Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HistorykSztuki
2 lat temu

Młody, szacunek się należy. Niemal codziennie na rowerze jeżdżę nad Wisłą. Wielkie ukłony należą się również Naturze 2000. Może jakaś książka, co by Nam przybliżyła przyrodę nadwiślańską? Na wystawię się wybiorę, jeszcze raz – podziwiam, oby tak dalej 🙂 Kaszkiety z głów 🙂

Też fotoamator
2 lat temu

Młodzik, gratulacje.
Przynajmniej nie siedzi w smartfonach i komputerach, a czas spędza pożytecznie. Pasja interesująca: ptaki + fotografia.
Uważaj na kleszczyki. Tego wszędzie pełno. Chroń się repelentami.

Doradca
2 lat temu

Uważaj też na kłusowników. Ci są zdolni do wszystkiego podobnie jak ruskie kacapy.

Obejrzałem
2 lat temu

wystawę.
Moje uwagi są następujące: przytrafiły się mniej ostre fotografie. Trzeba popracować jeszcze nad fotografowaniem, tzw. warsztatem fotograficznym i tym w terenie i tym w domu przy komputerze. W zasadzie każda fotografia wymaga obróbki w programach fotograficznych, nawet tej minimalnej (rozjaśnienie, wyostrzenie, kadrowanie).

Fotografowanie z długimi obiektywami nie jest łatwe.Jednak trening czyni mistrza. Musi być użyty solidny statyw i przymykanie przysłony w obiektywach, dla większej głębi ostrości. Im dłuższy obiektyw tym głębie ostrości mniejsze.

Tak poza tym to fotografie spoko. Musi być to fascynujące zajęcie siedzieć w czatowni i fotografować zwierzynę, ptaki. Wcześniej zgłębiać o nich wiedzę z książek.

Czekam cierpliwie na następną wystawę. Można wykonać fotografie o mniejszym formacie. Powodzenia młody !!! Może zostaniesz kiedyś jak Michał Sumiński prowadzący program Zwierzyniec dla dzieci.
https://plejada.pl/zdjecia-gwiazd/legendy-prl-to-ich-kochaly-miliony-michal-suminski-i-jego-niezapomniany-zwierzyniec/jj1ztwp

Postaw mi kawę na buycoffee.to
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content