatel
21 dni temu
Reply to  wrzos

A po co był Wałęsa, budka, Tusk ???

HistorykSztuki
19 dni temu
Reply to  wrzos

Konferencje prasowe w Parku 🙂

Józiek
22 dni temu

A ten czego tu szuka? Wypad pajacem do matjuszki rasiji!

Racjonalnieiobiektywnie
22 dni temu

A dlaczego nie Pan Braun w Tarnobrzegu??
Komuszki w Tarnobrzegu chetnie przyjmują Wałęsę i Tuska tylko?

Szczepan
22 dni temu

Sprawdź sobie definicję komunisty, a później sprawdź, czy jego profil pasuje do Tuska albo Wałęsy. Braun ma posłuch u młodzieży to jeździ. Trzeba mu przyznać, że pracę u podstaw wykonuje znakomicie. Mimo wszystko życzę Polsce żeby więcej posłów pokroju Brauna nie miała.

HistorykSztuki
22 dni temu
Reply to  Szczepan

Ale łaska młodzieży na pstrym koniu jeździ. Niegdyś bastion Konfederacji – Wykop.pl, obecnie pełen jest lamentacji i autodafe dawnych wyborców Konfy. Jeśli buduje się elektorat na młodych, których opinie zmieniają się wraz z trendami w mediach społecznościowych, to jest się w błędzie. Niestety-stety (sprawa otwarta), młodzież skręca na lewo. Kryzys gospodarczy, inflacja będzie wzmagać te nastroje, czyli wita nas powtórka z początku XXI wieku, kiedy SLD wygrywało i dominowało scenę polityczną. Taka jest moja prognoza.

Neltah
22 dni temu
Reply to  HistorykSztuki

Wszystko zależy od korzeni i od wychowania, to jakie poglądy panują w konkretnym domu, a jeśli nie ma żadnych idei, to wiadomo że skręcą na lewo. wśród młodzieży zawsze znajdzie sie tych kilku którzy nie zmienią poglądów i zostaną działaczami konfederacji, będą rozwijać karierę polityczną po prawej stronie.

HistorykSztuki
22 dni temu
Reply to  Neltah

Od korzeni? Drzewko genealogiczne jest pokaźne do XVII wieku. Żadna szlachta: chłopi, chłopi i urzędnik C.K. z Węgier. Nikt na moje poglądy nie wpływał, może poza uczestnictwem w mszach jak miałem kilka-kilkanaście lat. W Domu delikatnie pisząc: „nie popiera się PiS”, zaś Konfederacja to temat do żartów, bo mając kilkunastu posłów zawsze bawi Nas program „zbawienia polskiej polityki”, która jest i tak przegniła. Idee zaczerpnąłem z Domu i książek. Po prostu słyszysz w domu reakcje na posiedzenie sejmu, po kilku latach trafiasz na Tocqueville’a i czasem wspominając Jego poglądy zyskujesz zgodę. Pochodzę z rodziny robotniczej (mam nadzieję, że nie zabrzmi to lewicowo dla co niektórych Konfederatów). Jestem i będę liberałem bo jednostkę stawiam na pierwszym miejscu. Co mnie bawi, w zdawkowych dyskusjach kilku Konfiarzy krytykowało Tocquevilla chrzaniąc non-stop o „Szkole Wiedeńskiej”. Zapytałem o literaturę, skąd czerpią informacje. Jeden stwierdził: „z internetu”. Cholera jasna, być fanbojem poglądów o których mało się wie? Jestem liberałem. Żadnym chadekiem, żadnym socjalistą. Liberałem, bo wolność jednostki to podstawa ograniczana normami prawnymi.

Optymista
21 dni temu
Reply to  HistorykSztuki

Jestem pod wrażeniem. Jest dobra i zła literatura. Są dobre i złe Internety. Jak ktoś dociera do źródła to jest jego sprawa. Mam nadzieję, że nie jest Pan liberałem jak różni politycy, którzy nimi są do chwili objęcia władzy. Dla mnie jest nie do przyjęcia, że ktoś pracuje, ze swojej zapłaty musi oddawać coraz więcej na tych którzy nie pracują – tutaj się liberalizm kończy. Tarnobrzeg nie miał nigdy szczęścia do dobrego gospodarza i nie widzę na horyzoncie niestety żadnego nowego bez względu z jakiej opcji się wywodzi, dużo zdrowia.

HistorykSztuki
19 dni temu
Reply to  Optymista

Przepraszam za spóźnioną odpowiedź. Tak, literaturę możemy ocenić sami, recenzje krytyków czytam ale zazwyczaj przerywam w chwilach spoilerowania. Nie jestem takim liberałem o jakim Pan myśli, ponieważ nie pcham się do polityki. Są ciekawsze, mniej stresujące zajęcia – choćby praca naukowa. Ja również nie zgadzam się na rozbuchany socjal, bo jest to społecznie szkodliwe. Mając na uwadze niestety, mimo że to wypieramy, ale PRL-owską mentalność, to znam wiele przykładów par i małżeństw, gdzie kobieta siedzi w domu – gotuje i rodzi. Tak jej pasuje, pomimo tytułów inżynierskich i magisterskich. Ot tak, wygodniejsza formuła życia. Socjal rozdawany masowo rozleniwia nawet co bystrzejsze jednostki. A jeśli jest rozdawany osobom potrzebującym, to często trafia kulą w płot bo nadzoru nad rozdawnictwem brak. Praca jest wartością, ale cwaniactwo i domorosłe lifehacki niegdyś zwane oszukiwaniem systemu to osad przekazywany z pokolenia na pokolenie. Część społeczeństwa i to znaczna nie dorosła do państwowości, nie żebym wychodził na gbura. Nie pojmują elementarnej sprawy – gów** od siebie dajesz to do Ciebie wraca. Socjalne eldorado nie potrwa długo, sam Pan widzi jak się sypie. Dać kasę jest bardzo łatwo, ale to krótkoterminowe działanie. Każdy wie, że nawet św. Mikołaj worka nie ma bez dna. A później kac moralny.… Czytaj więcej »

Optymista
19 dni temu
Reply to  HistorykSztuki

to polecam jednak posłuchać Pana Brauna, na pewno się Pan miło zaskoczy

obywatel
21 dni temu
Reply to  Szczepan

To niech wystartuje tam gdzie mieszka – skoczek to skoczek a taki to ma w d…. region i ludzi z którego startuje .

HistorykSztuki
22 dni temu

I błagam: sprecyzuj kim są „komuszki” w Tarnobrzegu. Pokolenie partyjnych wymarło lub właśnie wymiera w Tarnobrzegu. Tych co nam na bagnetach przynieśli „wolność” już nie ma. Winić będziesz pokolenie ich dzieci? Skoro taki prawy jesteś, pouczasz historiozoficznie to kto powinien rządzić w powiecie? Tylko błagam, nie Konfederacja. Bo ze śmiechu padnę.

HistorykSztuki
22 dni temu
Reply to  HistorykSztuki

Kocham minusy bez odpowiedzi :*

drake sinclair
22 dni temu

obłąkany sługa putina

HistorykSztuki
22 dni temu
Reply to  drake sinclair

Ale czy Władimir Władimirowicz wie o istnieniu owego sługi?

Obywatel
22 dni temu

Kolejny darmozjad na garnuszku podatnika który powinien przejść badania psychiatryczne, zanim został posłem

HistorykSztuki
22 dni temu

Kiedy Kaja Godek? Swego czasu bratała się z Konfederacją. Kaja, przyjedź do Tarnobrzega. My – Obrońcy Plemników , Zygot i Moruli prosimy 🙂

fach
22 dni temu

Widzę, że kolejna partia telewizyjna liczy na głosy z Tarnobrzega 🙂 Jak to było z tematem polskich złóż miedzi? 😉
https://odrodzenie.fr/2020/02/16/konfederacja-w-sejmie-pomaga-rozkradac-polske/

ozzi
21 dni temu

Masakra!! widzę że lokalna przedstawicielka konfy tutaj sobie ręce urabia na forum!-nic to nie da, braun i jego ludzie to wspomnienie i po przystawce i partii!

Pajac
20 dni temu
Reply to  ozzi

Ty lepiej zacznij urabiać swój mózg.

Józiek
21 dni temu

Brawo Hotel EVVA!
Nie wpuszczać pajaca!

Wstyd
20 dni temu
Reply to  Józiek

Wiarygodność tego hotelu jest zerowa, po takiej akcji jaką odstawili.

Odyseusz
20 dni temu
Reply to  Józiek

Właścicielem hotelu Ewa jest pan Skowron , nie od dziś wiadomo z kim sympatyzuje i czyje bilbordy wyborcze wisiały na jego bramie – oczywiście PO a komu żyło sie najlepiej pod rządami PeLo ?!

Józiek
20 dni temu
Reply to  Odyseusz

Słychać wycie? Znakomicie!

Opinia
20 dni temu
Reply to  Józiek

A kto wyje? Renoma, to bezcenna rzecz.

Odyseusz
19 dni temu
Reply to  Józiek

Czytaj ze zrozumieniem intelektualna amebo !!!

HistorykSztuki
19 dni temu
Reply to  Józiek

Przytulcie się.

HistorykSztuki
19 dni temu
Reply to  Odyseusz

Ojoj. W Twoich mitycznych (jest to element większości pogadanek na temat demokracji w USA) obywatele mogą głosić swe poglądy na swym gruncie. I nic Tobie do tego. Mogę w oknie powiesić (sytuacja hipotetyczna) zarówno tęczową flagę, jak i sztandarek ONR. Toś wolnościowiec czy zamordysta? Przypominam, że zarówno „tęczowa flaga” jak i „mieczyk Chrobrego” nie są zdelegalizowane. A Ciebie boli, że ktoś powiesił plakat PO. A kogo miał człowiek z kilkoma zwojami mózgowymi i powyżej wieku wyborczego powiesić? Narzucasz coś? JKM na prywatnej posesji mnie nie drażni, podobnie jak inne polityczne byty. Pod szkołą podstawową nr 10 w dniu wyborów stał zaparkowany wóz z przyczepką (takie mamy w Tarnobrzegu formy promocji) z misiem-pysiem Dudą. Ktoś zgłosił naruszenie ciszy wyborczej? Nie. Przyczepka stała o 7 rano i stała o 21. Ale najlepiej robić hałas bez powodu. I kto zrobił te giga-wlepki o szczepionkach na blaszaku naprzeciw Lidla. Niech zgadnę – Obrońcy przed Strajkiem Kobiet, czyli lokalne zgrupowanie Brauno-Korwino-Bosaka. Kiepsko wam to wyszło, ale to ja ani nikt z moich znajomych tego nie zdzierał.

Prawda
19 dni temu
Reply to  HistorykSztuki

Mylisz się. Antyszczpionkowcy to bardzo szeroki ruch społeczny.Lokalna Konfederacja zajmuje się lokalnymi sprawami.

HistorykSztuki
19 dni temu
Reply to  Prawda

A myślałem że nastawieni są na tropienie globalnych spisków NWO.

HistorykSztuki
19 dni temu
Reply to  Prawda

Wiesz, z automatu nie wierzę osobom które zwą się „Prawda”. Ale do meritum: czy ja coś pisałem o szczepionkach? Uderz w stół – nożyce same się odezwą. Temat ten mnie grzeje równie co zeszłoroczna wiosna. Lokalnymi sprawami. Macie jakieś struktury? Miewacie panele dyskusyjne? Tak chyba działają doły partyjne, którymi się brzydzę oglądając programu typu „Młodzież kontra”. Korwin czy Braun (akurat nieszczęśliwie poseł z Naszej Ziemi, z którą związku żadnego nie ma) mogą sobie tweetować dyrdymały? PiS to dla mnie byt jeszcze bardziej szkodliwy niż Konfa, bo jak wiadomo poparcia nie macie, no chyba że pośród dzieciaków co myślą że są geniuszami ekonomii. Nie uczą jej w szkole, za to wiele lekcji religii. Wiadomo jakiej. Korwin, Braun to najkrótsza droga do „samozaorania” – sorry, Wasz język. Pamiętasz jak JKM „masakrował lewaków”. Jeśli JKM, to ja liberał jestem lewakiem. Kropka. Amen. Nie dorosłem do Waszej Bajki.

Alf
19 dni temu

Ja to się dziwię ludziom , którzy głosowali na Pana Brauna , a teraz próbują go bronić . Wystarczy mi jak wrzucają migawki co ten Pan wyprawia na mównicy sejmowej i wokół niej. Niestety ale są to dla mnie jednoznacznie złe skojarzenia w atmosferze skandali

czytelnik
19 dni temu
Reply to  Alf

Trzeba będzie pójść. Może się uda splunąć rumcajsowi w ryj.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
62
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content